Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано08.12.04 07:06



Предлагам да се повеселим предпразнично като споделим какво са си пожелали децата ни за Коледа
Идеята ми хрумна, когато сина ми пожела Дядо Коледа да му донесе ФОРД ФИЕСТА с пълно автокаско
Чудя се другите дечица до къде ли стигат в желанията си
Ако трябва да съм откровена тайничко се надявам Дядото да удовлетвори молбата на сина ми



Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано08.12.04 10:06



"Искам голям червен подарък, пълен с мнооого играчки" - Мария; 2г, 4м.




Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор Ghosn (заинтересувана)
Публикувано08.12.04 15:32



Я, ми дай адреса на този Дядо Коледа дето разнася коли, че да взема и аз да му пиша. Туко виж и на мен донесъл кола.

Желанието на моята племеница "Вълшебна пръчица с която всеки път като замахне той да идва и да отгатва като и е скучно, какво да й донесе"

*******************
Never try to stop,
never stop to try!


Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано09.12.04 11:45



- Замък! Ама истински!
- Истински? Ами как ще го донесе? Той е голям като къща
Терминатора ме поглежда със съжаление, разочарован от глупоста ми.
- Не такъв! Играчка! Но истински!


П.П. Изненадах се, че настоява да подари и той нещо в замяна на дядо Коледа. И приготви едно мече панда, което много обича



Тема Чвно вълшебните пръчки са на моданови [re: erika]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано10.12.04 11:05



щото и ние искаме такава. Е, нашата трябва само да изкарва книгата "Търсенето на Немо" и да я прибира. И двете неща ги открих вчера - голямо обикаляне беше - остава таткото да измисли системата от макари и въжета, с която книгата да се покаже и прибере ПЪРВИЯ път, а след това вече пръчката само ще бляска и свири.
Другата иска голямо бебе, ама да е меко. Открих едно такова 56см и вече е скрито да чака ГОЛЕМИЯ ден.
Към пръчката смятам да направя шапка на вълшебница (островърха шапка с воали) и така комплекта ще е пълен.
Бащата скромно иска Лада Нива - Шевролет .
Аз искам единствено два самотни дни.



Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано10.12.04 16:25



Еееех....
Ако случайно някой от вас види бетон-помпа в магазините за детски играчки, нека бъде коледно добър и ми каже! Мооооля! Всичко останало от строителната техника вече го имаме - багери, самосвали и фадроми, кранове и подемници, валяци, но това... А синът ми е едва на 2 год. и 4 мес.!



Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор kopche (добро)
Публикувано13.12.04 10:33



Поздравления за хубавата тема!

Разхождаме се със сина ми (4г.9м.) и бебето. Минаваме покрай един доволно зареден с играчки магазин. Синът ми сочи нещо към витрината и се почва;
*мамо, моляте купи ми този автомат
-о, нямам пари сега. Не сме излезли, за да купуваме автомат. Нали ще пишем писмо до Дядо Коледа. Там ще му кажеш какво искаш да ти донесе.
Отминаваме магазина. Синът ми обаче не спира;
-Моля ти се бе мамо, купи ми го този автомат. Добре, тогава пушка ми купи.
Аз пак-за писмото на Дядо Коледа и т.н. Обаче, човека на писма не вярва и не му се чака по бавната процедура и накрая ми вика:
-Мамо, тогава му се обади по телефона на Дядо Коледа, да дойде и да ми го даде този автомат. Обади му се, де!...




Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор Marssy (Весел)
Публикувано13.12.04 16:07



Дъщеря ми на 5 г., разглежда каталога с играчки на МЕТРО и си говори:
"Дядо Коледа ще ми донесе пералня и кукла бебе и принц и принцеса...."
А аз я подпитвам :
"Пантофки не искаш ли да ти донесе?"
Това си нямя детето и си мисля да мина метър, а тя ми отговаря:
"Ми то нямя пантофи в каталога на Дядо коледа"



Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желаниянови [re: erika]  
Автор jufy (shtastliva)
Публикувано14.12.04 10:53



А моята дъщеря (3 год. и 4 месеца) иска кукла Русалка!!!
Изобщо незнам от къде й е хрумнало, а и никъде не мога да намеря. Писахме и писмо на дядо Коледа и там пак иска кукла Русалка!!!!
Търсих по магазините, но нищо. Някой ако може да помага........
Бях командировка до Истанбул миналия уикенд и там нищо не открих
Купила съм разни други работи и като я питам, дали не иска нещо от тях - тя ми казва " 100 пъти ли да ти повтарям! искам си русалката



Тема Re: До Дядо Коледа или най-безумните желания [re: jufy]  
Автор Lady Defender (Winterfair gift)
Публикувано14.12.04 12:47



Не знам дали това ще ти помогне, но предигодини сестра ми имаше кукла с размера на Барби, която освен всичките тоалети имаше и опашка от плат, която й се надяваше върху краката и ставаше като русалка. Не беше Барби, а някаква друга, но за съжаление не мога да си спомня каква. Обаче тая идея може да ти даде начален тласък - кукла с крака, а опашката се "облича" отгоре.
Успех в търсенето :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.