Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПОМОЩ!!!!!нови  
Авторнe знaм (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 19:45



Братчето на мъжа ми е на 19 години. Не знам как да започна...През последните дни започна да не се прибира вкъщи, без да казва къде е и с кого, не говори, разговорите с него са само кимане с глава..Остана в училище, но това не е най-страшното. Казва, че е богоизбран, че не бил обрязан, решихме, че става въпрос за кожата на пениса, която при някои мъже е тясна..не знам, викахме лекар, събу си гащите пред лекаря, каза, че е избран от Бог да бъде такъв. Казва, че майка му и сестра му са го заплашвали с нож, че баща му го е насилвал сексуално (баща му почина преди 15 години), той не си го спомня дори. Всичко е пълен абсурд. Разбрахме със 100 зора, че някакъв негов приятел е гей и че май са го насилвали да прави някакви неща. Не знаем какво да правим. Въпросът ми е: възможно ли е да е само постнаркотичен стрес или е по-лошо, възможно ли да е шизофрения...
Помогнете ми с мнения..ние сме в чужбина и ще търсим тук възможности за лечение, но какво може да е!!!!



Тема Re: ПОМОЩ!!!!!нови [re: нe знaм]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано30.07.04 23:23



Най-много прилича на шизофрения, но трябва психиатър да прецени. В този случай може би лечението и съответните социални програми ще са безплатни (е, зависи в коя държава сте).

Какво имаш предвид под "постнаркотичен стрес"? Вземал ли е наркотици?

Ако искаш да кажеш "посттравматичен" - не се връзва много с избирането от Бога...

Nulla dies sine linea


Тема Re: ПОМОЩ!!!!! [re: нe знaм]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 00:11



може и с хипноза да се опита, но задължително трябва да го види психиатър!



Тема Прилича сякаш...нови [re: нe знaм]  
АвторГлoбaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 20:56



...отчаяно има нужда от обич. Затова ти говори за пишката си, затова се прави и на жертва. Това ми е впечатлението от краткото ти описание. Можеш да пробваш с лекар, можеш без лекар. Но каквото и да е, ще има нужда от подкрепата на заобикалящите го.



Тема Re: Това за Богоизбрания. . .нови [re: нe знaм]  
Автор Бopoмиp (((((((())))))))
Публикувано08.08.04 23:45



Да не е влязъл в някаква секта?



Тема ти пък...нови [re: Бopoмиp]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано09.08.04 12:27



в коя секта ще те карат да си мислиш, че си Богоизбрания!?
там те карат по-други неща да си мислиш..

Come take me in...
YOU'RE POSSESSING ME!


Тема Re: Прилича сякаш...нови [re: Глoбaтa]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано09.08.04 19:54



Тази връзка май не я схванах - нуждата от обич и говоренето за пишката
Има ли някой да я обясни



Тема Re: ти пък...нови [re: arc-en-ciel]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано10.08.04 08:35



Може и да не е секта, а да посещава някакво църковно събиране, но поради изкривяване на съзнанието, обръща всичко наопаки и го тълкува както му изнася. Нали и Джордж Буш се смята за Богоизбрания, а посещава нормална протестантска църква.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.