Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Козметика за децанови  
Автор veni_ev (непознат )
Публикувано04.06.04 12:33



Момичета, кажете каква козметика използавате за вашите дечица? Вече попитах в клуб козметика, но май там няма много мами. От доста време използваме шампоаните на Джонсън и може би затова напоследък косата на моята дъщеря не става така хубава. Може би трябва да го сменим, но препоръчайте с какво. Споделете и какви душ гелове използвате и всичко за детската козметика.



Тема Re: Козметика за децанови [re: veni_ev]  
АвторBianka (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 14:19



Зависи на колоко години е съкровището ти?Моята щерка е на 7 години,и от миналата година вече не използвам Джонсън,защото косата и бързо се зацапваше!Сега използвам шампоани и сапуни на Тео и Арома,защото съм твърдо превърженичка на българската козметика!Тя има проблеми малко с кожата на ръцете-изкараха я "соларен дерматитд или нещо подобно.За ръце използва кремове със екстрат на лайка-първо като по-малка на Флорена,сега и бях купила пак някякъв но не си спомням на коя фирма!Душ гел засега използва на FA,но днес смятам да и потърся нещо на Астера или ТЕО.Пастите са български,водата е на Астера,в общи лини е това!Отскоро проявява интерес към червилата ми на ще видим....?!



Тема Re: Козметика за децанови [re: veni_ev]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано04.06.04 15:17



За мен №1 са продуктите на Бюбхен. Откакто се е родил сина ми ползвам техни неща - шампоани, душ-гелове, олио и лосион за тяло (в зависимост от сезона), слънцезащитни млека, кремове за лице. До сега никога не съм имала проблем нито с дерматологична реакция, нито с качеството.

От мои близки знам, че Клоран също са много добри.

Джонсън не ползвам съзнателно. Имам два неуспешни опита с тях, довели до обриви.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: Козметика за децанови [re: veni_ev]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано04.06.04 21:08



Малкият ми син (на 2) наскоро направи алергична криза. Отидохме (след като сменихме двама лекари) в Клиниката по детски алергии към МА (София). Алергията се оказа о т прах за пране (Бонукс Оксиджен). Това, което исках да споделя с Вас е разговора ми с доцента по детски алергии. Тя ми каза да не използва, цитирам, "За Бога, не и Джонсън", пълно е с химия". Зяпнаха аз и попитах: "А какво тогава?" "Нивеа или Дав".

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Козметика за децанови [re: 4avdar4e]  
Автор Cpeбъpeн oблak ()
Публикувано05.06.04 12:28



е, какво, там да не би да няма химия??? провокира ме този доцент.... знаех, че лекарите получават проценти от предписани лекарства, но Дав и Нивея?!? нямам думи...

а сега на въпроса - моята мома е на 3 и половина, през първите години установихме, че само Bubhen не и дразни кожата. Това обаче, което вече знам за козметиката е, че кожата и косата реагират изключително добре на новите продукти (естествено, ако не предизвикват алергии), и че е правилно да сменяме не просто вида, но и производителя на всеки 2-4 месеца, та не спираме да опитваме.... Другото, което ни действа много добре, са шампоана и крема на Ариес Козметикс. Освен че много ни харесват, не са много скъпи, а когато сложим малко повечко шампоан, прави страхотна пяна във ваната...





Тема Re: Козметика за децанови [re: 4avdar4e]  
Автор Beny (минаваща)
Публикувано05.06.04 15:08



Малко в страни от темата искам да направя едно потвърждение за Джонсън. Сестра ми която е много далеч от детска и бебешка възраст(28) направи страхотна алергия на дланите на ръцете от ... бебешкия сапун на Джонсън. А не питайте колко пари за лекарства и лекари даде докато открият точно източника на алергията. Не казвам, че другото е по-добро или по-лошо но аз специално не бих купали продукт от тази серия за дъщеря ми. Ние ползваме кайсиевият шампоан на Шаума защото е 2в1 и с него мога да и разреша косата която е гъста и къдрава...а сапуни на Нивеа или български.



Тема Re: Козметика за деца [re: Beny]  
Автор prozorec (непознат )
Публикувано02.09.04 22:18



Най съм доволна от Джонсън.Ползвали сме и други,но все се появяваше пърхот.Всяка коса и кожа е различна.
Аз се интересувам от това-какво да използвам за пъпките на синът ми?Взимах на AVON,но нямаше ефект/а други казват ,че са доволни/.Какво ще ме посъветвате?



Тема Re: Козметика за децанови [re: prozorec]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано03.09.04 16:25



Най-добре го заведи на кожен лекар. Там ще ти кажат какво да ползваш. На всеки действат различни неща, в зависимост от пъпките. Навремето ходихве с една приятелка. На нея и изписаха едни мазила, на мен-други, но и двете се оправихме.



Тема Re: Козметика за децанови [re: Идиoтчe]  
Автор prozorec (непознат )
Публикувано04.09.04 16:51



Взех тоник на Regal за чувствитерна кожа с бял равнец.Дано да помогне.



Тема Re: Козметика за децанови [re: prozorec]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано06.09.04 14:07



На сина ми лекарката изписа EFFACLAR на Ла Рош и Fucidin- това е антибиотик, но са доста скъпи. Ако не мине и не ти се ходи на лекар, може и това да опиташ, но все пак най-добре си е да го види специалист детето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.