Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 04.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЧУ "Рьорих" -нови  
АвторZeal (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 18:13



дали някои би могъл да ми даде повече информация за това училище?
Благодаря предварително на всички.



Тема Re: ЧУ "Рьорих" -нови [re: Zeal]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано07.11.03 12:12



zdrasti

imam mnogo dobra priqtelka, koqto do minalata godina beshe uchitelka tam i kolkoto sym chuwala ot neq wse sa bili hubawi neshta, klasowete sa ot malyk broj uchenici i sa im osigureni vsichki letni zabawleniq, no za poweche info moga da ti dam e-maila i i da si q pitash ako iskash.

na belezhka obache



Тема Re: ЧУ "Рьорих" -нови [re: Bezhy]  
Автор Zeal (непознат )
Публикувано07.11.03 14:21



Здрасти,
ще съм ти много благодарен, че нямам много време, детенце е два дена пробно там и в понеделник трябва да вземем някакво решение....



Тема Re: ЧУ "Рьорих" - [re: Zeal]  
Автор Kpиcтинa (непознат )
Публикувано13.11.03 12:09



И как е в училище "Рьорих"? Аз също се интересувам. Имаше ли проблем да го преместиш по средата на годината? Сигурно си имала достатъчно информация щом вече сте започнали да учите там. Ето какво аз знам, макар и със закъснение





Тема Re: ЧУ "Рьорих" -нови [re: Kpиcтинa]  
АвторZeal (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 22:06



Не, нямах никакви проблеми с преместването. Смятам,че дъщеря ми се чувства много добре в новото училище, а и самата тя твърди така...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.