Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема С какво да черпим за имен ден в градината?нови  
Автор Birdy (*)
Публикувано03.01.04 10:09



Днес се постреснах като се сетих, че 7.1. е работен ден и Иво ще трябва да черпи с нещо. А идея си нямам какво - не е рожден ден да носим торта, не са големи деца (3г.) да носим бонбони...
Изобщо - идеи приемам всякакви. В крайна сметка ще питам госпожите в понеделник, ама това ми е най-крайния вариант



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано03.01.04 10:50



Ами каквото и сладко да им занесеш ще се радват. А защо да са малки за бонбони, ако искаш им купи една кутия вафли Адвенчър , че опаковката много ги впечатлява
И сок задължително, аз за именния ден (декември месец) в градината занесох и 30 балона. Стана голям купон с тях
Не забравяй да почерпиш и госпожите, че те са много тънкообидни по такива поводи.
Весело изкарване и ако можеш остани да ги снимаш, защото сигурно ще си направят дискотека

vivere est militare


Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Tia Nicol]  
Автор Birdy (*)
Публикувано03.01.04 11:15



За оставане няма как да остана - на работа съм. Но за госпожите ме хвърли в оркестъра - тях пък с какво да ги черпя ????



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано03.01.04 11:56



Почерпи ги с бухтички от Дънкин Донатс , при по-големи количества цените намаляват, и с по една мандарина.



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор Tia Nicol ()
Публикувано03.01.04 12:46



Ауууууу ще има да приказват че сте стиснати ....
Ще се зарадват на кутийка Нескафе и бонбони.

vivere est militare


Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Tia Nicol]  
Автор Birdy (*)
Публикувано03.01.04 14:10



Много много ти благодаря!!! Изобщо нямаше да се сетя за госпожите и верно имаше да ни одумват



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: kakata]  
Автор Birdy (*)
Публикувано03.01.04 14:12



Имаш предвид не поничките, а ония дребните топченца ли? Не са ли много дребничка почерпка (дори и с мандаринка към тях)?
Дали да не се поразходя до Дънкин, докато Иво и тати спят - не за друго, да видя какво точно ми предлагаш
Пък може и на тях да донеса нещичко



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано03.01.04 15:11



Ами по две топчета и една мандаринка им стигат, или по един донат и една мандаринка. В края на краищата това е просто почерпка, другите хора минават с по един бонбон.



Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор Satisfaction_ (отегчена)
Публикувано03.01.04 15:33



Може по един донът и по сокче

Turn around and shut up!


Тема Re: С какво да черпим за имен ден в градината?нови [re: Birdy]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано05.01.04 11:15



Ако им купиш един буркан нескафе и някакъв кейк - Роял кейк имат много прилични, мисля че е предостатъчно за имен ден за госпожите.

Аз съм ваш'та леля.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.