Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аре бе!нови [re: дopoти]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано04.12.04 21:13



К'во да не пощурея?! Скивай го ония смешник к'ви ги нареди
Има късмет, че сме в този клуб и се сдържам от по-кофти изблици, щото така щях да го наредя, че нямаше да заспи...

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Аре бе!нови [re: дopoти]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано04.12.04 21:28



Още не мога да се успокоя а рядко ми се случва някой да ме нервира камоли толкова зверски. Самия начин на изразяване на идеята която е имал беше крайно презрителен и беше насочена включително и към мен и много мой приятели. Още повече, че беше крайно безпочвена и жалка от моя гледна точка иначе щях да си кротувам и да се правя, че нищо не е станало, но да се обвиняват подрастващите за това което са си е жива форма на... На... И аз не знам на какво, дебелокожие ли да го нарека какво ли, не знам.
Факт е, че един индивид се оформя от комплекс от фактори главните от които са:
1. Родители
2. Медия
3. Приятели
4. Средата в която израства
Тези фактори му помагат да се изгради като личност била тя боклучава или ценна в зависимост от количеството и качеството на факторите които съм посочил горе... Не е приемливо да се прехвърля вината върху някой друг и да се правиш все едно ти си най-добрия и си направил всичко възможно за да не се стигне до тук... Такива хора са лицемери и ги презирам. Не мога да кажа на черното бяло и обратно - имама слаби оценки в училище, първо търся вината в себе си и установявам, че аз не уча... Естествено мога да кажа веднага, че училището е западнало, учителите са едикакви си а материала е остарял и се поднася по смехотворни начини, но преди всикчо това е факта, че аз не уча!
П.П. Настроените ми се подобри лека по лека Друго си е да има музичка, одев е се бях нервирал яко и се чудя що ме държи половин час и усетих, че не съм пуснал музика... Всичко си има причина - резон както бих казал ако съм водещ на новините по Националната телевизия

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Аре бе!нови [re: The Fallen Angel]  
Автордopoти (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 21:59



Не очаквах,че човек с толкова "разтропано чене" и активна позиция не прави нищо със себе си и то просто от мързел.Не че училището е начина да направиш нещо със себе си,но е по-добре от това да си губиш времето.Полезно е човек да си направи отвреме навреме мозъчна гимнастика с някое и друго знание,защото иначе съвсем може да му закърнее сивото вещество.Все някога може и да му потрябва,дори и за да даде акъл на другите!Чак ме е яд за теб!



Тема Re: Аре бе!нови [re: дopoти]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано04.12.04 22:33



Съжалявам, че съм създал заблуда за необразован гамен
Всъщност имам доста богата обща култура и знания в доста области(макар и не големи) и редовно си правя "мозъчна гимнастика" Просто не мисля, че училището е мястото, не го приемам на сериозно и мисля това е причината. Мозъчната гимнастика я правя тук - в нета а обща култура се придобива от книги и телевизия ако знаеш какво да гледаш(и от училище естествено)
П.П. Мисля, че от мен би излезнал добър писател...(Това във връзка с факта, че за 25 минути и 13 секунди(Т'ва време трябва да се нарече великолепната четворка - Stairway To Heavan, Whole Lotta Love, Since I've Been Loving You и Ramble On) и загасена лампа и монитор скалъпих сносна сюжетна линия) Имам развинтена фантазия и необходимото количество мързел и рязхвърляност... Хората ми казват, че мога да пиша добре... Ама пъ като си помисля каква е вероятността да се изхранвам от писане на книги и се отказвам

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Аре бе!нови [re: The Fallen Angel]  
Автордopoти (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 10:25



