Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Трябва да ми...нови  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 21:30



-Трябва да ми намериш майка!-реплика на дъщера ми!

Помогнете моля!?
Дъщеря ми е на шест(6) години.

Има закони които защитават майките...
Има закони които защитават децата...
Защо не се направи закон който да защитава децата от тъпите майки?
Защо не се забрани на тъпите жени да раждат?
Защо майките създават Страдание?...



Тема Re: "Трябва да ми... [re: !!!]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 22:58



Az na moite deca im kazvam taka:"Chujda mayka,mayka ne stava,chujd tatko,tatko ne stava"
Da,no iavno ima izklucheniq...Moqta kolejka jivee s edin maj,dve godini ne e rabotila,a samo e gledala sina na partniora si.Samata tia kazva,che ne iska da se omajva i taka e po dovolna ot jivota...Neznam samo momcheto kolko e q prielo kato mayka.




Тема Re: "Трябва да ми...нови [re: !!!]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано03.04.03 23:48



Според мен трябва наистина да дадеш отговор на детето. Все пак то се нуждае от двама родители и не за "тъпата" майка трябваше да се сетиш когато се раждаше.
НО щом е стигнала работата до там май наистина е по-добре да има "умна" майка.

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: "Трябва да ми...нови [re: !!!]  
Автор angua ()
Публикувано04.04.03 10:16



decata naistina se nujdaqt ot dwama roditeli

moqta golqma du6terq e na 5 godini i nikoga ne e wijdala ba6ta si. ot 2 godini mi razkazwa kak i e mu4no 4e tatko i ne znae kolko dobro dete e tq

malkata e na 11 meseca i uj be6e planirana i ba6ta i be6e siguren w podrepata i prisustwieto si i wupreki towa otnowo sme samo az i momi4etata...

az se sprawqm dosta dobre kato single maika, no na decata im lipswa drugiq roditel:(

za sujalenie nqma zakoni sre6tu bezotgoworni roditeli
o6te ne sum namerila dumi s koito da kaja na decata si - drugiqt wi roditel ne wi iska
s kakwa samoocenka 6te izraste edno ina4e prekrasno dete kogato znae 4e ne e bilo jelano ot nqkogo koito bi trqbwalo da nosi otgowornost za nego
preborila sum se s kakwo li ne, no s tezi wuprosi, na koito we4e mi se nalaga da otgowarqm, wse o6te ne moga da se sprawq
i mislq 4e nikoga nqma da sum sigurna koi sa prawilnite otgowori

ne znam kakwo powe4e moga da ti kaja
w takiwa situacii sme powe4e ot bezpomo6tni
i ne e za6toto ne sme mislili kogato decata sa se rajdali, a za6toto drugite hora sa prestanali da mislqt za tqh

...create your own rainbows...


Тема Re: "Трябва да ми...нови [re: angua]  
Автор angua ()
Публикувано04.04.03 10:28



ako iska6 pi6i mi za neq(anguawolf@abv.bg) - moga da ti otgowarqm kak bih postupila w konkretna situaciq kato maika, a ti da mi dawa6 suweti kak ti postupwa6 kato ba6ta. taka 6te imame predstawa kakwa bi trqbwalo da e reakciqta na drugiq roditel w daden moment:)

...create your own rainbows...


Тема Re: 2 въпросанови [re: !!!]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано05.04.03 11:01



1. Темата ти провокация ли е?

2. По какъв повод детето ти каза това изречение?

Много пъти когато от детето се изисква нещо, то смята че майка му (респ. баща му) са лоши, защото напр. го карат да решава задачи и ли да си пише домашното, а не го пускат да играе по цял ден като Иванчо, когото никой не поглежда. Така че има значение защо детето ти ти е отправило такава молба.



Тема Re: 2 въпросанови [re: Scarlet]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 21:21



Да беше провокация!
Да беше,щеше да свърши,провокацията!
Да беше,ама не е!

В момента живея с родителите си,сестра си и нещата може би са добре!
Детето ми казва тези думи провокирано от предполагам баща ми!
При разговор например се обсъждат различни вариянти за някакво бъдеще.При възможност да се върне майка му-да отиде при майка си,веднъж получих репликата:
-Изкам друга майка!

Търпението е добродетел само когато се оценява...
Няма идеални неща...
И аз не съм идеален...
Провокираният съм аз,но не знам кой е провокатора!?!



Тема Re: "Трябва да ми...нови [re: !!!]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано09.04.03 15:09



Ти всъщност си бащата, така ли? А майката къде е?



Тема Re: 2 въпросанови [re: !!!]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано09.04.03 17:15



Добре, какво е отношението на твоите родители към съпругата ти и защо тя не живее при вас?

Ако всички у вас, а те са все твои роднини негодуват от жена ти пред детето и я обсъждат и оплюват, много ясно че то ще поиска да има друга майка. Иначе никак не ми е ясно как може 1 дете да живее отделено от майка си и да не иска да я види, още повече пък да иска друга майка.

Всъщност много неща не си казал, така че и аз не знам какво точно да мисля.



Тема Re: 2 въпросанови [re: Scarlet]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано09.04.03 17:32



И аз съм на мнение, че каквато й да е майката не бива да се насажда отрицателно мнение у детето! Това наистина е отвратителна постъпка от страна на мъжа и семейството му! Оставете детето БЕЗПРИСТРАСТНО само да прецени!

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.