Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Един дядо ни тормози!!!нови  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано16.04.04 16:34



Дайте ми някакъв съвет, моля!
В нашата група има едно детенце, чийто дядо е меко казано ненормален.
Обикновено се афектира от всичко, което касае неговото внуче и вдига страшни скандали.
Ние сме му доста често на мушката напоследък - веднъж, защото моето дете е изяло бонбоните на внучето му, друг път - понеже то научило всички мръсни думи от моето и върха беше, че ще подаде молба до директорката на градината да ни местят в друга група.
Аз не обръщам внимание на такива простотии, но нещата изключително загрубяха напоследък - цялата градина е вдигнала ръце от него, но на мен ми кипна, понеже е казал, че детето ми е малък крадец ( поеже изял ония бонбони), а като порасне щял да стане голям крадец и все неща от този сорт.

Кръгълче.


Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: fasulche]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано16.04.04 17:50



Ами... измисли начин да не му обръщаш внимание и едновременно с това да му вдигаш кръвното и до 1-2 седмици ще пукне... Проблема е решен Пенсиите са много тежки случай понякога, с тях на глава не се излиза, но следващия път като обиди детето ти му се разкрещи яко и му кажи, че ако още веднъж направи нещо подобно ще го съдиш за клевета... Абе ще си измислиш какво да му крещиш, важното е да му земеш страха и да му изясниш, че с теб и детето ти никой не може да се "ебава"


I trust two guys, one's God, and one is my gun

Тема Re: Един дядонови [re: fasulche]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано16.04.04 18:20



А бе да не стига до децата това, другото няма значение. Пълно е с щураци. Нека твоето да подари на неговото 2x толкова бонбони, пък да миряса и тва е.

Agent of Change


Тема Re: Един дядонови [re: Ecнaф]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано16.04.04 22:50



Не са само бонбоните според мен, първо бяха те, после мръсните думи, днес - поредната простотия.Ако бяха само бонбоните - досега една кофа да съм му стоварила, но той според мен си търси с кой да се заяжда.
Просто си е решил, че точно моят син го дразни нещо.
Не че ние седим тихо и кротко след това, напротив, но този е напълно ненормален, ти му говориш, а той:И какво сега, ще ме биеш ли?Абсолютно неадекватен тип.
Само че го прави пред децата.

Кръгълче.


Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: fasulche]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано17.04.04 00:23



от мене генерален съвет - пусни му таткото

сори, че звучи като куче от бойна порода, ама съм забелязала, че като се опяви нашият татко, всички зловредни твари почват да се стелят по земята... а той иначе има приличен интелигентен вид, де

Какими намерениями вымощена дорога в рай?


Тема Re: Eдна бабанови [re: fasulche]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано17.04.04 09:44



В съседния лок живеят едно момченце Петко и неговата баба. Петко е известен с невероятно мръсната си устица, псува като хамалин, даже мисля че страда от онази болест - болезнена необходимост да се говорят мръсни думи. мисля че е в трети клас. Поради тази негова склонност често яде бой, а баба му като тигрица се хвърля да се бие заедно с него. Мъжът ми лично я отърва в училището от бой от група ученици от седми-осми клас, защото Петко ги псувал, те го подгонили, бабата се нахвърлила върху тях с чадъра и щяла да си го отнесе, ако не е бил той да ги разтърве.
Както казват по Евронюз - No comment.
А както ти казва ЕТ, на дядката му трябва физическа сила за респект.



Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: ET]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано19.04.04 10:23



Този е невменяем, за съжаление, таткото се опита да го респектира, ама не става и не става - оня едно си знае: "Хайде, набий ме, набий ме де, ей, тоя иска да ме бие...!"Пък груба сила не ми се ще да прилагам.
Сега разбрах,че е казал, че детето ми ще стане рецидивист,
имам чувството, че лично ще му откъсна главата.

Кръгълче.


Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: fasulche]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано19.04.04 21:09



Това с главата не е лошо решение на проблемите ти... просто не му обръщай внимание или го постави по някакъв начин на мястото му. Незнам, ти си запозната по отблизо.


I trust two guys, one's God, and one is my gun

Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: fasulche]  
АвторJufy (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 12:53



Здрасти! Наистина звучи много идиотско всичко и явно тоя дядка е абсолютно изперкал, но си мислех, защо не изпревариш ти събитията, т.е. защо не отидеш ти при директорката и да се оплачеш и да обясниш всичко. Ако тя му направи забележка или просто го извика на разговор, може би така ще му вземеш страха и ще го респектираш, или пък пред него, когато взимате децата, попитай учителката към кого да се обърнеш за да подадеш оплакване, поради неговото нетърпимо поведение!



Тема Re: Един дядо ни тормози!!!нови [re: fasulche]  
Авторjufy (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 12:56



А в коя детска градина сте? Сега съм се побъркала моята госпожица къде да я запиша! Пробвах на две места, на които много ми харесват градините, но ме отрязаха или по-точно ако искам точно там ще трябва да преглътна "спонсорство"!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.