Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема тинейджърканови  
АвторRoby (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 12:10



казва, че иска да работи - да съм й намерела надомна работа за през ваканцията! Някакви идеи къде да търся? Извадих няколко обяви от дир.бг, но са все с мобилни телефони, което ме усъмнява, че търсят кой да им навърта импулси. Ще им пусна по един смс ама надали ще ми отговорят! Вашите тинейджъри искат ли да работят през лятото?



Тема Re: тинейджърканови [re: Roby]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано20.07.04 12:40



Надомните работи в по-голямата си част са точно такива фалшиви, печелещи от импулсните телефони фирми. Не си губи времето да пращаш смс-и, няма да ти отговорят.
Защо не погледнеш в jobs.bg?

Come take me in...
YOU'RE POSSESSING ME!


Тема Re: тинейджърканови [re: Roby]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано20.07.04 13:11



Похвално! Браво!
Аз не мога да ти кажа къде конкретно да търсиш, но бих ти пдосказала да се обърнеш към някой ваш познат. Дъщеря ти все ще има какво да му помага в някой офис, или да върши нещо по-леко на друго място. Така и ти ще си спокойна, и той ще може да се уговори с вас при евентуални проверки да измислите нещо.
А пък парите, които тинедйжърката ще спечелииии... И опитът, който ще натрупа...
Като тинейджърка и аз всяко лято исках да работя. И не че не са ми давали пари. Напротив! Но като работех ставах независима, голяма. А колко "много" пари печелеееех! Цяло състояние!:))



Тема Re: тинейджърканови [re: Scarlet]  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 13:25



Това за познат е добра идея, още повече, че при непознат май не бих я пуснала. Трябва да си прегледам тефтера с познатите Тя наскоро се "пробва" в ролята на сервитьорка при една нейна приятелка /имат ресторант/ ама нещо се провали Занесла някаква манджа на погрешна маса, а като я питал клиента какво носи тя измънкала "ами не знам, няк'во месо май". Клиентът хич нямал чувство за хумор и направил скендъл, после двете с приятелката му занесли чушки - той това си бил поръчал, ама той не искал да приеме и чушките, защото не били такива каквито ги искал!!! И дъщеря ми съвсем се шашардисала и избягала от ресторанта. Иначе майката на приятелката й щеше да я вземе за известно време



Тема Re: тинейджърканови [re: Poби]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано20.07.04 13:32



Абе има такива клиенти, според мен вината не е била в детето.
Има хора, които се взимат прекалено насериозно за съжаление.

Come take me in...
YOU'RE POSSESSING ME!


Тема Re: тинейджърканови [re: Poби]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано20.07.04 13:46



Имам такава приятелка - умира си да върне и да разиграе сервитьорите поне 10 пъти.
Когато се съберем, все и правим забележка. тя смята, че на сервитьорите това им било работата. Да, но съм забелязала, че тези хора, които най-много намират кусури на другите, никога няма да се върнат повече от 2 пъти, ако те са сервитьори.
Нали самата аз ще си скапя настроението, ако трябва да разигравам хората така.
За съжаление, има и такива клиенти, които разсъждават, че след като си плащат, трябва да им се въртят всички само около тях и да им угаждат на всичко.

Самият собственик ядосал ли се е? Той не вярвам да не знае за тази група клиенти. Не трябва да се приемат насериозно подобни хора. Още повече, че от самите тях не може да се очаква кой знае колко.
Нека се пробва пак и да не смята това за издънка.
Ама и тоя пък! Вижда, че го обслужва младо момиче! Егати!



Тема Re: тинейджърканови [re: Roby]  
Автор Flash_ ()
Публикувано20.07.04 13:53



Иска и ни е сърдит, че не му намираме работа. Част от приятелите му работят при родителите си или роднини, при нас това е невъзможно. А и той си е лигльо и не ще каква да е работа. Обвини баща си, че нарочно не искал да му намери хубава работа, познавал бил половината град, баща му пък се ядоса и му каза, че хубавите работи са за хора които могат да предложат нещо повече от желание да печелят пари и т.н....ще я пропусне тази година.
Не мога да ти помогна.



Тема Re: тинейджърканови [re: Scarlet]  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:02



Тя си е все още дете /на 13г. е/ и хич не става за сервитьорка според мен, малко е отнесена като всички на тази възраст. Чичкото явно е бил в лошо настроение и се е чудел на кого да си го изкара та са го отнесли двете хубавици. Не съм я питала майката как е реагирала. Тя е много симпатична и кротка жена и сигурно е ходила да се извинява на клиента.



Тема Re: тинейджърканови [re: Flash_]  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:05



Реших да питам в бюро "Студентски труд". Май може и ученици да работят ама не знам подробности. Взех телефона и ще им се обадя след малко. Тя и на'ща е любителка на бързите печалби, то зодията й е такава - лъв, какво да се прави!



Тема Re: тинейджърка [re: Poби]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано20.07.04 14:09



Хе-хеееее! Лъвче, значи! Ами ето! Кажи сега, че няма зодии. И аз съм лъв. Както ти казах, много обичах да работя през ваканциите и все си намирах нещо.
Не ставала за сервитьорка:))) Лъвът става за всичко, споко!
Плюс това скоро ти става професионална деформация и запомняш, дори и да не искаш. Е, като сервитьорка никога не съм работила, но си знам, че е така:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.