Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Торта за рожден деннови  
АвторStorm (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 16:42



Моля помогнете ми с предложения за сладкарници, където наистина правят хубави детски торти за рожден ден.



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Storm]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано27.08.04 09:11



аз досега съм най-доволна от "Лучано".
за съжаление последно съм взимала от тях преди 3 години, но ако не са се скапали като качество междувременно - препоръчвам ти ги горещо. най-лесното е да отидеш и да опиташ една две тортички в сладкарницата и да прецениш дали ти харесва като качество. но когато поръчвах за детето от тях, бях възхитена от тортата. и хубаво изглеждаше а беше и страхотно вкусна. така че, огледай се дали имаш наблизо и отивай.
иначе, да кажа и другото - миналато година поръчах от квартала, двете торти бяха на различни фирми, едната беше "Кари-ан" ако не бъркам, за другата трябва да мина от там да видя. но поне тортата която беше у дома никак не ми хареса. на външен вид беше хубава, вярно, правят ги с някакви специални картинки май, дето ти лепват един лист върху тортата и все се чудехме дали това се яде или не. но вкуса никак не струваше. суха, тежка, едва накарах гостите да си отнесат по едно парче и за вкъщи, за да не хвърлям всичко.



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор nic1 (новак)
Публикувано27.08.04 09:16



Тортите на децата от няколко години си ги поръчвам в "Маркрит". Доволна съм.



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Storm]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.08.04 09:45



сладкарницата на хотел България. Една от тортите я предлагат за детски рожденни дни, много е хубава. Един от майсторите сладкари рисува страхотно ако искаш по-различна картинка. /имат голям каталог с рисунки върху торти/ Като цена май беше 30 лв



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: nic1]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано27.08.04 09:48



тях не съм ги опитвала никога, признавам.
я кажи къде имат сладкарница, да ида да ги "прослушам", че месец и половина бързо ще мине и пак ще се чудя и аз в последния момент ;)) нищо че най-после научих къде в района има "Лучано". хубаво е да има резервен вариант човек



Тема Re: Торта за рожден ден [re: Storm]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано27.08.04 09:56



за моите деца взех торти от "100 грама сладки", бяха просто великолепни, и невероятно вкусни.



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Storm]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано27.08.04 10:14



Фантастични торти за рожден ден правят в "100 гр. Сладки". Имато огромен каталог за избор на модела и различни варианти за пълнежа. Аз съм особен фен на портокаловата и "Шоколадова перла". Можеш да занесеш и снимка на торта или файл на дискета с някакъв твой модел и пак го изпълняват идеално.
Цената на парче е около 2.20, като от торта с 18 парчета всъщност излизат към 23-24 парчета. Дизайнът е включен в цената.
Там поръчах тортата за първия рожден ден на сина ми. Занесох им дискета с ето тази снимка:



и молба да е без чадърчето отгоре (съмнявах се дали ще се справят) и резултатът беше 1:1 със снимката. Съжалих, че не я поръчах както си е в оригинал!Ето това е снимката на нашата торта, но е с много лошо качество. На живо изглеждаше чудесно!

За вторият му рожден ден имахме 2 торти - едната от Лучано. Изглеждаше супер с много животинки от захарно тесто отгоре. Чудесна детска торта. Но за съжаление на вкус хич не я одобрихме. Цената й беше около 30 лв. за стандартна големина на 1 етаж.

Втората торта пък беше от "Росита". Самата торта "Росита" е страшно вкусна. Но пък нещо с дизайна не се бяха справили и захарните фигурки на Мики и МИни Маус много-много не приличаха на мишки, а синът ми каза, че са болни, щото били бледи. А те всъщност бяха в едни бозавки цветове. Цената в тази сладкарница е 2 лв на парче, в което влиза и дизайна, а парчетата са по-големи от нормалното.

Имам снимки и на двете, но пък в момента нямам достъп до скенер :(

Наскоро пък минах през ЦУМ и открих, че на един от горните етажи (не помня кой) има сладкарница ина витрината й имаше невероятно красива детска торта на три етажа с едни мечета ... КРАСОТА! Пишеше, че правят сватбени и детски торти по каталог. Но нямам представа от цените и вкусовете там.

Ако решиш да поръчваш торта по собствен дизайн, мога да ти пратя линкове към сайтове със снимки на торти.

УСПЕХ и много весело празнуване!

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Storm]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано27.08.04 10:30



Аз си поръчвам торти от "Неделя". Доволна съм и не са скъпи. Я кажете къде има "100 гр. сладки", че и тях да ги опитаме. До сега не съм ги чувала, а гледам ги хресвате. Колкото до Лучано, много са ги развалили.



Тема Re: Торта за рожден деннови [re: V_lady]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано27.08.04 11:07



Виж ето

!

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: Торта за рожден деннови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор nic1 (новак)
Публикувано27.08.04 12:39



На бул. Патриах Евтимиий. Ето и сайта им markrit.com.
Сега търся някоя от снимките на дъщеря ми от рожден ден, за да покажа.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.