Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Кой е по-по-най"нови  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано02.12.03 09:20



Незнам дали гледахте последното предаване. Моя хлапак се радва на дечицата и ние редовно сме на битиви по това време. Кво се случи обаче този път. Едно от дечицата, които бяха избрали беше с очила с доста силен диоптър. Гадното копеле /простете за израза/ наричащо себе си "бате Енчо", вместо да се направи, че не обръща внимание на този недъг на детето /пък то не е и кой знае какъв недъг де, но всички знаем колко тежко приемат децата такива неща/ взе че изтърси: "Лелекви големи очила имаш! Ама ти виждаш ли нещо стия големи очила? Я кажи тука колко са? - Идин ли? Нее идин - едно е, а тука колко са....и си тика пръстите пред лицето на детето. Направо побеснях, ако бях там със сигурност щеше да отнесе плесниците....да си прави дъртия копелдак шоу от нещастието на момиченцето... леле пък ако беше мое дете...не ми се мисли, сигурно щях да го лежа тоя катил. Мислех си да пиша до предаването, но като знам, че е продуцирано от не по-малко наглия Къци Вапцаров незнам дали има смисъл. Егати безскруполните идиоти, още настръхвам като се сетя. Повече няма да го гледаме това предаване и ви призовавам и вие да не го правите.
Малко емоционално излезе, ше ме прощавате ама много се издразних.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано02.12.03 09:23



Да, и нашия син много обича въпросното предаване, но бате Енчо наистина е вече out of space в много отношения. Направо е ужас, обаче явно е решил да се пенсионира на тази длъжност, така че........



Тема ne go gledam nikogaнови [re: Kapли]  
Авторvesi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 11:00



I ne davam i na detsata da go gledat. Mnogo e tup toia i se durji otvratitelno vinagi, tova ne e purvata glupost, koiato e iztursil.



Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автор dara (osobena)
Публикувано02.12.03 11:27



И ние преди го гледахме това предаване, но вече нещо не сме му фенове. Казвам ние, защото и аз го гледах, заедно с децата. А навремето децата го гледаха с интерес. Последните няколко пъти, когато случайно го засекох по каналите го изтърпях точно 3 минути. Не знам защо. Нещо не ми хареса напоследък. Не знам как подбира децата и гостите, но затъпя страшно. А и хумора му нещо напоследък не ми допада. Явно има защо. Но последното предаване не съм го гледала. Слава богу.

И си прав, че няма смисъл да се занимаваш с предаване, продуцирано от онова недоразумение Къци Вапцаров. Той бате Енчо е титан на мисълта, в сравнение с Къци.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: dara]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.12.03 12:12



Не съм го гледала скоро, на моите деца отдавна не им е интересно. Нямам нищо против "бате" Енчо, старае се човекът. За бате ми се вижда малко дъртичък, но пък нали е важното духът да е млад в края на краищата.



Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автор bubanka (mda)
Публикувано02.12.03 12:14



Това предаване не го пускам у дома, строго забранено! това си е гавра с децата! Моето дете е точно в тази възраст и независимо от съветите на познати и приятели никога не бих го завела там! Няма да разпростирам възмущението си сега, защото нямам време, но то е ОГРОМНО!!!



Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: kakata]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано02.12.03 12:44



той е бате и на мене, на дечицата е по-скоро дедо, но не е в това проблема, проблема е че травмира децата с просташките си подмятания

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 14:54



какво се чудиш - Какъвто продуцента, такъв и водещият. Гола вода са и двамата, а за гаврата с децата си прав. Моят син /5год/ сам проумя това и не го гледа много отдавна, за моя радост.



Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано02.12.03 17:35



Абе това не е единствения му гаф. Спомням си преди време едно стахотно момиченце, но с турско име. Така го засече, че аз се засрамих, дето бях пред телевизора.
А как майката не стана и не излезе демонстративно, не знам. Сигурно много й е коствало това.

Има и много други случай. Да се чуди човек, не му ли удържат от хонораа за гафовете.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: "Кой е по-по-най"нови [re: the_rider]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано04.12.03 14:40



хм, аз не знаех че Къци е продуцента ама сега вече не се учудвам защо е толкова просташко предаването. Ми той Къце как унижава хората в неговото, не е истина.
а по въпроса за писането, що да няма смисъл. така се сваля предаване, така се променят нещата. най-малкото си имат сайт битивито и може да се драсне един два реда. не че те ще се зазорят, де, за това си права, но пък ако ги засипят с оплаквания, знам ли, може и да му направят поне "забележка".

иначе и аз съм му гледала простотиите и точно затова спрях да го пускам. а малкия от години вече го няма за нищо. заглеждаше се само когато беше съвсем малък и то за да гледа децата.
ама простотията по хората ходи, казват. лошото става когато ни я натрапват по този начин. добре че децата разбират и сами отказват да гледат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.