Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Училище с изучаване на немски език  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 19:00



Интересува ме начално училище с изучаване на немски език- частно или държавно. Някой знае ли нещо по този въпрос?



Тема Re: Училище с изучаване на немски езикнови [re: Keти]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 20:06



Има едно много добро начално училище за изучаване на немски език, частно е - Ерих Кестнер се казва. Мисля, че е едно от най-добрите немски училища, ако не и най-доброто.



Тема Re: Училище с изучаване на немски езикнови [re: Mиa]  
Автор Ю (чудна Ю)
Публикувано17.03.03 23:33



Увекинд - детска градина и училище до 4 клас, градината е на Гогол 4, до Орлов мост
Веда - същото, намира се в една детска градина около ул. Щросмайер. Казват, 4е са в асоциация с СУ Климент Охридски

И двете са 4астни и не вдъхват много доверие (последното е чисто субективно, разбира се)



Тема Ерих Кестнер.нови [re: Mиa]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано20.03.03 18:26



училището е мноооого добро, бях на официалното му откриване през 1998г., на което присъстваше и Софиянски.
екипът учители са много добри /участвах в изготвянето на програмата и се запознах с някои от хората, реализирали идеята/ и бих го препоръчала на всеки родител.

ето ти адреса, ако искаш да се информираш по-добре.

Ерих Кестнер
адрес: гр. София, жк. Люлин, 6 м-рн
тел: 24 48 59, 26 72 80
факс: 925 08 38
моб. (048) 87 60 18

E-mail:



To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.

Тема Re: Училище с изучаване на немски езикнови [re: Keти]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано20.03.03 23:06



и аз съм на тоя хал, но се спрях на 55-то в Дървеница или 20-то до НДК - и двете са с немски от първи клас - над 10 часа седмично, мисля, че са по час немски сутрин и по два часа следобед - в 20-то е безплатно, в 55-то се плащат следобедните часове - по 50 и нещо лева....
има и някакво у-ще в Стрелбище, което от тази година има по много часове немски, но не знам кое е - общинско е, не се плаща нищо

за една от собственичките на Увекинд съм чувала само добро, но някак ми се види скъпо беше към триста лева таксата, а излезли оттам деца няма все още, за да се ориентираме за нивото.....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.