Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сребърен куршум и страх  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:17



Аз нищо незнам за този метод за предпазване от лоши сънища Вие чували ли сте за такова нещо?
Една позната ми каза че помагало...Знам че има скептици които ще ми се смеят ама моля да се вьздьржат от коментари и да отговорят само хората които знаят нещо по вьпроса.



Тема Re: Сребърен куршум и страхнови [re: Питaщa]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано15.07.03 17:47



С риск да те ядосам и въпреки молбата ти, ще кажа че това е откровено суеверие, заблуда и деветина /бабина/.



Тема Re: Сребърен куршум и страхнови [re: kakata]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 18:30



Не ме ядоса Аз сьщо имам сьмнениа и затова питам. Аз не сьм много суеверен човек но си мисля че ако не помогне няма и да навреди.

Казваш бабини деветини.Може и така да е , но пьк за много неща хората нямат логично обяснение но вьпреки това вярват.



Тема Re: Сребърен куршум и страхнови [re: Питaщa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.07.03 20:33



zavisi koi ti go lee - ako e profesionalna vrachka shte pomogne, ma kade da si namerish takava ne znam . . . pomaga ot uplah, istinski - do zaekvane chak - za loshi synishta ne znam.



Тема към Питаща и RollinStonerнови [re: RollinStoner]  
Автормeчтaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 00:20



Питаща, в никакъв случай не позволявай на някаква врачка да ти лее куршум или да прави каквото и да било друго. Не се заблуждавай, че ако не помогне, няма и да навреди. Напротив, ще навреди със сигурност. Прочети една молитва към Господа или отиди на църква и помоли свещеник да ти прочете. Поговори с него - той ще ти помогне.
RollinStoner - не съветвай жената да прави глупости.

Поздрави!
мечтател



Тема Re: Сребърен куршум и страхнови [re: Питaщa]  
Автор angua ()
Публикувано16.07.03 09:55



sredstwata osnowani na wqrata (kakwato i da bilo tq) deistwat psihosomati4no - t.e. w slu4aq samoto dowerie w tqh moje da pomogne , no edwa li ne6to powe4e.
ako problema e seriozen, kakto predpolagam, i iska6 profesionalna pomo6t, to po-dobre se konsultirai s dobur psiholog ili psihiatur
ako e za dete ima specializirana detska psihologi4na klinika kudeto biha mogli da pomognat
nqmam koordinatite i w momenta, no moga da gi namerq ako te interesuwa

uspeh!

...create your own rainbows...


Тема Re: Сребърен куршум и страхнови [re: Питaщa]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 14:51



Това е окултна практика, която в никой случай не е безопасна!!! Може да има и има много по лоши и неприятни последици, от това за което искаш да се оттървеш! По добре се помоли на Бог да ти помогне.
Лоши сънища - може би стес, неприятности. Опитай се деня да е весел и слънчев, мисли добро и прави добро. Не се храни с тежка храна преди лягане, спи на чист въздух. Има едни френски хапчета на билкова основа за сън и те помагат.
С най-добри чуства!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.