Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шрек - играчка  
Автор imro (Мама на Мишо)
Публикувано22.12.04 22:47



Мили родители (и деца),
много ви моля, ако някой е виждал някъде да продават играчка - Шрек да каже. Синът ми е само на 3 години, но много харесва зеленото същество. Много искам да го зарадвам с играчка-Шрек, но никъде немога да намеря. Търсих из електронните магазини в Бг, но никой не предлага подобно нещо.
А в чуждите сайтове предлагат какви ли не вариации на зеленото човече.

PS: за София става въпрос




Тема Re: Шрек - играчканови [re: imro]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 08:09



Има страхотен Шрек в два размера в Люлин-предпоследната спирка на тролей №7 в блока срещу спирката/като пресечеш булеварда/ .Магазина се казва "Дани"-сравнително голям детски магазин,така че може да има и други от тази верига в София-трябва да проучиш.Куклата е от плат с пълнеж,стои изправена и е копие на оригинала,при това по-големия Шрек е с височината на 2-годишно дете.Не помня цени,но ми се върти нещо като 25-30лв. за малкия,но може и да греша.Сигурна съм,че на малчугана ще му хареса-като "истинския" е.Весела Коледа и щастлива Нова година!



Тема Re: Шрек - играчканови [re: imro]  
Авторeti (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 12:04



imashe v magazinite na Sofialand, sega ne znam dali ima oshte



Тема Re: Шрек - играчканови [re: imro]  
Автор Lady Defender (Winterfair gift)
Публикувано23.12.04 12:43



Имаше по едно време промоция на Нестле - пакет Нескуик с играчка - някой от героите в Шрек, но не знам дали още яима. Провери все пак в Била.



Тема Re: Шрек - играчканови [re: Lady Defender]  
Автор veni_ev ()
Публикувано23.12.04 13:01



Купихме си от тази промоция, но играчката е много малка/колкото ключодържател/ и може да не се падне Шрек. Смятам, че детето ще се разочарова от тази играчка.



Тема Re: Шрек - играчканови [re: imro]  
Автор fasulche (i leshtichka)
Публикувано23.12.04 13:22



В книжарниците "Фют" има Шрек като гумена играчка, но дрехите са му от плат, много е готин, струва към 9 лв. и мисля, че е подходящ

Товарете портокалите в бурета!


Тема Re: Шрек - играчканови [re: fasulche]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано23.12.04 15:55



Къде има книжарници Фют?



Тема Re: Шрек - играчканови [re: else]  
Автор vimares (минаваща)
Публикувано23.12.04 17:09



Има в "Редута" и на "Плиска", мисля..., но със сигурност едната е на "Любен Каравелов", близо до пресечката с "Граф Игнатиев" (като вървиш от ВИАС към центъра - вдясно). Работи вечер до 19.30, в събота също.



Тема Re: Шрек - играчканови [re: vimares]  
Автор fasulche (i leshtichka)
Публикувано23.12.04 17:41



Аз ходя в тази на ул."Коста Лулчев", зад Плиска, в другите не съм ходила, но в тази имаше със сигурност Шрек, а също и страхотни детски книжки - Костенурката Франклин ни е любима поредица, имаме ги всичките

Товарете портокалите в бурета!


Тема Re: Шрек - играчканови [re: Cyзи]  
Автор imro (Мама на Мишо)
Публикувано23.12.04 21:52



Много ти благодаря за инфото. Ние имаме магазин "Дани" в близост, но изобщо не съм се сетила, че там може да има. Непременно ще проверя, обаче. Весела и щастлива Коледа и на теб!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.