Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kade da se zapi6em???  
АвторFather (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 00:19



Otzenki:
Literatura-5,75
Matematika-5,00

Niakoi znae li za kade 6te stigne bala pri tezi otzenki?Nie se nadiavame na Parva angliiska!!!



Тема Re: Kade da se zapi6em???нови [re: Father]  
АвторБoнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 08:46



Браво, много добре!!!!
Момче или момиче сте?
За момиче ме съмнява да стигне за І-ва английска.
Успех!!!



Тема Re: Kade da se zapi6em???нови [re: Father]  
АвторPoди (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 09:22



Математическата - ще научи математика, английски и компютри, а от езикова освен един език, а ипосле на кандидат студенските изпити с математиката няма да има никакви проблеми и няма да е нужно да ходи на уроци по мат. А езикова гимназия винаги може да се завърши като частен ученик, стига на детето да му се занимава допълнително с езика - така направиха много от съучениците ми.



Тема Не съм съвсем съгласен.нови [re: Poди]  
АвторБoнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 12:08



Завършил съм езикова гимназия и ще ти кажа, че там нивото просто е добро. Няма английски, няма математика, няма история, там събрани деца с най-високи възможности и подготовката по всички дисциплини е отлична.
Искам да вазразя, че винаги можеш да завършиш езикова гимназия като частен ученик, но никога не можеш да научиш езика така, както нормално завършилите. Това може да го твърди само човек който не е на ясно за каква подготовка става дума... Е, това че не си на ясно само по себе си не е нито лошо, нито обидно.
Езиковите гимназии нямат алтернатива на тоя етап в България!!!!



Тема Re: Не съм съвсем съгласен.нови [re: Бoнчo]  
АвторFlash_ (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 12:46



Радвам се, че прочетох мнението ти за езиковите гимназии. По принцип моите разсъждения са по-близо до тези на Роди...
Шансовете на моя син са по-добри за ЕГ отколкото за МГ /за мое съжаление/ но неговото желание е за ЕГ на първо място...
След седмица ще знаем...



Тема Re: Не съм съвсем съгласен.нови [re: Flash_]  
Автор dma (irq)
Публикувано03.07.03 13:15



Случайно да знаете дали има публикувано класирането по оценки за областите?

Знам че в Пловдив има изнесени списъци с всички оценки и човек може да види на кое място е, но искам да ги намеря в интернет (ако ги има естествено).

Инъче според мен, МГ е по-добър избор пред езиковите.


There's no place like 127.0.0.1


Тема Какво стана?нови [re: Father]  
Автор Flash_ (дочака пролетта)
Публикувано11.07.03 14:47



Е, аз да се похваля, че вече съм майка на гимназист!
Приеха го в езикова гимназия - беше второ желание според подадените документи но всъщност негово първо - признавам си, че се понамесих сериозно и настоях на първо място да запишем един от профилите в МГ. За там според статистиката не му достигна цяла десета.
Както и да е - щом той е доволен и ние сме доволни!
Надявам се и при вас нещата да са се развили добре!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.