Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема сутрешно упражнение за родителинови  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано14.10.03 10:48



и така -

любезни родители, майки и татковци, пък и вие, дечица -

1. Застанете удобно в средата на хола... вие виждате пред себе си червен плакат, разлепен из София. На него пише: "Азис - детско чалга парти"

2. Сега затворете очи и произнесете бавно всяка от тези думички, като си представяте - какво е нейното съдържание - на всяка една от думичките -
АЗИС
ДЕТСКО
ЧАЛГА
ПАРТИ

3. Сего поемете дълбоко въздух - и рязко, силно и отривисто извикайте онова, което ви е на езика! Наблегнете добре на гласните и артикулацията...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: ясно е...нови [re: ceлянинът]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано14.10.03 11:59



...циганинът-педераст се изживява като Майкъл Жексън

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: сутрешно упражнение за родителинови [re: ceлянинът]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано14.10.03 12:52



аз няма да го извикам, това, което ми е на езика.... ще си го кажа на ум - "ОТВРАТ" и въпросът е приключен за мен
не чувствам детето си заплашено от тази простотия, както и себе си като родител, за целта от възможно най-рано се опитвам да му развия подходящ музикален вкус, и не само... щом се осъзнае още малко ще му бъде внушено как ние с баща му възприемаме тази типична категория хора, която е способна да се кефи на такива изродщини... защото чалгата не е само музика, това е манталитет, а от такъв - далече далече
и не, не се страхувам, че един ден средата му може да го въвлече натам, за себе си съм решила, че никога няма да живея под един подкрив с чалга-маниак, а поне докато порасне достатъчно, за да може да си позволи да живее сам, ще бъде под моя покрив, така че въпросът е предрешен



Тема Re: сутрешно упражнение за родителинови [re: ellion]  
Автор Flash_ ()
Публикувано14.10.03 15:02



Никога не казвай - никога!...особено когато става дума за децата.
Това за покрива и моя мъж го повтаря и потретя ама на практика не върви!
Честна дума - големи изненади ни чакат!



Тема Да му мислят...нови [re: ceлянинът]  
Автор Bloodsigned (влюбен)
Публикувано14.10.03 18:13



...чалга-маняците и техните дечица (мъчно ми е за дечицата де)

Моя син е втори клас и е фен на P.O.D и Nickleback....кълна се, не съм го насилвал.
Дъщеря ми слуша АХАТ...

Моля се тази идиля да продължи вечно !!!

Иначе смятам, че някоя родителска организация (нали имаше такива?!?) трябва да заведе дело срещу организаторите на това "ДЕТСКО" "ПАРТИ", както и срещу всички дали рамо на събитието.

Това е ОТВРАТИТЕЛНО!!!

Йоан 3:16


Тема да -нови [re: Bloodsigned]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано15.10.03 09:47



мисля, че някоя родителска - или женска организация би трябвало да се намеси...
пък и кметът - като нищо може да забрани такова детско азис-парти!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: 1 предположение от меннови [re: ceлянинът]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано15.10.03 15:49



Понеже купувам 1 чалгаджийско списание на дъщеря ми, там имаше подробна статия за концерта на Азис. Пишеше, че раждал някакво бебе, то танцувало, после пък 1 полицай го изнасилвал и т.н. Имало и представители от не се сещам какви точно контролиращи органи, които следели да няма сексуални сцени.
Та да не би заради раждането на детето, чалга партито да е "детско"?



Тема Re: Хм, не е точно таканови [re: ellion]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано15.10.03 15:53



Мога да ти кажа, че дъщеря ми прослуша чалга отново заради приятелките си.


Имаше 1 период, в който се радвах, че престана да слуша, но приятелките и само това слушат, и тя сега е също чалга-фенка. Дори и купувам списание.
Да не си помислиш, че родителите на нейните приятелки са чалгаджии? Не! Просто нашите деца това слушат. И аз не съм чалгаджийка, но тръгна ли да забранявам, по лошо ще стане. Много е трудно да се предвиди какво точно ще слуша детето когато порастне. Вкусовете се менят, всичко се мени.

Иначе хич не ми се иска да подпомагам чалга индустрията, като купувам техни продукти, но детето започна да си събира пари... какво да ти кажа!



Тема ми време му беше... [re: ceлянинът]  
АвторЛM (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 17:21



Дет`се вика даже малко позакъсня.



Тема Re: Хм, не е точно така [re: Scarlet]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано15.10.03 22:20



колко по-лошо може да стане, Scarlet?
не знам... това с чалгата е едно от малкото неща, за които съм решила, че няма да прилагам демокрация
разбираш ли - не въобще за музика, а точно за чалга
не обичам класическа музика, но няма да се разпенява ако детето прослуша такава
не обичам и рокендрол, и пак няма да се вбеся ако от стаята му се чува такова, нито пък ако е фен
но чалга, бг естрада в кофтия й вид....никога
искрено се надявам на личния пример
все пак си мисля, че това доста зависи от отношението на родителите към музиката, ако то не е активно, а просто търпите някакъв фон вкъщи естествено е средата й да й въздейства повече
но ако още от първите месеци и години на детето то е слушало някаква подбрана музика, и знае, и чувства, че тя вълнува родителите му, обзалагам се, че и то ще има активно отношение... един вид "облъчването" трябва да почне от рано
за себе си гарантирам, че не го правя съзнателно и нарочно, просто музиката винаги е била нещо адски значимо в живота ми (за щастие и в този на мъжа ми) и е въпрос едва ли не на оцеляване () да си подбираме какво да слушаме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.