Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: айдеее, още една!нови [re: else]  
АвторGRAJDANKA (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 15:41



ТИ ДА НЕ СИ УЧИЛА В ПОМОЩНО УЧИЛИЩЕ?!
ТОВА БЕШЕ ТЪПО И Е КОЛКОТО ДА ОТГОВОРЯ НА ТВОЯТА ИРОНИЯ! НАИСТИНА В МОМЕНТА, С ИЗИСКВАНЕТО ДА ПИШАТ СЪЧИНЕНИЕ-РАЗСЪЖДЕНИЕ, ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ, ОСОБЕНО НА МОМЧЕТАТА, Е ТОЧНО ФУНИЯТА. НИЩО НЕ СТАВА. С МАТЕМАТИКАТА СЕ СПРАВЯТ МНОГО ПО-ДОБРЕ, ОТКОЛКОТО С ЛИТЕРАТУРАТА, ОСОБЕНО С ПИСАНЕТО ПО СЪЩЕСТВУВАЩИТЕ ДОГМИ. НИЕ С ТЕБ И С КОГОТО И ДА БИЛО, СИ ГОВОРИМ ВРЕЛИ-НЕКИПЕЛИ, ЖАЛКОТО Е ЧЕ ДЕЦАТА ТРЯБВА ДА СЕ ПОДГОТВЯТ В СЪОТВЕТСТВИЕ С ИЗИСКВАНИЯТА В МОМЕНТА. А ТЕЗИ ИЗИСКВАНИЯ СА ОТПРЕДИ 100 ГОДИНИ И ТОВА, ЧЕ АЗ И ТИ СМЕ СЕ ГОТВИЛИ ПО ТОЗИ НАЧИН, НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ 20 ГОДИНИ ПО-КЪСНО И ТЕ ТРЯБВА ДА ПИШАТ ТОВА. ЕТО ТОВА ИСКАМ ДА КАЖА - ТРУДНО Е ДА БЪДЕ ОТМЕНЕН ТОЗИ НАЧИН НА ПРОВЕРКА ЗНАНИЯТА НА УЧЕНИЦИТЕ СЛЕД СЕДМИ КЛАС, ЗАЩОТО ЩЕ УМРЕ ЕДИН БРАНШ С МНОГО СЕРИОЗНИ ПАРИЧНИ ПОТОЦИ!!!



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: GRAJDANKA]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано15.12.04 22:00



има един бутон, вляво, над SHIFT, на него пише CAPS LOCK и като е натиснат свети едно зелено горе вдясно на клавиатурата.

постарай се следващия път да го натиснеш преди да започнеш да пишеш, защото писането С ГЛАВНИ БУКВИ се възприема за крещене и по принцип е почти толкова гадно за четене, колкото латиницата.



I hate haters.

Тема Re: айдеее, още една!нови [re: hendy]  
АвторGRAJDANKA (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 10:33



Извинете, не знаех, че големите букви означават това-крещене!

Все пак аз не съм на 20 г. и тези подробности не са ми известни. Освен това, досега не съм участвала в клубовете. Наистина се извинявам. Caps Lock при мен стои непрекъснато включен, защото ми е по-удобно в текущата ми работа.
Още венъж се извинявам. Не крещя.



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: GRAJDANKA]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано18.12.04 17:23



радвам се, че се изясни това недоразумение :)))

ще знаеш за в бъдеще



I hate haters.

Тема Re: айдеее, още една!нови [re: GRAJDANKA]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 21:52



Леле, колко време ти трябваше да научиш това с главните букви. Ти се скара на всички затова и ти казах "Само не крещи! Какво сме ти сторили?! Или не виждаш добре буквите на екрана?! Или не знаеш кое копче да наптиснеш?!

Затова са частните уроци, скъпа, да дават допълнителни знания. Всики може да живее и без да работи с компютър, на теб обаче ти липсва доста стабилна основа, за възпитание да не говорим...


Именно за това са допълните знания в курсове, които се плащат. Има ги и на Запад - хора учат новите неща в извън работно време и плащат за това без да мрънкат.

Безплатен съвет: Преразгледай маниера си на текстообработка и в текущата си работа. буквите изгелждат по-големи, ако се увеличи големината им, купувай си списания, чети книжки...

колкото за касовите бележки - има си счетоводителка, но която плащаме, за да уреди всичко. Родителите на учениците получават платежен документ, издаден от нея. В завяна децата им участват в уникален за БГ компютърен курс, със сайт, диск, папка с работни материали.



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: *****]  
Автор cave ()
Публикувано19.12.04 17:16



Какво удоволствие може да достави това да се направиш на корифей по главните и малки букви, да дадеш два три безплатни съвета на по презумпция тъпата гражданка? Не знам, може и да има някакъв гъдел в това да си самомнителен, само гледайте да не се пръснете от себесъзерцание...

жалко, че този клуб е пълен с обиди, с толкова надменност ... не ви ли е малко срам да наричате притеснени майки "лелче", не ви ли е свян да им давате съвети "да четат книжки", понеже едва сега се запознават с клубовете и О! невежество, не знаели, че с главните букви се крещи !? И след като се извини (за какво? след като не е знаела?), заслужено си получи още съветване. Съветване от хора, които със сигурност мнооого са крещяли по форумите ... вие сте от хората, които ако бяха живели по времето на Христос, при забележката му "който е безгрешен, нека първи хвърли камъка", щяхте да замерите човека, без окото да ви мигне ...

жалкИ



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: cave]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 17:27



cave - супер си, само ти казваш истината. а какво трябва да направи човек, щом не знае нещо?! Или да чете книжки и списания, или да греда и да се учи.

Гражданката (или с каквите никове да се пише) съвсем не изглежда притеснена - напротив - надменна, високомерна.



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: *****]  
Авторgrajdanka (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 09:52



Въпрос, на който може да не отговаряш: Какво ще правите - преподаващите частни уроци по литература, когато съчинението-разсъждение изчезне от изпита след седми клас?!

Безплатен съвет: Издаването на касова бележка е различно от издаването на хонорар-сметка. Хонорар-сметката е следствие от граждански договор и си подписва от получателя й и от издателя й. Ти май не знаеш какво ти се издава и ти какво издаваш?! Поинтересувай се. Ако искаш, бих могла да ти обясня. Ще те светна и на други неща. Безплатно. Като подарък за Коледните празници. Аз не съм толкова злобна, колкото ти изглеждам.





Тема Re: айдеее, още една!нови [re: *****]  
Автор cave ()
Публикувано20.12.04 12:38



грешката ти е вярна, човек трябва да гРеда, но е трудно когато е с гРеда в окото.



Тема Re: айдеее, още една!нови [re: cave]  
Авторgrajdanka (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 15:04



Има една приказка - "кога стана калайджийка, кога ти лъсна задника"......
Сладурчета сте вие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.