Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да вдигна малко паранови  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано16.03.04 21:54



Моля ви се помогнете ми да си сверя часовника!
Сигурно съм ненормална, заспала и като един Рип Ван Уинкъл съм изостанала от времето си, но да ви кажа какво научих, моля ви се!!!

Уговорката е, че няма да пусна линк, за да не им правя реклама на тия *#@*= (направо не знам как да ги нарека).

ТВ Планета организират кастинг за чалгаджии, като долната граница е 12 години!

12г.!!!

Моля да ми кажете:
1. Вие какво мислите за тая граница? Или циганите като се женят на 12г., дай сега и ние да станем по-цигани от тях. И без това, познайте колко годишни момичета ще им се вържат на рекламата.

2. Това изобщо законно ли е, при положение, че кандидатите не са пълнолетни??? Ох, не знам за законно ли да питам, или морално.

Не, това на нищо не прилича! И ако има и други, които мислят като мене, моля ви, нека тоя път да реагираме, не само да си мълчим.
Съвсем сериозна съм и МНОГО, ама МНОГО ЯДОСАНА!







Тема Re: Да вдигна малко паранови [re: Scarlet]  
Авторcaмypaй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 23:08



бабче ти си болна.
та я прочети какво искат хората ?
голи цици ? операция на ...
да спи с продуцента ?

не забравяш ли най същественното ?
чалгата е музика, въпреки всичко. ти какво ? имаш против това децата да пеят ?
не знам за рекламата но не виждам нишо лошо в това. дори е много по добре от това да се шматкат по улиците с цигарите, алкохола и тревата.



Тема Re: Ходи си направи харакиринови [re: caмypaй]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано16.03.04 23:40



Имам против 12 - 18 годишни деца да пеят и да се кълчотят за Пайнер-майнер и други от сорта.



Тема Re: Да вдигна малко паранови [re: caмypaй]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано17.03.04 09:20



Няма лошо децата да пеят. Но имаше някаква група, детска, дето ми се е мяркала по чалга каналите като съм въртяла с дистанционното. Някакви пантери бяха.
Отврат! Това са момиченца на тази възраст горе-долу - 12-13 годишни, ако не и по-малки. С едни прически, кичури, едни гримове и мазила, облечени като малки жени. Кълчотат се и въртят сладострастно кльощави дупета. Гнусна работа. Виждаш деца, които се опитават да се държат като възрастни. И не просто като възрастни, а като онези намазани какички набедени за фолкзвезди.
Има някаква перверзия в това. Вулгарно е. И честно казано не бих се изненадала ако тези дечица вече споделят леглата на разни извратени чичковци.



Тема Re: Да вдигна малко паранови [re: dodo_dodo]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано17.03.04 09:32



клипът на въпросните "дечица" е как се въргалят на една спалня



Тема Re: Да вдигна малко паранови [re: Scarlet]  
Автор dara (osobena)
Публикувано17.03.04 09:37



Не си ненормална. Или поне ако си, значи сме с една и съща диагноза. Напълно си права. Това е абсолютен идиотизъм. И ние тук може и до бога да вдигаме гири, но ако си направиш после труда да провериш сигурно ще изпаднеш в амок от броя на явилите се деца и от вида на екзалтираните им и подивели от възторг и желание родители да видят децата си сред избраните. Аз съм абсолютно убедена, че явилите са ще са в пъти повече от явилите се на кастинга за ролята в Хари Потър например.

Не знам законно ли е. Предполагам, че да. Защо не? Ако питаш тях, те ще кажат, че е като прослушване за детски хор. Кое му е незаконното?

А наскоро някъде четох или гледах, вече не помня, някакво интервю на тази дама, която е създала "Малките пантери", за които спомена додо. Та тя обясняваше, че пантерите били един "изключителен проект", мисията на живота й едва ли не, който се оказал много печеливш и революционен за нашия шоу-бизнес. Като замисъл това било много напредничаво и новаторско и тя смятала да вложи още много от себе си в подобни проекти. Та сега като видях темата се сетих за това изказване, което тогава ме беше впечатлило, защото аз бих написала за пантерите точно това, което е написала и додо, само без онази част с чичковците, щото съм прекалено наивна май.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема харакиринови [re: dara]  
Авторcaмypaй (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 10:30



вие доста сте изперкали. я се съвземета малко. много се кълчели и се правели на какички. те това го правят поне за шоу и за театар. а повечето 6-токласнички които така си живеят.
не виждам какво лошо има в музиката. аз не харесвам чалга но все пак това е музика в която се пее за любов. какво е лошото деца да пеят за любов.
на тема малките пантери - наистина е голямо тяхното постижение. случайно съм присъствал на техни концерти и околу тях има доста сериозен екип. децата учат пеене, танци, хореография, музика. и сега ако ми кажете че това е по лошо от шматкането по улиците, цигарите, алкохола, наркотиците и ранният секс - признавам ви.
наистина повечето тук сте много сдухани. а после се чудят защо децата това децата онова. каката ще ми се жалва че не сме познавали децата си. ами как да ги познаваме като живеем 50 години назад а може би и 100

толкова. отивам да пробвам да си направя харакири



Тема Re: харакиринови [re: caмypaй]  
Автор dara (osobena)
Публикувано17.03.04 11:04



Наистина няма лошо да учат пеене и танци. Тук става дума за съвсем друго. Но пък точно ние сдуханите ли да ти обясняваме на теб?

Аз не съм им ходила на концерт, но предполагам, че околУ тях наистина има сериозен екип. Че то само грима им отнема поне по 2 часа. За тази цел наистина се иска един отбор гримьори. Това не е шега работа. И сигурно си напълно прав, че от това не им остава време за скачане на ластик или за четене на книжки.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...

Редактирано от dara на 17.03.04 11:05.



Тема Re: харакиринови [re: dara]  
АвторKиapa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 12:05



Мога да кажа това което съм видяла . " Малките Пантери " цяло лято пееха в едно заведение между Равда и Несебър екипа им се състоеше от един озвучител и шофьор който ги караше . Та значе , децата пееха и в друго заведение преди това участие , пристигаха към 22 часа имаха около 20минути за пооправяне на тоалетите и излизане в 22,20 пееха около 20 минути ,после кратка почивка в която вечеряха на бързо и в 23,00 отново излизане за около 20 минути продажба на плакати и тетрадки и в нова кола за следващо участие в дискотека ................... Е добре де къде са родителите им ? Едното от момиченцата беше почти непрекъснато в синини.................



Тема Re: харакири [re: Kиapa]  
Автор Kиapa (непознат)
Публикувано17.03.04 12:17



А в интерес на истината имат приятни песни . Определено най- малкият ми син ги хареса много макар , че в къщи не се слуша чалга . Но в едно съм сигурна тези деца нямат детство и на техен гръб печелят куп хора , а за тях остават жълтите стотинки .

Озвучителя беше момчето с червените панталони .

Редактирано от Kиapa на 17.03.04 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.