Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Родители и хомосексуални децанови  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.07.04 11:56



Линк към тази глава от книгата:



[ ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Nikam на 15.07.04 11:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от kakata на 17.07.04 07:05.



Тема Re: Родители и хомосексуални децанови [re: Nikam]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано17.07.04 07:04



Никаме, ти друга работа нямаш ли освен да апологетстваш на хомосекдуализма. Това е фиксация, мания, обсебване бе човек. А гей картинката ти ще я редактирам, па ако ще цялото ви лоби да се изтърси да ме плюе.



Тема Re: Хомсексуализмът е моданови [re: Nikam]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано17.07.04 13:46



която е добре да не се популяризира. Същото си мисля за пиърсинга и за наркотиците. Обявете ме за най-голямата консерва, ваша си работа.

А пък вие, гейовете е най-добре е да спрете да се афиширате и преекспоринарте, иначе ще има много да се чудите защо хората не ви приемат.

Ако решиш да ме обвиниш в нетолерантност, твоя си работа.
По принцип бях много толерантен човек. И към циганите бях толерантна, и към гейовете, обаче нещата нещо започнаха да излизат от контрол.
Стига сте ревали за права, защото и ние - нехомосексуалните, нециганите също имаме права.

Каката е права да ти прави забележки, защото това е клуб Родители
и деца. Ти си дошъл тук да се целиш точно в тази таргет група.

Хайде, жив и здрав! Бъди какъвто си, но си показвай сексуалността САМО пред своите си съмишленици.



Тема Re: kako,нови [re: Nikam]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 15:43



В качеството си на професионалист те поканвам да си избереш който от трите термина ти харесва в какъвто искаш негов смисъл, може и в комбинация.



Тема Re: Никамсио,нови [re: Nikam]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано17.07.04 19:30



имам малко повече свободно време, ще си направя труда да ти отговоря ред по ред на всичко, което си ми писал.

Добре е за теб, че гледаш латино сериали. Това обяснява защо за теб "Хомосексуализмът е мода" = неграмотност.

**
Пълно е със семейни мъже и жени, които имат партньори от своя пол.
Пълно е с мъже и жени, които след развода си, заживяват с хора от своя пол, при това отглеждайки децата, които са създали.
Така, че вземи се ограмоти.
Това, че ти познаваш хора именно от това малцинство на обществото не означава, че трябва да тръгна да се възхищавам на техния избор, или пък да ги приема като модел за себе си. Да, но за мен не е проблем да не се правя на чак толкова интересна. Въпросът е младежите да не се увличат по тази подчертано МОДНА тенденция.
Примерно, ако мен ако ме покани с цигара дори най-готиният мъж, за когото съм си мечтала, не ми е проблем да му откажа. Обаче при един тинейджър нещата не стоят така. Затова - по-леко с рекламите.

За съжаление, нямам статистика, но колко гейове имаше до преди 15тина години, колко са сега? И ще ми говориш, че не е мода. И в кои среди се шири гей културата? Ако може, запознай ме с бай Иван - геят. Ако има такъв. Как така гейовете се "случиха" все в определени среди, а не в други обществени слоеве. Странничко, нали?


**
Каката не е права да ми прави забележка, защото има достатъчно бисексуални родители, защото има достатъчно родители, чиито деца са хомосексуални, въпреки тяхната собствена хетеросексуалност.
Хората се интерсуват от проблема, търсят материал, и имат право да знаят.
Каката абсолютно правилно ти прави забележка. Който се интересува, ще си намери материал, няма какво да го навираш на хората, без да са ти го искали. Това е все едно да тикаш на някого в ръцете трева, примерно.

**
И още нещо - ако не съм разбрал, то моля да ме опровергаете - този клуб "Родители и деца" - частен ли е? Трябва ли да се плаща такса за участие в него? Щото нещо не схващам!
И защо модераторката оценява хората по тяхната сексуална ориентация?
И защо смятате , че тук не четат хора с подобни проблеми?

Не се и съмнявам, че бихте си платили, само и само да си намерите още последователи и форуми, откъдето да тръбите. Може и да има хора с подобни проблеми, но пак казвам - който търси, намира. Да си забелязал някой да пита нещо по въпроса, по който ти се изказваш? Може и от добри чувства да си го направил, но нали се сещаш, че темата е твърде деликатна, затова действай по-внимателно. Дори и в дира има такива клубове, който желае - да отиде да се "ограмоти".

**
Едно време, в Древна Русия, при поза, в която жената е върху мъжа, се е считало, че жената е содомит и е била изгаряна или убивана с камъни. По тази логика, днес колко жени би следвало да има на земята?

