Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема худ. гимнастика или танци ?  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 23:23



Къде в софия може да запиша малко дете ( на 6 год. ) на худ. гимнастика или някакви танци ?
Благодаря ви !
някой , ако знае телефона на роберта балет ??
или нещо такова !



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Mila]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано03.06.04 00:12



Роберта Балет Juniour се помещава в Художествената Гимназия , на бул.Шипченски Проход , малко преди базата на БАН . Телефони не знам , за съжаление ... моята дъщеря е на 5 и малко и ходи на латино танци в градината - доста се забавлява , за гимнастиката го мислих ,мислих , мислих , но някак сериозните занимания в тази насока леееко ме плашат ... имам спомени от детските лагер-школи преди години /тренирала съм лека атлетика/ в които бяхме с гимнастичките ... и момиченцата умираха от глад , вечно им беше лошо , изглеждаха доста недорасли и всичко това с помощта на треньорка-цербер , която им тършуваше из стаите за скрита храна ... е, нещата може би са са се променили , но аз съм си предубедена и съм в полза на танците

Редактирано от D_ на 03.06.04 00:13.



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Mila]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано03.06.04 12:48



нямам идея за това къде, но имам мнение за това КАКВО. танци, танци и само танци. както казаха вече, гимнастиката си е жив тормоз, едва ли има смисъл.
виж танците са друго нещо. не че там също не трябва да се пази фигура, ама си мисля че тя се подържа от самите занимания някак си. да не говорим за ползата от това че евентуално един ден детето ти ще танцува страхотно, ще има самочувствие, ще е грациозна, с добра стойка и походка. а за момичетата това е важно за самооценката им особено в тинейджърска възраст. аз до ден днешен съжалявам че навремето не се записах на подобно нещо.

успех.



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторMИлa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 14:06



ами тя ходи на гимнастика ( някаква ) и балет/танци в градината , но нивото не е кой знае какво , поне в моите очи , а и не само в моите ...
не става въпрос за някакво състезателно ниво , а за добра физическа култура и навици за спорт от малка...
тя си папка вече добре( слабичка е иначе ) , а и с тази акселерация в днешно време , ми се иска да се занимава с нещо ..освен това обича двежението много.,
какви точно танци имате предвид ?



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: MИлa]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано03.06.04 17:22



ами май най-общо се водят съзтезателни. разните там латиноамерикански, стандартни или не знам как бяха. за мен това е страхотно нещо просто. виждала съм как оформят фигурата и движенията.



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Mila]  
АвторAdiG (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 20:09



Освен спортни и латиноамерикански танци, може да я запишеш и на модерен балет. Аз доскоро тренирах (не съм от мамите:) и е много приятно и раздвижващо. Пак зависи от балета де. Може първо да погледате как вървят тренировките, защото някои балети са много сковани. А инфо не мога да ти дам, не съм от София.



Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Vache ()
Публикувано03.06.04 20:57



А каква е най-подходящата възраст детето да започне да ходи на танци? Аз искам живот и здраве като порастне да запиша дъщеря ми точно на танци



Тема Танци. [re: Mila]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано03.06.04 22:17



Виж

- ходили сме и ние с мъжа ми, и децата - всички сме много доволни!

Имаме земя. Имаме вода. И си правим кал. (Иван Кулеков)

Тема Стандартни и латино [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано03.06.04 22:35



Латино:
1. Румба
2. Самба
3. Ча-ча-ча
4. Джайф
5. Пасо добле

Стандартни:
1. Виенски валс
2. Английски валс
3. Танго
4. Куик степ
5. Фокстрот


Имаме земя. Имаме вода. И си правим кал. (Иван Кулеков)


Тема Re: худ. гимнастика или танци ? [re: Mila]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано03.06.04 23:46



А защо не я заведеш на конна езда? Аз съжалявам, че едва от няколко месеца яздя, а не съм започнала като много малка....Доказано е, че конният спорт раздвижва мускули, стави и прочие, дори повече от плуването. Да не говорим колко благоприятно на психиката се отразява контактът с коня. Да, танците също са хубаво нещо, аз съм ходила на салса и меренге, но бяхме само по-големи /аз съм над 20год./, прекрасно е, също и на йога ходя, но тя се препоръчва за хора на възраст 18+

Не слагай тигана, преди да си наловил рибата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.