Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ще помогнем ли?  
АвторЛeни (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 11:34



Сега видях и разбира се веднага се обадих на този телефон. Знае се, че капка по капка вир става - нека поне по този начин помогнем на Деница!

http://www.bta.bg/site/bg/index.shtml

048 13 210



Тема Платен телефон и банкови сметкинови [re: Лeни]  
Автор BNDR (новак)
Публикувано16.06.04 13:17







Тема Re: ще помогнем ли?нови [re: Лeни]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано16.06.04 21:18



Честно казано дразня се вече от тия помощи...........Пуснеш телевизия молят за помощ. Вървиш по улицата продават ти картичка с молба за помощ. Еми стига толкова. Писна ми. Вместо да просите и призовавате за помощ. Вземете се дигнете и ги изтърбушете тия от здравното. Да и пикам в суратя на такава държава дето не може да даде 200хиляди лева за здравето и живота на едно болно дете.Не ми казвайте че не е едно. Едно две десет сто хиляда. Се тая. Ай сиктир.

незабележим


Тема Re: ще помогнем ли?нови [re: silent]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 13:31



ti gledai da ne obedneesh mnogo ako dadesh edin lev za deteto... moliat za pomosht horata, imenno zashtoto durjavata niama da im dade pari, kakto iavno si zabeliazal veche.. i osven tova nikoi nikude nikogo niama da otide da izturbushva v taia durjava - tova che horata sa inertni i ne se boriat za nishto, ne e prichina da ne se pomaga koito kakto moje, zashtoto niama po losho nehsto ot tova deteto ti da e bolno i ti da ne mojesh da mu pomognesh.. moli se da ne ti se sluchva!



Тема Re: ще помогнем ли?нови [re: silent]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано17.06.04 15:10



Абе ти май имаш някаква много абстрактна представа за държавата - като някакво бездънно ковчеже, в което парите идват незнайно от къде.
Ама хич не е незнайно - там парите идват пак от същото място - от хората.

А призивите за помощ не знам какво те притесняват. Ако искаш/можеш - дай, като не искаш - не давай. Никой не е дошъл от джоба ти да ги вади, нали?
А и е много добра тази инициатива с телефоните. Така всеки може да даде по един лев - сума, която не е особено солидна за никого.



Тема Re: ще помогнем ли?нови [re: arc-en-ciel]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано17.06.04 15:34



да ебем в простака............ей на толкозц години да живея в заблуда и да си мисля че държавата си праи парите в печатницана ма се стиска и не ще да ни ги дава................бог да та поживи че ма открехна...........

незабележим


Тема Re: ще помогнем ли?нови [re: leni]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано17.06.04 18:31



Той си изказва болката, не си го разбрала правилно. И на мен ми иде да тегля една на държавата, правя го - след което си давам левчето. На всички ни е болно, че се налагат такива призиви.
Аз не платих много за данъци и осигуровки за 2003, някъде малко над 5 хил., което явно не е достатъчно. Просто работещите са сравнително малко, не знам каква е статистиката - дали са 1.5 или 2 милиона душа, някъде там беше. Няма как, нали без останалите се губи смисълът от това да изкарваш пари...

Agent of Change



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.