Тя и Елизабет І се е къпела по 4 пъти годишно, въпреки че "не се налагало", но какво от това...

**
И до ден днешен църквата например, осъжда оралния секс! Чудя се, и вие ли консерви, го осъждате?
Щото едва ли има сексуално-пълноценна жена на планетата, която да не харесва оралния секс - както да й го правят, така и да го прави. Но, вероятно, според вас, и тези жени трябва да бъдат умъртвени!
Дали жените харесват или не харесват оралния секс си е тяхна работа. Представи си, обаче че в клуба дойде една жена и започне без да я пита никой да обяснява колко и е гот да прави такъв секс, тогава? Как се тълкува това - или като пропаганда, или като търсене на някой да и върже. Макар че и в двата случая крайната цел е една и съща.
**
Светът е загубил достатъчно от консервираните мозъци на хора, които са били достатъчно неграмотни за да не приемат новаторството. Напълно съм съгласна! Стискам ти ръката!
Вероятно, ако не се беше спрял напредъка на истината, то сега щяхме да ходим и по Марс, Венера и да правим пътешествия на Меркурий, а не да се чудим къде зимуват раците! Тук ще трябва ти да се ограмотиш, защото по Венера няма как да ходим. Ако съвсем хипотетично приемем, че човек може да стъпи там, би се задушил - заради киселинната атмосфера, ще бъде смазан - заради атмосферното налягане, и ще бъде опечен - заради температурите от над 400градуса. До Марс също е проблематично ходенето, заради високата радиация. На Меркурий пък няма нищо интересно, освен камъни и пустинен пейзаж. На мен ми е известно къде зимуват раците и не се чудя, за тебе - не знам. Споко, не ми се връзвай! Опитах се да вляза малко в твоя стил. Иначе не бих си позволила отговор в подобен стил. Мир! ОК?

**
И Скарлет, чудя се още нещо - що си се кръстила Скарлет? Та ти изобщо не отговарящ на персонажа, който е заложен в тази героиня. Припомни си житието, и художествения образ който носи! Дълго е за обяснение. А пък и ние изобщо не се познаваме, следователно няма как да знаеш каква съм аз. За Скарлет О'Хара е ясно. А пък и забележи - изписвам ника си Scarlet, а не Scarlett, но това пък съвсем отклонява разговора.
Хайде, и ти бъди жива и здрава, но запомни, че когато аз лекувам хората, не ги питам каква сексуална ориентация имат! И не съм върнал нито една хетеро-пациентка, няма и да го направя. Похвално! Така и трябва!



Тема миличък...нови [re: Nikam]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано17.07.04 20:53



... като ти прочетох бръщолевиниците мога да кажа само, че нещо ти хлопа дъс.. оградата, нали ме разбираш.
Хайде малко по-кротко го раздавай.
Това, че си в състояние да поставиш знак на равенство между нежеланието на хората, в който и клуб да влязат, да виждат непрекъснато пропаганди за вашия клуб и нещата, които са се правили преди не знам си колко века в Русия показва основно две неща:
1. Изобщо не искаш или не можех да разбереш в какво точно се състоят възраженията на хората и даваш напред по най-дивашкия начин, с всякакви изсмукани от пръстите обвинения.
2. Имаш склонност към драстично преувеличаване, което говори за комплексчета.
Хайде иди да пийнеш малко валерианче и помедитирай над разликата между това да изгаряш жив на клада този, който обича орален секс и това, да се дразниш на поредния спамър.
Ти може да се мислиш за много специален, но ние не те мислим за такъв. Еднакво бихме се издразнили както на реклама на М комплект 33 или на поредната простветителна статия за това кой управлява дира, така и на твоите пропаганди.
Спамът си е спам и на никой не му е приятен. Всички сме грамотни и знаем къде е вашия клуб. Ако нещо ни интереува, можеш да си сигурен, че непремено ще дойдем.

Причината клубовете да са разделени по тематика, а не всички теми да са наблъскани в един общ форум е точно тази - никой да не бъде занимаван с неща, които не го интересуват, освен ако не отиде сам да си ги потърси. Тук сме дошли да говорим за децата и за родителите си.

Come take me in...
YOU'RE POSSESSING ME!


Тема Re: Родителинови [re: Nikam]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано18.07.04 16:14



Обикновено линковете, които се дават в клубовете, са или вируси, или целят да идентифицират потребителя по IP-адрес.
Не си правя труда да ги отварям, сори ...