Хм,жалко,жалкооо...За всичките талантливи млади хора в България-жалко!И аз не вярвам,че заложбите ни имат за някого някакво значение.Кой да ти подаде ръка?На кого му пука,че ни бива за нещо повече от средностатистически ученици?Прав си,че общата култура не се придобива само в училище,а има хиляди начини човек да се образова.Само те провокирах!Питанката ми е -ако нямаш някого зад гърба си, а си и слаб ученик кой ще знае,че си Нещо?Учителите?Та то за тях никой не иска да знае!!!Как да помогнат на нас?
Е,някои ще ни помнят с години,и?
В тази объркана държава никой нехае,че има и способни млади хора!Нищо, аз ще си зубкам,та да ме забележат в училище колко съм умна/?/,и на църква ще ходя,та да знае Господ колко съм праведна/?/, и ще се старая да приличам на фотомодел,та да видят всички колко съм красива/?/ пък дано все някой разбере,че ставам за нещо !Като гледам Юлияна Дончева и сърцето ми се пълни с радост-хубавица,умница и благородна душа едновременно-грижи се и за мойто бъдеще и за твойто и за всякакви държавни работи...Просто да не и се начудиш!Ама са я забелязали хората и виж докъде стигна.А ти стой още в нета,аз-в къщи,приятелката ми-пред телевизора и т.н. вместо да се мотнеш по нощните барове.Хората кариери направиха и ги забелязаха като ги откриха точно там!



Тема Re: учителите от езиковата гимназиянови [re: Jennifer]  
Авторmakarov (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 15:26



Вземи един макаров и се грьмни. Като не можеш да четеш какво пише горе. Мрьсна кучка. Само да ми паднеш.
Чел сьм ти и други писания и си за психото.



Тема Re: учителите от езиковата гимназиянови [re: ooo]  
АвторBьзмyтeн kлyбap (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 15:34



Аз разбрах за коя гимназия става дума.
Последните дьржавници и много известни личности са учили в нея за да се сетиш напр. жената на Петьр Стоянов.

" Не пиши по интеренет-форуми 13-те недостатъка на провинциално училище, това е най-малкият проблем, поварвай ми..."

Научи граматиката бе мрьсен селяндур преди да пишеш дали е провинциално или не едно училище.

Кой си ти, че ще определящ какво ще се пише мрьсен селски лайняр в панелка в София.
Това е клуб и всеки може да сподели свой проблем, а не е да си изливаш мрьсната помия от селяшкото си настроение и манталитет.



Тема Re: учителите от езиковата гимназиянови [re: Bьзмyтeн kлyбap]  
Авторooo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 15:43



Най-тревожното е, че идва поколение незаинтересувано от това, което ни заобикаля: без интереси, без амбиции, без ценности, без бъдеще. Възхищават се от пикаещ в изповедалнята на популярно шоу полуидиот, подражават му като бягат със свалени слипове в парка... От децата ни няма да станат достойни българи, а полудебили прислугващи на баба в Италия, чистещи шума в Испания, миещи чинии в Гърция.

Всяко общество заслужава училището, което има,
Всяко общество заслужава бъдещето, което гради настоящем.


Не пиши по интернет-форуми 13-те недостатъка на провинциално училище, това е най-малкият проблем, повярвай ми...



Тема Re: учителите от езиковата гимназиянови [re: makarov]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано05.12.04 18:25



Веднага се разбира кой е за психото.

Добре че си ме чел, щото аз твои глупости съм чела само и единствено тук:
Re: учителите от езиковата гимназия [re: вьзмyтeн poдитeл]
Автор
Makapoв (Нерегистриран)
Публикувано 04.12.04 18:54

ako polojenieto e tolkova zle, kupi si pistolet i zastrelai deteto da ne se ma4i. V sada 6te te razberat i 6te te pusnat skoro!


И да ти падна, нищо няма да ми направиш! Ходи дрънкай другаде!





Тема Re: учителите от езиковата гимназиянови [re: вьзмyтeн poдитeл]  
АвторГoтвaчa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 11:02



Уффффф!
И като възмутен родител какво правиш по въпроса? Честно да ти кажа, вече ми е възтежко от силни приказки. И все пак, защо не споделиш какво си направил лично ти за това училище освен доблестното и смело мрънкане и възмутен шепот:))
Спорен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.