Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: айдеее, още една!нови [re: grajdanka]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 15:37



Никъде не съм говорил за хонорар-сметка, а за документи, издаванеи от счетоводителката , която сме наели... все пак аз не мога да се занимавам и с това.

Никой не те кара насила детето ти да учи частни уроци, ако е толкова отворено като майка си, ще учи в клас и само ще си измисля разсъжденията - все пак има мозък, нали.

съчинението-разсъждение може да изчезне от изпита след седми клас, но родители с болни амбиции ще има вечно.

Смятам темата за приключена!



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: *****]  
АвторGRAJDANKA (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 16:49



Да, най-добре е да прекратим. Пожелавам ти успех в нелеката работа с тези тинейджъри, които "ни се водят, ни се карат". И вашата не е лесна, всеки случай, дано не си ме разбрал грешно, макар че и аз бях доста нахъсена. Но, край. Моят син е в 7-ми клас в момента и ходи на курсове по математика и литература във "Веди". Похвалиха ми други родители тези курсове и аз там го записах. Той е нормално мързелив, сладур е, забавен е, но хич не е литературен, завалията. Пише, пише, каквото им поръча учителката от курсовете, после рецензиите му са все лоши: "недостатъчно аргументи", "непълна теза" и т.н. В началото пишеше сам, без да чете литературна критика (аз го съветвах да прочете онова, което са казали Боян Пенев, Михаил Арнаудов и т.н., както беше по мое време), рецензиите бяха отчайващи. Макар, че на мен написаното от него не ми се виждаше лошо за едно дете на 13 г. Тогава го посъветвах да започне да се старае да запомня наизуст това, което им казва учителката, явно без клишетата няма да стане. И така, пък ще видим. Здраве да е. Математиката му върви повече.
Още веднъж ти пожелавам търпение, здраве и късмет през Новата година! Аз съм счетоводителка и ако имаш нужда от нещо, обади се. Няма проблем да те посъветвам нещо, ако те интересува. Освен това, имам добри позиции в Нои.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.