Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: DarkCat]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано29.12.04 11:01



пред баба си:
- Тати НИКОГА не ми купува играчки!!! - тя ме поглежда с отвращение - Аман от възпитателни правила
веднъж след детска градина отиваме за нещо до майка ми. Предният ден говорихме по телефона и аз обяснявах, че не му даваме да яде бонбони и вафли преди вечеря и че ядат следобед в ДГ
- Гладно ли си, мило?
- Много, Бабо!- случи се наистина да е гладен и освен това тя беше направила неговата любима супа -топчета. Е, т'ва дете си поиска три пъти, а майка ми само дето не ме наряза на парчета, че държиме детето гладно. И без това му се броят ребрата..... А, намери обяснение, де!

Редактирано от Green light на 29.12.04 11:03.



Тема Re: малко встрани от тематанови [re: миз]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.12.04 11:46







Тема Никога и Винагинови [re: Green light]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.12.04 11:47



са ми особено любими



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор(-) (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 13:45



Ами подари на бабата обички.
След това вземи ловджийската пушка да и пробиеш ушите



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор moni_12 (непознат )
Публикувано15.05.05 20:17



mi 4естно казано маика ти не е с вси4кия си без да се обиждаш но ти си вузрастна жена и сама можеш да определяш кое е правилно и кое не така 4е не и се вживяваи на старата 4анта



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано16.05.05 15:21



На всички подобни екземпляри аз им казвам - "сладурковците на бай Тошо!"...мнооого се изложиха в пазарната икономика:)))...все някой им е длъжен...ахам)))



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано16.05.05 22:45



Не ми стана много ясно, защо се е цупила бабата - дали щото детето било оставено само или щото вие сте се занимавали с интимности...
Струва ми се че по-скоро е заради второто, ама от срам изкарват за причина първото...

Що не подпиташ тая бабка според нейните разбирания кога се прави секс. Нищо чудно за излезе, че "секс се прави само когато се правят деца"

Е, какво да ги правиш такива? Май по-добре да не им отваряме очите, че като осъзнат какво са загубили ще изпаднат в депресия по пропиляната си младост.
Всъщност трябва да ги сжаляваме такива, а не да им се ядосваме.



Елица

Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: amanda]  
Автор Evechka (срамежлива)
Публикувано17.05.05 09:53



Ти се радвай, че не живееш в една къща със свекърва ти - че да идва нощем да провери дали случайно не е отвит мъжа ти в семейната ви спалня



Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: Evechka]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано17.05.05 10:44



Само за протокола, това с отвиването наистина ли се е случило или си го измисли като пример?

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: Нахалните баби!!!нови [re: Evechka]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано18.05.05 22:36



Ами нали именно с тази цел е създадено онова просто приспособление наречено "Райбер"..



Елица


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.