Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 20.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мислех, че е рано.нови  
Автор Бeзcъннa (кихотица)
Публикувано07.12.03 01:35



Обаче. Да взема да попитам. Има ли художествена паралелка някъде в София, от първи клас? Детето обича да рисува, за нататък ще сменяме, ако иска друго. Така и така навсякъде се учат езици. Който и да питам, не знае. Госпожата в детската градина каза "трябва да питам". Реших да попитам и вас. Нямам никаква представа кое къде е. Всички деца в моята околност са или в общообразователни, или в езикови училища. Всъщност интересно ми е да знам какво съществува за първолаците извън музика, танци и езици.



- - - -
Мърфи е късметлия. Марко Тотев - това е Класика!


Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ET (Румцайс)
Публикувано07.12.03 11:46



вземи от 144 телефона на 51 у-ще, на Борис III е, по-нагоре от Пирогов в посока Витоша, при Билла, там си карах учителския стаж и преди 6-7 години беше основно с рисуване, май повечето паралелки, ама не знам имат ли от първи клас...
ако не намериш подходящо у-ще, винаги ти остава вариант да го водиш в някое читалище да рисува

Назвать вещи своими именами нетрудно. Трудно под этим поставить свое
имя.


Тема Re: Мислех, че е рано. [re: Бeзcъннa]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 16:03



Imam dve syuchenichki, koito sa bili v takava pralelka ot 1-vi klas. Ne znam koe e uchilishteto, no mi e izvesno, che se namira v sgradata na ispanskata v Sf, ako se interesuvash shte popitam po-konkretno za uchilishteto



Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: ET]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано07.12.03 16:09



Точно, един комшия и жена му, художници, водят тази паралелка и са големи професионали. В събота-неделя пък пред тях е пълно с коли на родители (и частни уроци).

Agent of Change


Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано07.12.03 16:59



Чувала съм за училище по изкуствата, някъде около Дианабад било, но изучавали и италиански



Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: Бeзcъннa]  
Авторбoфyтaтcвaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 19:01



и определено такова е основно училище "Захари Круша" на бул. Арсеналски с/у басейн спартак



Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор irina ()
Публикувано07.12.03 22:21



Големият ми син е в уж такава паралелка. Много хубаво рисуваше детето в детската градина, пък и го влечеше. Записах го в 47-мо училище (кв. Иван Вазов), в паралелка по изобразително изкуство. Ама не случиха на учителка. Едната напусна, другата роди, третата я изхвърлиха (била алкохоличка). Та така, от нашата наклонност към рисуването си остана само скъпият спомен. Мисълта ми е, че трябва да потърсих някое специализирано училище, или курсове, но при всички случаи нещо по-сериозно. Мен още ме е яд, че не го направих. Синът ми (вече е в 6-ти клас)загуби всякакъв интерес към рисуването. Още си рисува добре, но няма никакво развитие, пък и не го влече вече. Много съм виновна. Дано не допуснеш моята грешка.
Успех!



Тема Златни сте!!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (кихотица)
Публикувано07.12.03 23:21



Много ви благодаря и ще проверя всички места!

Мая, не се притеснявай излишно, щом знам сградата, естествено ще намеря паралелката/училището и там каквото, би трябвало в испанската да знаят, нали?

Eaglet, не се цупи за италианския! Имам чувството, че човек остави ли си детето само с един английски, то заникъде няма да е. Та какво знание е, ако всички го знаят, нали? Аз мечтая да науча китайски, представяш ли си? Или японски, или нещо такова. Италианският си е екстра.


Ох, благодаря ви много!



- - - -
Мърфи е късметлия. Марко Тотев - това е Класика!


Тема Re: Мислех, че е рано.нови [re: irina]  
Автор Бeзcъннa (кихотица)
Публикувано07.12.03 23:28



Виж, случило е се е кофти стечение на обстоятелствата, ти не си виновна. Как би могла да знаеш какво ще се случи?!

И още - аз лично изобщо не храня илюзията, че каквото и да направя и колкото и да се постарая, дъщеря ми няма да поиска да го зареже. Та и без стечения на обстоятелства. Не, мисля, че не си виновна с нещо ти, просто детенце се е променило. Ако интересът си е в него, не би имало пречка да се занимава и сега, нали? И още - мисля, че ако беше останал синът ти при идеални обстоятелства с рисуването и сега се беше отказал, ти пак щеше да се обвиниш, че си го притиснала до степен да му омръзне. Помисли. Така че - помагай за каквото го интересува сега. Нищо чудно да има истински талант за нещо, различно от рисуването, което и не подозираш, а може би и самият той.

Благодаря за отговора и въпреки твоето настроение, и до там ще ида да се огледам.



- - - -
Мърфи е късметлия. Марко Тотев - това е Класика!


Тема Re: Златни сте!!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано08.12.03 01:24



Разбира се, че си права за езиците. Аз самата си "вадя хляба" с езиците на едни наши балкански съседи. Но ми бяха казали, че там предлагат само италиански език и това ме ядосва




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.