Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нахалните баби!!!нови  
Автор amanda (непознат )
Публикувано27.12.04 10:39



Вчера бяхме оставили малкия (на почти 4 г.) сам в стаятарзащото и двамата с татко му сме хремави и кашляме, а пък той все се вре в нас. Та ние решихме да се изолираме от него и да го оставим да си поиграе. Междувременно докато бяхме в другата стая ни доиде желание и за по-интимни начинания. В това време баба му и дядо му които бяхме помолили да го вземат малко преди това за да не заразим и детето се обадили по телефона. Малкия нещо се оплакал от нас предполагам и баба му дотърча за щастие ние вече бяхме приключили с хубавата част на заниманието си р но се гушкахме в леглото! Аз набързо се обляках и отидох при неял Тя обаче вече се беше нацупила "Какви хора сме да си оставим детето само то плачело " и разни подобни тъпотии все пак ние го чувахме и най-много нещо да е мънкал глезеики се на баба и дядо (нищо необичайно аз него).
Предполагам се е досетила какво сме правили, но нейната постъпка ми се струва отвратителна. Сега детето е при нея и тя продължава да се надува и да говори троснато.
Искам да поясня няколко неща - това е моята майка, детето си го гледаме ние много рядко те го взимат ,
напоследък с мъжа ми правим секс по 1 път в месеца та не бих казала че прекаляваме и плюс това детето не е видяло нищо!
Искам да видя вашето мнение - права ли е тя с тази си постъпка и какво и дава право да ни се меси в личния живот?
Бясна съм и не мога да разбера какво сгреших за да ми се дуе



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.12.04 11:19



я не се нервирай за глупости

бабите имат склонност да вярват повече на внуци и внучки

случка от преди няколко години : звъни баба ми следобяд и пита сина ни, тогава към 5 години какво прави, пита го какво е закусвал и той казва мама не ми даде нищо, пита го дали е обядвал и той казва, че ние днес не сме обядвали.....

леле, бабата като почна да ми се кара, обяснявам и, че малкия е закусвал, обядвал, ял плодове и т.н. а тя не, не можело детето да лъже.....

и накрая аз се ядосах и тряяяяяс телефона

естествено, че няма право да ви се меси в живота. просто не и позволявайте

и по-философски гледай на нещата



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: DarkCat]  
Автор amanda (непознат )
Публикувано27.12.04 11:42



Много ти благодаря!
Определено имах нужда някои да ми каже това!



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано27.12.04 11:43



Не им се връзвай на бабите!
Вярно, че помагат, обаче на моменти могат да скъсат нервите на всички!
А малките им любимци как само умеят да се възползват от ситуацията...:)
Изобщо получава се идеален тандем баба и внуче!
Никъде не си сгрешила, казвам ти го от гледната точка на майка.
Е, ако някоя баба ти прочете темата, може и да намери някакви прегрешения, но аз не виждам такива.
Спокойно!



Тема малко встрани от тематанови [re: DarkCat]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано27.12.04 16:40



пристига си големият ми син (тогава на 3 години) от лагер, ще го посрещаме на гарата, тръгваме с баща му, но ни удрят колата (на баща ми), прибирам го с такси детето, после прибираме татко му и с ударената кола отиваме да съберем дъщеря ми и да кажем на дядо им, че колата му е за изчукване...

разказвам на баща ми, че са ни ударили, а той си спуска към сина ми и почва да го разпитва дали се е ударил и дали се е изплашил и това дете така отговаряше, че онемях от виртуозното му лъжене...отначало се изплашил много, после му минало, отначало си ударил главата, ама не му станало лошо...

като казах, че е станало на отиване, не на връщане, и че изобщо не е било с нас хлапето, баща ми не ми вярваше известно време

а номерът с обаждането по телефона и жалването, че не са яли цял ден, също не ми е непознат




Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.12.04 18:18



Подобен случай. Дъщеря ми ходи на занималня. Иска да я заведа точно в 8,00. А занималнята не е задължителна и аз искам да тръгна по-късно и съм и казала да не ме събужда, че ще отидем по-късно. Тя обаче се разревава и се обажда на сестра ми, за да я пита дали ще я закара на училище. Сестра ми идва, звъни и втрещена вижда, че аз съм си вкъщи по пижама и въобще няма нужда от нейното присъствие. Е, тя нищо не каза, защото не е баба, но ако беше баба щеше да каже. После колко сол съм и трила на главата на щерката... Повече не ми е правила този номер. Та, хич не се връзвай и постави всички баби по местата им.



