Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Детски градининови  
АвторMaйчe (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 14:41



Здравейте и ЧНГ! Имам син на 2 г. и ми се иска наесен да го запиша на детска градина. Вълнуват ме хиляди въпроси: частна или държавна, кога трябва да се запише, какво трябва да може да прави сам, кои са най- важните неща, които трябва да знаем за съответната градина и персонала й...Ние живеем в Слатина и идеалния вариант е, ако е в някоя от близките градини. Ще бъда благодарна за всякакви съвети и информация



Тема Re: Детски градини [re: Maйчe]  
Автор Бeзcъннa (няколко)
Публикувано06.01.04 11:49



Май се сещам само за едно съществено нещо - в градините нямат гърнета. Поне в държавните де, за частните не знам. Тоест трябва да знае как да ползва тоалетна. И режимът за спане ако ви е хвърчащ, опитай да го нагласиш в разстоянието 13-15ч, за да не се тормози излишно като го налегнат да заспива без да е свикнал с времето.



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Re: Детски градининови [re: Maйчe]  
АвторJufy (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 16:44



В детската градина, в която аз ще запиша моята дъщеря имат гърнета, но детето трябва да е на 3 години, или да му предстоят да ги навърши до края на календарната година. При нас молбата се подава от началото на месец май, но доколкото знам, в повечето градини може и по-рано. Отиди и на място ще ти кажат всичко, което те интересува, ще те разведат и т.н.



Тема Re: Детски градининови [re: Jufy]  
АвторMaйчe (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 18:43



Благодаря ви и лека вечер



Тема Re: Детски градининови [re: Maйчe]  
Автор Robertina ()
Публикувано08.01.04 16:16



vig v Budeshi majki temata za detskata gradina....tezi dni j raziskvahme, moge da ti e polezna



Тема Re: Детски градининови [re: Robertina]  
АвторMARTl (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 14:33



Preporachvam Vi knigata "MOETO DETE OTIVA NA DETSKA GRADINA". V neia shte namerite polezni praktichni saveti za zapisvaneto i parvite meseci na deteto v detskata gradina. Mojete da si ia porachate online
http://www.books.bg/book.php?ISBN=9549107116





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.