Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема детска дискотеканови  
Автор _flash_ ()
Публикувано26.11.03 12:53



Аз съм кака (24г) на 14 годишна тийнейджърка. Живея отделно от семейството си. Малката ми сестра поиска от мен да я прикривам , за да иде на детска дискотека от 21:30, защото след случая с Индиго майка ми никъде не я пуска след 20:00. Не мога да го направя, защото и аз се притеснявам, а ако ида с нея, тя няма да се чуства свободна и спокойна (пък и аз не се виждам някакси на детска дискотека). Ако беше нещо за през деня, щях да се съглася, но толкова късно...
Не знам как да и откажа, искам да и помогна, но не и така....



Тема Re: детска дискотеканови [re: _flash_]  
АвторGybka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 14:45



Мисля че най-доброто компромисно решение е да отидеш с нея.Просто и двете трябва да направите компромис.А и детска дискотека от 21.30 не съм чувала. По принцип те тогава свършват.
Дано успеете да вземете правилното решение
Успех:))



Тема Re: детска дискотека [re: _flash_]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано27.11.03 20:34



И мен ме е мъчила тая работа последните години, моята сестра е на 17 сега. В един момент осъзнах, че е по-добре да прикривам сестра ми пред родителите ни, защото ако реши да отиде някъде, тя ще го направи със или без моето съгласие. По-добре е поне аз да знам къде е, отколкото и на мен да не ми казва...

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils


Тема Re: детска дискотеканови [re: Лeйди]  
Автор _flash_ ()
Публикувано28.11.03 10:14



Предложих и някой път да дойде с мен на нормална дискотека, проучих нещата - с мен ще я пуснат, но първо аз в дискотека стъпвам веднъж на 2 месеца, а и тя не иска - нейните приятели ходят на детската.
Май ще трябва да ида с нея, но веднъж, а после? Няма да ходя всяка седмица!
На тази възраст разликата между 14 и 17 годишните е доста голяма. Според мен е още малка да ходи сама.



Тема Re: детска дискотеканови [re: _flash_]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано28.11.03 10:47



Аз веднъж водих сестра ми на "голяма" дискотека, нямахме проблеми. Вярно, че аз умрях от скука, но на нея май и хареса.

Вярно е, че на 14 още е малко. Случаите, които разказвам са от времето, когато моята беше на 16.

Има обаче нещо важно. Трябва да знаеш С КОГО иска да ходи сестра ти на дискотека. Да познаваш приятелите и компанията й, преди да прецениш дали можеш да й имаш доверие. В случаите, когато прикривам сестра ми, аз много добре знам къде е и с кои хора, най-вече. Ако се случи да не харесвам въпросните, внимателно й обяснявам, като на равна, без поучителен тон, че аз не бих отишла на това и това място с тези и тези хора, но изборът е неин. Може би просто имам голямо влияние над нея, не знам, но обикновено сработва.

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.