Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема noni  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 07:58



детето ми е на 2 години, до година и половина никога не беше боледувала, но септември се разболя от вирусна бронхоплевмония и направи пристъп.Изследвахме я при всички светила в София и нищо-не откриват алерген, а я храня по книга, не се пуши вкъщи, изхвърлихме пердета, килими, плюшени играчки и т.н.Лекарите ми казват, че трябва да укрепя организма й, но по отношение на средствата се разминават-хомеопатия, аквасорс и сега последното, което ни препоръчват е някакъв биостимулатор"Noni"-някаква южноамериканска билка, която се казвала нони и действала като естествен биостимулатор, нещо като билково ваксина, която се поемала 30 дни по лъжичка и изграждала имунитет срещу вируси за 1 година.МОЛЯ,АКО НЯКОЙ ОТ ВАС Е ЧУВАЛ ИЛИ УПОТРЕБЯВЯЛ ТОЗИ ПРЕПАРАТ, НЕКА СПОДЕЛИ, ЗАЩОТО СЪМ МНОГО РАЗТРЕВОЖЕНА ЗА ЗДРАВЕТО НА ДЕТЕТО СИ!!!!!!!!Благодаря!



Тема Re: noniнови [re: нeзнaeщa]  
АвторVili (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 12:08



za kakav pristap stava duma



Тема Re: noniнови [re: Vili]  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 12:11



астматичен



Тема Re: noniнови [re: нeзнaeщa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано29.11.04 12:11



Noni e таитянски плод, тук се продава под формата на сироп, чиято цена е около 100лв и под формата на капсули. Аз съм много скептично настроена към това нещо имайки впредвид рекламните брошури които съм изчела според които лекува абсолютно всичко, дори обезболяволо и подобни щуротии. Продава се аптеките, но не го зареждат заради цената и малкото търсене.
За мен това е поредния начин да ти преберат парите(и то не малка сума) срещу дадени фалшиви надежди.
Преди време въпросния сироп бе обсъждан в клуб алергии, но не мога да намеря линка.



Тема Re: noniнови [re: mania4ka]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано29.11.04 14:43



Ето я



Ралица, 20.Х.02г.

Тема Re: noniнови [re: honey13]  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 15:14



Не можах да намеря в този клуб от дата 20 миналия месец ТЕМАТА Ралица-за коя страница става дума?И изобщо какво е писано по темата?



Тема Re: noniнови [re: нeзнaeщa]  
Автор ta_ra (непознат)
Публикувано29.11.04 16:31



Здравей, напълно разбирам тревогата ти. Аз имам сина на 13 години и съм минала вече по този път. От честото боледуване се избавихме с премахване на третата сливица, когато беше на 3,5 г. и оттогава започнах да му давам Бронховаксом. Това го запази от пиене на антибиотики оттогава - до този момент е пил може би 4 или пет пъти (за всичи тези години). За този препарат, който пишеш, не зная нищо, за мен също ще представлява интерес да науча нещо за него. Позволих си да се включа, защото преди около месец закъсах много със здравето. (аз също съм прекарала бронхопневмония). Моята лекарка ми препоръча продуктите на AD Medicine, коитоса изцяло с естествени съставки. Аз пия имуноподдържащия продукт за възрастни и той е 44 лв. Скъпо, но не е невъзможно. Продукта за деца може би е още по-евтин. Оттогава давам и на сина ми по една лъжичка - за него вече от сиропа за възрастни, схемата на приложение е дадена в опаковката. Поинтересувай се, аз засега съм много доволна, прекратих Бронховаксома, тъй като ми казаха, че имал странични действия. Съжалявам, че прозвуча като реклама, поисках да ти оставя бележка, но за съжаление не си регистрирана.



Тема Re: noniнови [re: нeзнaeщa]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано29.11.04 18:54



Не, не, кликни с левия бутон на мишката върху самата дума "ТЕМАТА", която е потъмнена, зя дя се активира линка към темата за Noni.
А Ралица е дъщеричката ми и е родена на 20.10.2002г.

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: noniнови [re: honey13]  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 11:26



благодаря ти много



Тема Re: noniнови [re: нeзнaeщa]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано30.11.04 11:56



Дано ти помогне!
Бих ти препоръчала да се обърнеш към хомеопатичното лечение, като най-подходящо за малки деца. Би могла да погледнеш в клуб "Хомеопатия" и в "Бъдещи и настоящи майки" - има много теми точно за усилване на имунитета при малки деца.
Успех!

Ралица, 20.Х.02г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.