Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вие какво бихте направили?нови [re: Бoнчo]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано04.01.05 17:15



А бе на днешните младежи, както казват старите хора, всичко им идва отръки
Да живеят фрий сървърите

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Re...нови [re: novachka]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано04.01.05 18:32



Много от хората, които пишат тук са не само майки, но и дъщери. Та знаят.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

~Джон Милтън


Тема Детската мастурбациянови [re: novachka]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано05.01.05 02:27



е нещо съвсем естествено (се оказва).

Преди време тук имаше подобна тема, а неотдавна аз пуснах такава и в клуб Говорим си за секс. Не можеш да си представиш отклика, който получих по въпроса.
За съжаление, от няколко дни диренето не ми работи, и не мога да ти пусна линкове към темите. Но ще го направя, когато (да се надяваме) успея да ги издиря.

Само за твоя информация, аз мастурбирам откакто се помня, имам дъщеря на 6 г., тя също мастурбира. И двете сме напълно нормални в мозъчния отдел.

Става кофти, когато се почне дебнене и мъмрене по въпроса. Дъщеря ми вече има набити комплекси по въпроса, защото живя с баща ми известно време и, доколкото разбрах, и в градината го е правила.

Сега се крие от мен. Аз не искам да привличам вниманието й към въпроса, понеже тя е още съвсем малка да разбере за какво става въпрос, но... не искам и да я оставя с впечатлението, че това е нещо забранено и лошо. Затова се опитвам да създам у нея впечатлението, че това е нещо нормално, което обаче трябва да се прави насаме.

Притеснявам се много, че лошото е вече сторено. Понеже, оня ден ми каза, че съм щяла да я бия, ако си пипа муната. А аз такова нещо никога не съм казвала, много ясно. Само че в главата й вече са набити комплексите от периода, в който живя без мен. Добре че е още малка, та лека-полека ще се опитам да ги избия.

Ами това е засега. Надявам се диренето да проработи, за да мога да ти пусна линковете към онези две теми. Сигурна съм, че ще ти помогнат много.



Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано05.01.05 07:12



Евала ти, че го написа това!

И аз някъде около възрастта на дъщеря ти започнах и баба ми се погрижи да ми е виновно. Майка ми обаче е пич и ми обясни, че няма от какво да се срамувам и че баба ми просто не ги разбира тия неща. И всичко е наред. Лек ден.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

~Джон Милтън


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 10:11



Бата мата е т'ва на 6 години да почнеш за пръв път го чух
Ама може би е нормално, те момичетата малко по-бързо се развиват

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: The Fallen Angel]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.01.05 10:17



Не бъркай детската с тази на по-възрастните . На шест години няма абсолютно нищо сексуално в мастурбирането.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: dma]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 10:20



Оо... Хубаво е да го знам, мерси

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: The Fallen Angel]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано05.01.05 10:23



Всъщност да, но трудно може да се нарече мастурбиране, защото в действителност не би трябвало да изпитват оргазъм...По скоро е женския вариант на "баране на пишката", както е при момчетата.
Когато децата започнат да навлизат в пубертета много от тях сами откриват "ключа от палатката", нерядко научават и от връстници...Аз лично съвсем сам и съвсем случайно го направих първия път.

Всъщност друго исках да кажа по темата, ама ейнджъла ме провокира.Когато детето прекарва известно време и с други, по-консервативни членове на семейстовото си и вие знаете че то "си бара пишката" или ако е по-голямо мастурбира, не е лошо да се поговори с него, за това че трябва да го прави тайно и че различните хора имат различни възгледи по този въпрос и по старите хора могат да разберат всичко погрешно, както всъщност и става.Ако си прекарва времето само с вас, тогава може би не е нужно...



Тема Re: хех :)нови [re: The Fallen Angel]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано05.01.05 10:27



и аз я имам книжката хахах ... добро решение

басии учудвам се все повече какви родители има...




Тема Re: хех :)нови [re: mireto:)]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 10:30



А такааа, кажи му на адаша да види,че не съм рекламно лице а просто книжката е разпространена и добра

П.П. А колкото до майката... Тя жената се уточни, не е чак толкова лоша

You can have anything you want
But you better not take it from me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.