Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Казвайте 'Обичам те' на децата  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано13.06.04 02:46



Много е важно! Нищо не е по-лошо за едно дете, от усещането че не е обичано. Няма значение дали е момченце или момиченце - момченцата няма да станат по-глезени ако знаят че ги обичате. Глезотиите са друг филм.

Мисля че разбирам хората, които са зарязали кариера и успехи, само и само да дадат повече обич на децата си. Кариерата ми е повече от успешна засега, но не бих се и замислил ако трябва да избирам между тази суета и детето ми.

Адио,



Тема Re: Казвайте 'Обичам те' на децатанови [re: Hищo]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 20:41



S purvoto sum suglasna, no zasto da iskluchvame vtoroto? Nestata moge dosta uspeshno da se suchetavat...



Тема Аз пък и на мъжа си го казвам!нови [re: Hищo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано19.06.04 23:14



И на двете си момчета (на 10 и 3). Винаги съм вярвала, че няма по-хубаво и водещо те напред чувство, от това, че си обичан. Това не е глезотия, потребност е... Не съм си зарязала работата, заради никой от тримата си мъже, напротив. Работих до деня на раждането. Продължих, като ни изписаха от род. дом. Винаги съм вярвала, че нито децата пречат на работата, нито обратно (прости ми, но думичката "кариера" ми звучи кофти). "Кариера" е да успяваш в работата си. Ако си обичаш работата, намираш време и за семейството си. И обратното, естествено

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Казвайте 'Обичам те' на децатанови [re: Hищo]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.06.04 21:49



Разбира се,че това е много важно.Никога не съм пестила думи и действия за децата,даже не само за моите .Дори когато са ме затрупвали проблеми не съм пропускала да им кажа"Добро утро" с усмивка и целувка.Наистина няма значение пола-и едните и другите еднакво приемат отношението към тях.Аз мисля,че така учим децата си да показват чувствата си,да са освободени в отношенията,искрени.Поне при нас е така.



Тема Re: Аз пък и на мъжа си го казвам!нови [re: 4avdar4e]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.06.04 22:05



Това за чавдарчето ме развесели
Аз помня нещо от първи клас и на децата им е много смешно,незнам защо,може би не са го минали

Бий чавдарско барабанче,
наше звънко сърчице
барабанче на коланче
пред немирните ръце.



Тема Re: Аз пък и на мъжа си го казвам!нови [re: инaт]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано21.06.04 23:54



А знаеш ли го това?
"Девети септември ми даде сандалки,
да тичат, да скачат краченцата малки!
Девети септември ми даде геврече,
изяж го, Девети септември ми рече!"

Много се извинявам, че пиша извън темата

Ралица, 20.Х.02г.


Тема А това?нови [re: инaт]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано25.06.04 10:18



Чавдарчето труда обича
на помощ първо се притича!

Чавдарчето е примерно дете ,
играе, пише,труди се ,чете!

Чавдарчето родината огромна
обича като своя майка родна!

Чавдарчето е примерно във къщи и във клас
то знае-пионер ще стана аз!

Живи и здрави!


Тема Re: Казвайте 'Обичам те' на децатанови [re: Hищo]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 12:22



казване или показване (доказване)?
кое е за предпочитане?
в американските филми си казват по 3 пъти на ден - Обичам те! - И аз те обичам!
и кво от това? просто девалвират думата....



Тема Re: Казвайте 'Обичам те' на децатанови [re: jam]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано25.06.04 14:31



не е така, има смисъл да се казва. щом моя син се сеща да ми го каже сам, значи нещо е разбрал от цялата история с казването. ами ние възрастните, колко пъти копнеем да го чуем това и ни боли ако го няма?



Тема Re: Казвайте 'Обичам те' на децатанови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторstrawberry daiguiry (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 22:36



Po-vajno e da go pokajesh, ot kolkoto da go kajesh. Az jiveia v strana , v koiato tochno kato po filmite vsichki si kazvat "I love you" po 100 pati na den bez povod i prichina. Neprekasnato. Kazvam vi- povrashta mi se, kato go chuaia, kato zakluchenie na vseki razgovoro, bilo mejdu roditel i dete, ili bratia/sestri ili sapruzi. Ot tolkova mnogo kazvane, imam chuvstvoto, che dori ne vlagat smisal kato go kazvat, a prosto po navik. I vi garantiram, che s moia opit (rabotia s detsa na vazrast 4-7 godini) tova,che neprekasnato razpraviat kolko se obichat, ne gi pravi po-dobri...Tova e ot men.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.