Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Detska gradina vav Varna  
АвторNatalia (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 10:00



Здравейте майчета,

От догодина ще ходим на детска градина, сестрите в яслата ме предупредиха, че веднага след Нова година трябва да подам молба за ред в някоя градина, но така и не пожелаха да ме посъветват за някоя. Много моля, мамите от Варна да споделят впечаленията си от ДГ. Живея в "Левски", но знаете, че в името на доброто детско заведение всички сме склонни да попътуваме повече.



Тема Re: Detska gradina vav Varnaнови [re: Natalia]  
Автор Flash_ ()
Публикувано28.09.04 10:46



Ами госпожите добър съвет са ти дали - в началото на годината, в която детето навършва 3 годинки трябва да подадеш молба + съответните документи/които искат в конкретната градина/. Приема в детски градини се извършва по райони на местоживеене, местата не достигат и в повечето случаи, ако по адресна регистрация не си в района на заведението въобще не ти вземат документите. Така че за избор кой знае какъв не може да става дума. Избор има ако случайно директора на детската градина е склонна да приеме дарение или кактоискаш го наречи - чувам че става и по този начин.
За яслите нещата стоят по различен начин, там няма проблеми с приема.
Дъщеря ми посещава детската градина до 2-ри корпус на ВИНС-а от 3 седмици. Към момента съм доволна защото тя е доволна и ходи с голямо желание. Преди това беше в яслата отсреща.
Детската градина под ВМЕИ също не е лоша, поне като база, на приятелките ми децата са там но пак отскоро.
Не харесвам градината на Дубровник, синът ми беше там но ...бе не я харесвам.
За другите квартали нямам информация.



Тема Re: Detska gradina vav Varnaнови [re: Natalia]  
Автор ProBily (nP06u|\u)
Публикувано28.09.04 11:16



Аз преди години посещавах ОДЗ N 4 до 5та гимназия в Чайка. Имам чудесни спомени от там. Това лято заведах дъщеря ми в дворчето да си поиграе и останах очарована от това с каква любов е изрисувана сградата. Една моя съседка води своя син там и каза, че е много доволна. Ако си в източната част на "Левски" непременно провери тази градина.



Тема Re: Detska gradina vav Varnaнови [re: ProBily]  
АвторNatalia (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 12:30



Благодаря Ви много за съветите, за градината на Дубровник и аз така съм чувала, а това за изрисуваната ОДЗ 4 ми звучи страхотно. Обезателно ще проверим там



Тема Re: Detska gradina vav Varnaнови [re: Natalia]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано28.09.04 14:30



ние сме в детската градина под математическа гимназия. Аз много харесвах онази под ВМЕИ.



Тема Re: Detska gradina vav Varnaнови [re: Smile]  
АвторHaтaлия (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 15:55



Да не би да имаш предвид техническия университет?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.