Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tia go iska...нови  
АвторFather (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 21:48



Predi 1 godina se razvedohme s jena mi.Samo 4 mesetza sled tova tia se omazi povtorno.Tia ima roditelskite prava,no az vizdam sina si vsieka sabota,pone do kraia na may!Novia i saprug zaminava za 4uzbina i iskat da vzemat deteto s tiah.Pri tova polozenia az ve4e niama da moga da go vizdam.Tia se opitva da me ubedi,4e tam 6te mu e mnogo po-dobre i az sam bil dlazen da napravia tazi jertva,no ne6to e zasednalo v sartzeto mi i ne moga da se primiria.Posavetvaite me,sinat mi e na 11 i mi se struva,4e sa6to strada ot vsi4kite tezi istorii!!!



Тема Re: Tia go iska...нови [re: Father]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 01:35



mislia che si stahoten bahsta shtom si pusnal tazi tema.
sahsto mislia che za deteto e nai-dobre da bade s maika si ako semeiniat klimat e dobar v novoto i semeistvo.
predstavi si drugia variant - te zaminavat a deteto ostava tuk, s teb. niama da vi e lesno...
moje da se ugovorish s maikata da ti se obazdat vednaz v sedmitzata ( ima mnogo eftini tel. mezdunarodni linii, 1-10 euro centa na min, spored stranata = 0.3 do 3 euro na chas), da ti prashtat sina po vreme na vakantzia, da mojete da korespondirate, pishesh pisma i kartichki. taka vrazkata niama da se gubi.



Тема Re: Tia go iska...нови [re: Father]  
Автор helen (natural)
Публикувано17.05.03 02:22



v bylgariq detstvoto ste mu e mnogo po hubavo no vsichko e do vreme
a toi skoro ste porasne i ste mu doide vreme da se realizira
ako ste mu e po lesno v stranata za koqto stava na vypros moje bi si struva da se napravi 'jertvata' a i chestno ne znam dokolko imash izbor?
zvuchi mi pochti kato predresheno
syjalqvam che ti si potyrpevshiq che i deteto
inache naistina ima evtini razgovori i nastoqvai za tova kakto i da go vijdash pone vednyj godishno

I want it all and i want it now.


Тема Re: Tia go iska...нови [re: Father]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано17.05.03 11:05



и къде в чужбина ще ходят?



Тема Re: Tia go iska...нови [re: helen]  
Авторbla-bla (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 11:45



Ти сигурно нямаш представа колко е тежко да виждаш детето си само веднъж в годината?



Тема Re: Tia go iska...нови [re: bla-bla]  
Автор Kapмeн (оптимистка)
Публикувано17.05.03 12:01



И мен майка ми ме вижда веднъж в годината,тъй като съм в чужбина,на нея лесно ли и е?
Мисля,че трябва да се съгласиш.На детето наистина ще му е по-добре там -ще научи език,ще получи добро образование...Не трябва да бъдем егоисти!На 11 години,той вече е голям,ще се чувате по телефона,ще си пишете по нета...Дори може и да виждете чрез нет мийтинга...
Разбирам,че ти е мъчно,и аз имам две деца и мога да се поставя на твойто място,но преди всичко мисли за доброто на детето...



Тема Re: Tia go iska...нови [re: bla-bla]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано17.05.03 12:12



ами това важи и за двамата, не само за бащата, струва ми се...

Да не би на майката да й е по-лесно да го вижда веднъж в годината?
Значи... при който и да остане, другия ще е ощетен... в такъв случай наистина интересите на детето трябва да са на първо място... колкото и да е тежко за този, който ще направи жертвата.
Нали за това сме родители...

icq, irc... всякакви там средства за по-визуална комуникация... на децата им харесва чата, контакта няма да се загуби.
Всъщност общуването е важно, а не просто да го видиш и гушнеш, нали?
Ако дете и родител си имат приказката, ще могат да си я продължат без да чувстват разстоянието като непреодолима пречка... все пак технологиите го позволяват. Не е като преди 50 години :)

in dreams i see myself flying...


Тема Re: Tia go iska...нови [re: Kapмeн]  
Автор bla-bla (непознат)
Публикувано17.05.03 12:35



Аз не съм Father, бъркаш се.
И определено не споря, че на детето ще му е по-добре извън Бг, но мога да се поствя на мястото на човека. Аз също живея извън Бг, въпреки че се прибирам в България на няколко месеца и виждам дъщеря си/2,4г/ сравнително често, всеки път когато отново трябва да замина сърцето ми спира. Няма по-гадно нещо от раздялата с детето.

Писането по нета, раговорите по телефона не могат да компенсират загубата на физическия контакт.




Тема Re: Tia go iska...нови [re: helen]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 15:16



che kakvo na deteto shet mu e po-hubavo v bg?
da raste po ulitzite s taifite, da obikalia po tramvaite zastoto naima kakvo da pravi.
roditelite da se strahuvat dali shet se pribere ot uchilishte ili igra? che niakoi go nabil.
pari za chastni urotzi za da otide v po-dobro uchilishte. ami , ako ne vleze.....

vsichko tova v chuzbina go niama!!!



Тема Re: Tia go iska...нови [re: Father]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано17.05.03 16:37



Имаш право да не го пуснеш. Можеш и за да се подсигуриш да пуснеш една молба в паспортния отдел с изричното си несъгласие за това. Ако връзката ти с детето наистина е силна, не го давай. Тя ли имала по-високи доходи от твоите и може да идва да го вижда, а ти дали ще можеш въобще да отидеш при него.
Но ако не детето е по-привързано към майката и го правиш само на инат - недей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.