Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 11.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема рожден деннови  
Авторинa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 10:56



Здравейте,
след няколко дни дъщеря ми навършва 2 години и ще празнуваме с роднини и приятели в нас. Освен торта и подаръци ми се иска да измисля още нещо за да я зарадвам.
Имате ли идеи?
Благодаря!



Тема Re: рожден деннови [re: инa]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано19.01.04 11:37



Децата много се радват на украсата и аксесоарите - вземи разноцветни гирлянди, много балони, можеш да вземеш парти-шапчици, чинийки, чашки и всякакви други шаренийки, за които се сетиш.
Можеш да минеш през някой магазин за такива артикули и да вземеш каквото ти хване окото. В София такъв магазин има на ъгъла на бул. Янко Сакъзов и ул. Сан Стефано (до кино Левски)

Поздрави и приятен и весел празник!



Тема Re: рожден деннови [re: инa]  
Автор KoCe_ (Бoсe)
Публикувано19.01.04 11:46



Можеш да купиш хартиени чинии, чаши, салфетки и украса с някой от любимите й герои, хартиени шарени шапки, ако имате здрави нерви - от свирките, които освен че вдигат шум и се разтварят като свирят. Моят съвет - ако си имате баба или дядо на разположение уговори се с някой, чиято задача да бъде само децата - да стои при тях, да им организира игрите, за да е спокоен и весел празника ви.
Естествено, можеш да се развихриш и в кухнята, но се съмнявам да впечатлиш 2-годишни с нещо за ядене:-) Аз за децата обикновено правя малки кюфтенца, сандвичи с весела украса (напр. пастет с лице от кисела краставичка, телешки салам или кашкавал с украса от чушка или краставичка...) и задължително всички иначе не много разрешавани неща - чипс, зрънчо, бонбони
Весел празник желая



Тема Re: рожден ден [re: KoCe_]  
Автор KoCe_ (Бoсe)
Публикувано19.01.04 12:25



Като прочетох бележката на мама, се сетих да допълня за още един много добър магазин - малък, но с много богат избор - ул. Хан Крум, съвсем близо до Раковски


Ако вървиш към Славейков, свиваш в дясно по Крум и от дясната страна е магазинчето.

Също и в София Ленд има, но там май са по-скъпи



Тема Re: рожден деннови [re: инa]  
Автор блoнди (умничка)
Публикувано19.01.04 18:34



Не знам дали в България вече навлезе тази практика, която на мен лично много ми харесва - да се дават на гостенчетата малки торбички, обикновено пълни с бонбони, близалки и много евтини дребни игачки, обикновено пълни боклуци, но децата много им се радват. И без това децата много ревнуват, когато някой друг е център на внимание цял ден.

I'm not lost! I'm just EXPLORING


Тема Re: рожден деннови [re: блoнди]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано20.01.04 11:05



Като добавка на предложениета:

Пусни касетка или диск с детски песнички (от типа на зайченцето бяло). Има много такива подходящи за случая.

Моите се радваха на това, че има музика и не се различават от голямите партита. А тази музика им харесва.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.