Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Българската свекърванови  
АвторПлaмeннa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 23:41



1.Патологично ревнива
2.Властна
3.Интригантка
4.ЛИЦЕМЕРНА
5.Дори ина 70 мисли,че децата и са малки момченца,които да направлява
6.Ако има и дъщеря,винаги снахата е по-лошата от дъщеричката й
7.Манипулира с измислени здравословни проблемиуа обикновено е най-здравата от целия род,разбутан най-вече от нейните интриги
8.Злобна и коварна,радва се дори на здравословните проблеми на омразната снаха
9.Дели винаги деца и внуци,винаги има фаворит,който обаче почти винаги един ден и го връща тъпкано
10.Никога не помага за нещо с цел да улесни снаха си, а само и единствено за да покаже на сина си,че и тя по-добре може да прави нещата все още за разлика от снахата
11.Обича да създаде условия и причини за големи недоразумения между снахата и синчето си и отстрани да наблюдава фаталните последици злорадо и хладнокръвно
12.Когато на младини е била развратница,на стари години става една от най-лошите свекърви,защото във всяка жена вижда потенциална опасност за сина си съдейки по собствените постъпки и извършени гадории
13.НЕ СЕ ПРОМЕНЯ ДОКАТО Е ЖИВА, с годините става по-лоша и по-властна и по-досадна




Тема Re: Българската свекърванови [re: Плaмeннa]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано03.04.03 23:56



14. Винаги е невинна и неразбрана и за всички "беди" е виновна нетактичната и неразбрана снаха



За сметка на това снахата е:
1. Непукиска
2. Остава я да живее и гледа да не я вписва в мирогледа си, а по-скоро като неизбежен интериор
3. Не тормози сина и с това каква е майката, а я остава само тя да плюе
Май това е по интересната страна - Как "империята отвръща на удара?"

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: Българската свекърванови [re: Плaмeннa]  
АвторToнчo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 09:28



Абе то човек като ви чете постингите, ще рече, че те свекървите идват от Луната. Нали снахите стават в един момент свекърви.
И понеже съм по-тъпичък, ще ми обясни ли някой, как става тази ужасна трансформация на херувимчетата-снахи, в свекърви - черни дяволи, като се касае за едни и същи "личности". Или просто си зависи от камбанарията от която гледаме.



Тема Moqta e izkluchenieнови [re: Плaмeннa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано04.04.03 09:35



za koeto blagodaria na Boga!!!

NO sym syglasna che povecheto mai sa naistina tochno takiva za syjalenie

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема Да надзърнем в бъдещето.нови [re: Плaмeннa]  
АвторЛM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 10:27



Обобщенията са коварна работа.

Виж Тончо.

A 12-та точка е шедьовър.



Тема Re: Българската свекърванови [re: Toнчo]  
АвторSilwia (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 13:46



Моята свекърва слава богу е готина.Ама за това май има пръст мъжа ми, че въобще не се съобразява с нейните желания и мнение, обаче..........
Преди няколко дни ни в клин, ни в ръкав осъзнах една истина за себе си, че аз положително ще съм гадничка свекърва.Даже го споделих с мъжа ми .Той направо онемя!
Много ме срам, ама съм откровена!
Затова ще гледам след време да съм далеч, т.к. неминуемо ще се получи женската конкуренция.



Тема Re: Българската свекърванови [re: Плaмeннa]  
Авторami (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 15:41



maita beshe tochno takava.
ama si ia opisala edno kam edno.
ostavih gi da si jivurkat sas sincheto. kade da se nabutvam mejdu hsamarite i neprestanno da vodia voini.



Тема Re: Българската свекърванови [re: Плaмeннa]  
Автор Mami (непознат )
Публикувано04.04.03 23:22



Откъде познаваш свекърва ми?




Тема Re: Българскатa тъща-как изглежда тя?нови [re: Плaмeннa]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 23:25



...през погледа на мъжете?
Аз навремето оставих свекъва ми да прави каквото си иска,никога не сам живяла с нея,нито тя се е интересувала от нас....А сега....излиза от къщата и пла4е ...срам я да ми каже дума.Ама и мъжа ми има "вина"за това...не води никакъв разговор на саме с нея...праща я при менеИ аз като добра снаха не се карам,само 4акам да и свърши визата и да си ходи в Бг...



Тема Re: Българската свекърванови [re: Плaмeннa]  
Автор rebekka (optimistic)
Публикувано05.04.03 03:00



..tuk v tozi forum ima patologichna nenavist kum tazi duma svekurva...
...

az nymam takvia problemi...zasstoto v povehceto sluchai ima i variant ...kakvoto povikalo takova se obadilo...


ako chovek e dobur s tyh...te kakuv izbor imat..osven da sa dobri s vas...

az s moyta svekurva nikoga ne sum zivyla pod edin pokriv...( e den dva ...sedmiza ..kato sme si na gosti...no dotuk)


vinagi sum dovolna ot nachina po koito ni ostavyt da sme si semistvo i da si reshavame kakvo da si pravim s nas i s dezata....
slushat ni ...kato im razkazvame ...ne se mesyt....po skoro se opitvat da ni priemat ..( edva li vishcko v nas im dopada ...osobeno v men....no tova sa si nesta koito te mogat da si govoryt dvamata ....nie nito sme gi chuli ...nito sme usetili ....)


.....moyta svekurva ....e dobra zena ...v svoite sedemdeset godini ...
ne pritezava nito edno ot rezi zlobno napsiani kachestva....

edna dobra dusha....

dori chesto ...kavam che ediniya mi sin ima neinata dobrota.....


i choveshtina....



hey hora .....tova susto e chast ot kulturata i vuzpitanieto ...
za tezi nesta ne se goviri s takava zloba...lo9shite nesta prosto ignoriraite ...smesto da se pulnite s tezi otricataelni emozii....


ako neshto vi drazni ...pomislete kak moze da ste po daleche ot draznitelya...vmesto da tursite nachin da si izlivate otirzatelnata energiya...tuk ili tam....


.....





Ot kakvo se mudriyt sramuva, ot tova se ludiyt naduva.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.