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: ET]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.12.04 19:19



хе хе, колко забавно

и сега ти какво си мислиш, че ще повярват на теб????

по подобен начин звучат "А не мен никога не ми се позволява.... или "А мен винаги ме карате да....."

пред коледно сме на пазар и щерката /на 4 и 1/2/ излиза по тънък панталон, т-шърт и зимно яке. естествено и е студено. и пред една сергия за плодове тя почва да трепери и с тракащи зъби "Моля мамо да се прибираме, много ми е студено, болят ме крачетата от студ" театър, оскар заслужава. и мъжа на сергията и подари една голяма ябълка а на мен каза "Госпожа, толкова е студено, къде сте го повели това дете...."

иди разправя после че нямаш сестра



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
АвторЛaдa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:21



Ти си късметлийка-поне сте приключили с интересната част,а свекърва ми влетя посреднощ в спалнята ни ,защото бебето плачело при все,че с баща му бяхме на метър от него.Няма да уточнявам точно с какво се занимавахме,но да знаеш-на другата сутрин се убедих,че и през нощта младите родители не е редно да се занимават с такива "глупости".Още се изчервявам от тази случка,но след нея бебето дори се съдираше от плач нищо не беше в състояние да накара баба му да влезе в стаята.Понякога прекаляват със своята загриженост.Сигурно ни мислят все още за деца,неспособни да се грижат за себе си,а още по-малко за собствени деца и забравят,че на нашите години никой не се е бъркал в живота им-далече са били от родителите си.А ние сега сме принудени да живеем по 3-4 поколения в едно жилище,та затова и преживяваме подобни комедии/или може би трагедии-зависи от гледната точка/.На мен лично ми се стори трагично някой така грубо да връхлита и стъпква най-интимните мигове в живота на две влюбени същества-такива бяхме тогава,но колкото повече време минава все по-смешно ми става от слисаните ни физиономии.Само стреса ми остана и тревожния поглед,който отправям към вратата щом стане дума за интимна близост.Но и без това вече не се занимаваме с разни "глупости",пък и свекърва ми стана пенсионерка и все си е в къщи,а и малкия все наднича любопитно от креватчето.Та такива ми ти работи...



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
АвторRoby (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 16:24



Искам да те "успокоя", че бабите си остават такива и когато децата пораснат. Преди няколко дни дъщеря ми - 14г. беше на коледна дискотека в НДК и баба й/майка ми ме побърка от звънене през 15 мин. чула ли съм се с детето, знам ли добре ли е облечено детето, защото ще се изпоти в дискотеката /детето е с 15 см. по-високо от баба си/, а като разбра, че сме й разрешили да се прибере сама /само трябваше да се качи по едни стълби от подлеза до спирката на автобуса и то с 2 приятелки/ как не ме уби по телефона!! Ама пък аз я оставям да си приказва и си правя това, което смятаме с мъжа ми за правилно, изобщо не споря и не се карам с нея. Плюс това по-добре да е загрижена, а не като другата баба с месеци да не се вижда с единствената си внучка, нищо, че живее на 30 мин. от нас.



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: DarkCat]  
Автор миз (шест...)
Публикувано29.12.04 08:55



даааа! и змного обичам заявления от рода на "днес е твой ред да гледаш даниел(брат и). аз вчера го гледах докато ти през цялото време игра Shrek2 на компютъра!"... и това при положение, че само аз знам, че този ден от 10.30 до 6 е била на гости при приятелката си и брат и е легнал да спи в 7.30 след като час е играл с мен във ваната... ама баща и се връзва на такива изказвания, добре поне, че не ми удържа от заплатата ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.