Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Ами нищо чудно!нови [re: bejb]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано07.01.05 16:56



Ами за малките: Нищо чудно да изпитват нещо! Иначе защо да не си дърпат ушите например?

Нали сме с момчета - ами ръчичките им непрекъснато гледат да са там. И като си легнат и на улицата. Това е положението. Нищо ненормално няма. Всички деца го правят. Ако другите не го правеха, а само моите да си помисля, че не са редовни.

Но аз им се карам. Не може да вървят по улиците, да са на обществени места и ръцете да са им в гащите. Като са си легнали се правя, че не ги виждам. Но навън - УЖАС! Отвратно ми е да гледам как някой мине не мине време и си пипа гениталите пред всички. И ръцете им все отпред. Почеше се, попипа се, дори без да се огледа. А примери - БОЛ! И това е защото никой не им е обърнал внимание като са били по-малки. Ще им скъсам ушите от бой! Това си е!

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Ами нищо чудно!нови [re: Dino]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано07.01.05 17:29



Ха, странно че го казваш това за ушите-аз в трети клас направо не можех да си сваля ръката от мекото крайче на ухото, предназначено за обици...Не знам защо, но ми беше приятно да си го галя.Без да има никакъв сексуален умисъл.
Та чак майка ми се канеше да ме води по доктори да ме прегледат за инфекции някакви... и естествено впрегнах воля за да спра и спрях.

А иначе не мислиш ли че си твърде, хм, впечатлена от това баране на децата ти?
Аз по улицата не обръщам никакво внимание на такива неща, съмнявам се че повечето хора обръщат...



Тема Re: децата маструбират ли?нови [re: MAlKA]  
Авторaneta (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 00:26



kato vlizash v staiata mu chukai i mu kupi i dai prezervativi, no ne kakvi i da sa a hubavi za dane se razocharova kato gi izpolzva



Тема Re: децата маструбират ли?нови [re: aneta]  
Автормaиka (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 10:22



Благодаря! Помагате ми.

....Нали майките все се стараем .....



Тема Re: децата маструбират ли?нови [re: Tiziana]  
АвторMiki (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 12:50



Здравей!
Няма нищо лошо в това!!!Тя е в такава възраст,ня я следи и не я карай да се чувства винивна.Ако направиш това рискуваш да загубиш доверието и,а ти не желаеш това,нали?:)))На 14 годишна възраст момичетата се превръщат в малки женички,не пречи на дъщеря си да порасне.



Тема Re: хех :)нови [re: Hell]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано12.01.05 12:21



От такива майки...



Тема Re: ех, ама и ти...нови [re: bejb]  
Авторsnow (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 19:35



Ами не знам дали е точно мастурбация, ама аз като бях още не 6-7 години обичах страшно много да се катеря на тия катерушки със металбите стълбове обвивах ги с крака и маймунксата се катерех нагоре - и тогава смея да твърдя че изпитвах оргазъм, но не знаех че така се казва. само си спомням че ми ставаше много хубаво и туптящо...така че според и малките момиченца могат да изпитват нещо като оргазъм, но въпроса е че нито разбират, нито го свързват по някакъв начин с секса така, както го разбират възрастните. мисля че няма нищо лошо в това девойката да мастурбира. по-лощо е на таиз възраст да прави секс без презервативи или с когото й падне....



Тема Re: Re...нови [re: novachka]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано21.01.05 15:26



доста е дълго за да изчета цялата тема, но ще се хвана за думите ти тук:

Колко от вас имат дъщери???? А?
Та това е умното ми и добро момиченце!!!
Може би просто съм си мислила, че ... знам ли, ще ми се размине?!

аз нямам дъщеря, имам син. но съм била дъщеря на тия години.
добро, умно, .... да ти е живо и здраво. Като е умно и добро, няма да прави секс ли? нали и ти ще се надяваш на внуци след десетина годинки.
Кое си мислила да ти се размине, знанието че дъщеря ти е сексуално същество? всички сме такива. лично мое мнение, базирано и на малко личен опит, по-добре се радвай на вероятността дъщеря ти да маструбира. детето си изследва възможностите на тялото, открива нещо от което маса възрастни се оплакват че им липсва, че не се получава, че имат проблеми. и ако ис чела, ще знаеш че един от първите съвети при проблеми в тая сфера е да се започне с маструбация. грубо звучи, ама да не очакваш че първия пубер с когото реши да го направи ще я научи какво е хубав секс, къде ще и харесва да я погали или ще търси с часове къде са най-чувствителните и точки, така че да изпита оргазъм. дрън-дрън. това го има само в захаросаните филмчета. ще има да си чака милата. така че евала на детето че е взело нещата в свои ръце и дано да получава и намира това което търси. защото това е една много добра предпоставка за още една радост в живота й.

хайде спокойно и да ти е жива и здрава хубавицата.



Тема Re: децата маструбират ли?нови [re: Go6k@]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано21.01.05 15:50



ауууууу, напомни ми случка с моята баба, която явно беше решила да ме предупреди колко са лоши мъжете, след като вече водех стабилно гадже от доста време. явно е мислела че като няма да се отървавам от такива нежелани елементи, поне трябва да знам. та ми разправя тя завоалирано уж, как щяло да ми писне цял живот от мъж и да не бързам или нещо подобно беше. но това че ще ми писне си го спомням. та си мислех, как уж добронамерени съвети могат да сторят голяма беля. какво значи да ти писне от мъж бе. нали сега поне, идеята е с тоя мъж да ви е хубаво, а не "Lie back and think of England"



Тема Re: децата маструбират ли?нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 16:50



E,men ne me predupredi,a napravo vleze v nai-sakralnia moment,namesti si dostolepno o4ilata i kato vidja za kakvo stava duma,se6ta6 se kakvo stana.A ina4e i az bjah na edna takava vazrast,v kojato ve4e be6e malko kasno za podobni izpalnenia(togava bjah na 19,a gadjeto mi(sega i nastoja6ta sapruga) na 17.Ne iskam da spomenavam i za zaplahite sas zatvor,za6ototo vidite li,bila malka!!!E,tova ne pre4i v momenta da sme v mnogo dobri otno6enia s neja,no tja zap4na da uvajava jena mi,4ak sled kato rodi bliznacite(predi be6e "onaja",sega e ili "jena ti" ili "Tedi")Abe babe6ka mu rabota:),mislata mi be6e i maikata,kojato e silno obezpokoena ot "nepristoinite" zaniamnia na 6terka si,da ne stane takava...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.