Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема :)))нови  
Автор миз (новак)
Публикувано21.03.03 00:19



ама много е гот да отидеш на родителска среща и учителите да се скъсат да хвалят децата ти колко са умни и да ти обясняват как искат да имат поне половин клас с деца като твоите! много съм горда днес!



Тема Re: :)))нови [re: миз]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 00:28



Kakvo po dobro ot tova?!?
Dano imash poveche takiva migove:))
Az sam izpitvala dvete krainosti...da se chuvstvam gorda i da se chudq na kade da pogledna ot sram...Decata mi sa tolkova razlichni po harakter,che neznam dali nqkoi bi povqrval,che edna mayka gi e rajdala i gledala



Тема Re: Браво на мама! [re: миз]  
Автор Bebina ()
Публикувано21.03.03 09:05



Похвалата можеш да приемеш и лично за себе си. Добрите деца имат добри родители. Да са ти живи и здрави! Само радост да ти носят.



Тема Re: :)))нови [re: миз]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано21.03.03 09:10



Поздравления.
При сина ми нещата не стоят точно така, ама...мой си е.
Обект съм на специално внимание поради поведението му. А дали е умен или не, просто нямаме време да разискваме.
Обяснявам му, че ако пречи на учителите да си вършат работата и на другите да научат нещо, самият той ще бъде подценен, твърди че е наясно.

Редактирано от kakata на 21.03.03 09:12.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.