Agent of Change


Тема браво значи ;-)нови [re: Nikam]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано18.07.04 17:45



на мен само ми е чудно как без теб не се сетиха, че им се четат такива материали...

Come take me in...
YOU'RE POSSESSING ME!


Тема Re: Душичка,нови [re: Nikam]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано19.07.04 10:31



Стига си ми говорил за неграмотност, че вече ми писна и ще взема да се заям за това - онова. Засега само те приканвам да не употребяваш повече тази дума.


Какви са тези 9 типа сексуалност, ако може да ми ги разясниш един по един.
Аз знам 2 типа - мъж и жена. Е, и едно сечение на това множество, на което на английски му казват She Male, но то е пренебрежимо малък процент и не представлява някакъв биологичен феномен, а е на психологическа основа, или пък е в резултат отново на модна тенденция.
Не се оправдавай сега с 9 типа сексуалност.
По Тодор Живково време къде бяха другите 7 вида сексуалност, та имаше единици педерасти? Всичко останало си бяха мъже и жени.
Сега да не вземеш да викнеш, че са ви преследвали и репресирали, защото не е вярно.
**
Имам дете. Не знам дали го познавам добре. Опитвам се. Аз съм честна с него, надявам се и правя всичко, за да го накарам и то да ми отвръща със същото.
Това, че имам нормална сексуална оринетация ли те кара да ме причислиш към пуританите. Отлично! Значи всички нормални станахме ненормални. Само че ако се свършим ние, няма да се раждат деца и няма да можете да си намирате нови партньори. Така че не се заяждайте с нас.

**
Аз също работя с хора. С много хора от всякакви възрасти. И не съм видяла нито един обикновен човек да чупи китки и да се лигави като педераст. Напротив, хората се отнасят много негативно към гейовете.

Защо в училище не сте се държали така? Защо тогава не са се проявили другите 7 типа сексуалност, а точно когато сте започнали работа. Това доказва, че гей-двиежението е модно, а не онаследено.
Да не говорим пък че до ден днешен за моите 30+ години нито една жена не е направила дори и бегли опити да ме свали. А съдейки по мнението на мъжете, съм доста привлекателна жена и слава богу, мъжете не остават равнодушни към мен. Но ако те слушам тебе и ако съм с по-лабилна психика, току виж съм изпаднала в тежка депресия, че не ме харесват жените.
Няма и как да ме харесат, си мисля аз, при положение, че на мен ме кефят само 100% мъже. Очевидно си личи по всичко.

Преди 15 години също се правеше секс, бъди спокоен.

Примерът ти с жената в инвалидната количка е неуместен. За говоренето под сурдинка - не си прав. Както виждаш, всеки си говори по темата. Въпросът е къде да го прави. Оттам тръгна всичко - този клуб не е най-точният адрес, просто.

Как пък ти пуснаха бележки тези родители и ти поискаха други материали, а не дойдоха тука да те попитат нещо.



Тема scarlet - aman! [re: Scarlet]  
Автор Пaлaвoтo бaбчe (супер палава)
Публикувано19.07.04 11:51



Какво си се залигавила?
На трисет, че и плюс била!
Аз съм на 50, две деца имам, и внуци наближават!
Не съм расла в гората, и следва да ти кажа, че пишеш тъпотии!

За какви моди приказваш?
За какви девет типа сексуалност?
Човека ти е писал - девет вида пол, ти правиш ли разлика ? Че се и сърдиш , че си неграмотна - ами такава си!

А за Тодор Живково време ще ти кажа, че си имаше и хомосексуалисти, и бисексуални и хетеросексуални!
И секс сме правили, и с къси поли сме ходили и никой не ни е спирал!
Хората са си били тук, и хомосексуалистити бяха тук и всички живеехме!
Тва , че такива дървени глави като тебе пишат глупости, си е твой проблем!
Браво на човека, че е пуснал теми!
Аз съм родител, имам и деца и съм съгласна да чета за тези проблеми!
На тебе като не ти харесва - не отваряй темата!

А за педерасите и меките китки - драга, педерунгела е състояние на задника, а хомосексуализма на мозъка.
Педерасти са и половината хетеросексуални мъже, които достатъчно години съм гледала, и които са гъчкани с комплекси.
Така, че не пиши тъпизми.

А по въпроса за 100% мъже - хомосексуалистите са в 100% мъже, откъдето и да са погледнати!
Щото са таферни в главата, тялото и между краката, а не като половината наши мъже, които ебат на третата ракия и си мислят, че жената е придатък на мъжа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.