Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ударете едно рамонови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.12.03 11:48



Мой'та госпой'ца на 5г. си е поръчала дълга рокля (като принцеса) на Дядо Коледа. Добрия стар страрец е в паника, щото ако не даде модел да шивачката до 2-3 дена няма да стане до Коледа, а той все още не е уточнил модел (щото му е бедна фантазията и ще му дойде идеята сигър през януари). Та дайте - кройки, линкове, идеи...ама по-опростени, щото
Или някой да знае магазин за такива дрехи във Варна?
Резервния вариант е шаферска рокля от булчинска къща, ама ще ми одерат главата там



Тема Re: Ударете едно рамонови [re: Smile]  
Автор ET (Румцайс)
Публикувано09.12.03 11:50



ти ме разби
тичам да удрям рамо и се пребивам в тая тема...... хич ме няма :-(

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Хмнови [re: ET]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.12.03 12:01



и аз съм като цапната с мокър парцал - все пак моля-другарката-от-детската-градина се сети да каже



Тема Re: Хмнови [re: Smile]  
Автор ET (Румцайс)
Публикувано09.12.03 12:07



но пък може да с еприсламча към вашата кройка, майка ми и баба ми шият чудесно, то аз затова не мога..... та може покрай вас и Галя да намаже....

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Кройка?нови [re: ET]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.12.03 12:14



За сега съм на идеята - презрамки с ластик в кръста, че да става за повече години. Тва ми е великата кройка.



Тема Re: Ударете едно рамонови [re: Smile]  
Автор Бeзcъннa (кихотица)
Публикувано09.12.03 12:28



Не знам никакви кройки онлайн. Кажи горе-долу какво искаш, може да нахвърлям модел и да сканирам, друга помощ не виждам как може да се получи. Или ти си казваш претенциите, а аз описвам кое къде и какво.



- - - -
Мърфи е късметлия. Марко Тотев - това е Класика!


Тема Брррнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.12.03 12:34



много сложно ми изглежда....
Представям си го с презрамки (или връзки горе), с ластик в талията и надолу като балните рокли (дето танцуват стандартни танци с тях). Обаче си мисля, че този ластик не се връзва с полата надолу хич ме нямааааа



Тема 'Ми на мен кво ми дойде на умнови [re: Smile]  
Автор tinkerbell (fair(y))
Публикувано09.12.03 13:32



Отгоре един правоъгълник, който се прихлупва на гърба, или отпред и там се връзва с шнурче (сещаш ли се какви са полските и германски народни носии) На раменете презрамки. Отдолу за полата (тип принцес май им казваха на такива кройки), по дупето върви горе-долу тясно, а надолу се разширява като лале. От колкото сложиш такива парчета, 4-6-8. Двете неща си ги представям отделно, че лесно да се обличат и правиш 'роклята' като омотаваш на кръста огромна панделка с джувка на гърба. За по-голям ефект можеш да ушиеш и фуста отдолу - да върви права, а където е най-широката част на роклята слагаш едно парче много набрано, че да надига роклята и тя да бухва.



Тема Re: Ударете едно рамонови [re: Smile]  
Автор Cha-noir (новак)
Публикувано09.12.03 14:23



Вероятно няма да ти допадне идеята, но все пак да споделя. На моето момиче (4 годишна) купих от втора употреба рокли за принцеси. Дълги, с маниста, с волани, панделки и какво ли не. Умира да се облича с тях и да танцува "на бал". Може би и при дядо мраз ще се яви с някоя от тях. Има и булчинска от там, тъкмо щях да се напъна за сватбата на вуйчо и да и спретна една и намерих в последния ден в един такъв магазин.



Тема Re: Ударете едно рамонови [re: Smile]  
АвторBibi (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 15:48



I kakvo shte ja pravite taja dulga roklja sled kolednoto/novogodishnoto parti?
Dali trjabva da izpulnjavame vsichki prishtevki na nashite hlapeta?

Znam li...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.