Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С деца на ... басейннови  
Автор*Maминka* (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 15:31



Искам да ви попитам, какво мислите за обществените басейни и бихте ли завели детето си там? Синът ми е на четири години и много се замислям дали да не го заведа събота и неделя на басейн. Ако имате опит в това трудоемко начинание, моля споделете. Освен това и за подходящ басейн в София, а пък може и с някои от вас да се засечем и да си спретнем детско парти около басейна, току виж че успеем да изпием по една студееееееена бира   



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: *Maминka*]  
Автор titi111 ()
Публикувано06.07.04 16:05



Моя дивак го водих миналата година за сефте/почти 2годишен/Първо ходихме на Мария Луиза ама там не ми харесва тревата....Та след това на Дианабад/близо ни еТази година още не сме ходилиАма в събота......на Драгоман

"Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!"


Тема Re: С деца на ... басейннови [re: *Maминka*]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано06.07.04 16:21



Ами аз бих, както и ги водя и двете от както са навършили 6 месеца, но има едно НО не живеем в Б-я и не знам до колко и как ги поддържат там басейните. Едно време за всеки случай си бяха гнусно място.
Но според мене - заведи детенце. Голям фън е за тях (поне в повечето случаи), че и чувам жеги са ви нападнали. Значи - време е



Тема ако имаш коланови [re: *Maминka*]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано06.07.04 19:09



Долна баня е идеалното място.
Басейните им са чисти. Има два.



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: *Maминka*]  
АвторDiandgely (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 10:07



В никакъв случай не го води в "Левски Г". Много е студена водата.



Тема Re: С деца на ... басейн [re: *Maминka*]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано07.07.04 14:22



Сина ми е на 3г и още от миналото лято ходим на басейн :)) Много сме щастливи и двамата в тия дни и сега иска да му купя пояс Посещаваме аквапарк и там има и детски басеин подходящ и за най-малките палавници :))



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: erika]  
Автор Cpeбъpeн oблak ()
Публикувано07.07.04 16:34



Aквапарк? и му харесва? Йеееее!!! значи и ние отиваме
казаха ми, че на Златни Пясъци имало ограничение за височината за повечето удоволствия като на София ленд, и може би нямало да ни е интересно. Но това си беше впечатление на тийнейджър. Значи - отиваме!



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: *Maминka*]  
Авторmaqa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.04 17:37



Понеже никой не ти е отговорил за София : Леда (до зоопарка) е много подходящ, детският басейн е в отделен кът и е по слабо хлориран , чисто е , цените са добри (4 лв. за мама и безплатно до 6 год. шезлонга влиза в цената), "Люлин биич" е кошмар , скъпо, мръсно, скъсани настилки , накапани с кафе и какво ли не шезлонги. Мария Луиза не ти препоръчвам, Макси е добро място но чух че цените тази година са.......... 15 лв. за вход, не съм проверила дали е вярно.



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: maqa]  
Авторaмбpoзия (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 14:04



къде е точно това Леда?



Тема Re: С деца на ... басейннови [re: maqa]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 14:11



am skoro imam rojden den i se nadqvah da go praznuvam na baseina do zoologi4eskata gradina Leda. Maika mi e navita, nooo za jalost ne moga da se svurja za da popitam kakvi sa vuzmojnostite i kato cialo za da uredq kupona. Molq vi ako nqkoi ima info otnosno baseina ili telefon za vruzka 6te vi buda stra6no blagodarna da mi go dadete ili pusnete na e-maila: sisim94@abv.bg

благодаря предваритено




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.