Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Азнови [re: Virgo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.06.03 10:44



съм изключително доволна от Детска ясла Номер 2 в кв.Чайка във Варна.
И двете ми щерки са гледани като принцеси и даже понякога ми става криво как малката като види вратата на яслата и се втурва весела и доволна и забравя за мен - едва ли ще го прави, ако по някакъв начин я малтретират там.
Смятам, че случката е частен случай, но и съм обезпокоена, че тези случаи започнаха да зачестяват. Едно добре отразено в медиите дело би могло да покаже, че не сме съгласни децата ни да служат за боксови круши.



Тема Re: Бой в детската градинанови [re: silent]  
Авторmishoni (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 02:03



Слушай, левчо, ти или нямаш деца или си педал! Жената ти пише за човешкото отношение към най-малките Българи, ти ми филосостваш за това как имало деца, които трябвало да се бият защото....! Става дума за възпитателни мерки от длъжностни лица а не за правилото на тоягата и то в една детска градина със средна възраст 4 години! Нямам думи да ти опиша като какъв лайнян и миризлив задник те виждам!



Тема Re: Бой в детската градинанови [re: mishoni]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано22.06.03 10:30



за твоя информация.........бОли ма Х-са как мА виждаш дечко...........

незабележим


Тема И как можем да гинови [re: edna_mama]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано22.06.03 13:08



различим добрите от лошите?

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Не могатнови [re: Bezhy]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано22.06.03 13:22



...
(тук явно очаквате цитати и да продължите махленския си разговор, но си оставате само с фантазиите за сплетни) и моля ви отговорете по възможност КОЛКОТО СИ МОЖЕ ПО-МАХЛЕНСКИ И НЕ ПО ТЕМАТА, защото какво значение има тук насилието на деца в детските заведения в сравнение да се натрие носа на този и онзи...
Е микрофона е ваш...

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: Не могатнови [re: Virgo]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано22.06.03 13:31



Без да засягам никого, но темата се превърна в Деца се бият в детската градина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.