Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Въпрос?нови  
Автор Just Gia (емоционална)
Публикувано01.10.04 00:26



Здравейте,

Определено имам нужда от съвет - сина ми скоро ще навърши 3 години. През целия ден отдавна е без памперс, казва си и ходи до тоалетна, но когато спи на обяд и нощно време ако не му сложа памперс, не искам да ви казвам какво заварвам - слава богу, само малки нужди...Вярно - пие страшно много течности - на ден доста често надминават три литра...
На какво се дължи това според вас? И какво да направя - в детската градина ни предупредиха че с памперси не приемат....

Днес е първия ден от оставащата част от живота ти! Изживей я както искаш. Ти решаваш!


Тема Re: Въпрос?нови [re: Just Gia]  
Автор блoнди (умничка)
Публикувано01.10.04 07:25



Ами май нищо не можеш да направиш, не му е дошло времето на човека...На дъщеря ми и трябваше една година след като махнахме памперсите през деня да спре да се напишква нощем. Карахме си я с памперс за лягане и аз на 2-3 месеца я пробвах. Можеш да опиташ да го събудиш през нощта и да го изпишкаш или му сложи гърнето до креватчето и светната лампата в коридора.

I'm not lost! I'm just EXPLORING


Тема Re: Въпрос?нови [re: Just Gia]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано01.10.04 11:27



При много деца го има този проблем. Ама и 3 литра на ден ми се струват доста за дете. При толкова вода и аз не бих могла да я задържа, ама аз ще се събудя, а те не се събуждат. Според мен трябва да му даваш по-малко течности преди лягане. И ако не си питала личната му лекарка за течностите, може би не е зле да я попиташ, че понякога се дължи на здравословни проблеми.



Тема Re: Въпрос?нови [re: Just Gia]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 09:10



Бъди сигурна ,че в градината няма кой да му дава толкова течности!А като не искат памперси - да перат чаршафи! И май не е нормално да пие по 3 литра , питала ли си лекар за това?



Тема Re: Въпрос?нови [re: Just Gia]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано03.10.04 09:32



Съвсем наскоро в Медицина имаше тема за детенце, което пие по 3 литра вода на ден. Виж я:



Ралица, 20.Х.02г.

Тема Същия проблем!!! [re: Just Gia]  
Автор jufy (shtastliva)
Публикувано04.10.04 11:56



При нас положението е същото!!!! Дневния памперс го махна още преди да навърши две годинки, но нощния все още не може!!!! А вече е на 3 години и два месеца
За детската градина не се притеснявай, защото там им дават много малко течности, изпишкват ги преди лягане и няма проблем. Моята дъщеря в градината спи без памперс, но нощем в нас слагаме. Още от първия ден в който спа без памперс в градината пробвах през ноща и у нас, но положението беше критично и най-вече адски мокро
И с будене нощем нищо не става - то си е до осъзнаване, както беше и при дневния. Не че не съм пробвала с будене де! Ама ........
Едва ли има някой да мрази повече от мен вече памперси



Тема Re: Въпрос?нови [re: Just Gia]  
Автор_sv_ (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 17:00



Посъветвайте се с детски уролог - такъв специалист ще ви даде най-добри и ефикасни съвети.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.