Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kajete mnenieto si  
Авторfeichkata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 13:26



Nie sme dve silno kazano ve4e momi4eta. Az sym na 25 godini a moiata priatelka ima dete ve4e na godina i polovina. Imame ideia da napravim pochasov baby centyr v koito vsi4ki roditeli da mogat da ostaviat decata si za da mogat da otidat spokoino na pazar, na teatyr kafe ili dori i samo za da si pochinat chas dva. Imame tazi ideia, no neznaem kakvo misliat vse pak roditelite za tova. Kajete molia vi vasheto mnenie i za syveti syshto sme otvoreni.



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 13:34



Хубава идея!

Що не поговорите с големите вериги маркети като "Била", "Метро", "Бриколаж", Технополис, Техномаркет и т.н., където могат да се обособят такива центрове.



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: Жeни]  
Авторfeichkata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 13:44



Ami zashtot na nas principno ideiata ni e da naemem apartament v koito da mojem da priemame decata i da mogat da igraiat bez niakoi da im kazva ne pipai tova ili ne hodi tam. Pyk i moje da se naloji roditelite da reshta da zaminat za edin uikend samo dvamata i togava nie shte sme nasreshta
A pyk i v Metro tova ve4e go ima, no samo kato kyt za deca



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 14:00



Hubava ideia, bih ostavil decata si, stiga da sym siguren v usloviata koito shte predlojite. Pod uslovia niamam predvid - cena.



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
Автор Petya ()
Публикувано20.02.03 14:25



Много добра идея. Аз самата имам нужда от време на време да оставям Борис на някой за 1-2 часа. Определено предпочитам да на място където има деца, а не да ангажирам жена да го гледа. Но не е толкова просто колкото изглежда - трябва да спазвате много строга хигиена; да можете да занимавате децата с оперелени игри, а не просто да ги оставяте да правят каквото те искат, защото тогава ще изядат цветята сигурно



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
АвторKoSe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 15:05



Супер идея, това определено липсва в България.
Преди няколко месеца гледах предаване по една ит немските телевизии за такъв пансион, в който децата могат да бъдат оставяни за няколко часа или за няколко дни. Само не знам как ще решите проблема с хранене и хигиена, ако го регистрирате официално това сигурно ще ви трябват куп разрешителни и формалности.
Аз лично съм турсила такова нещо за детето си (на 4 год) и с радост бих се възползвала от такава възможност, стига да ми е по джоба
Успех, и кажете координати



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: KoSe]  
Авторfeichkata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 15:18



vse pove4e i pove4e se nadyhvam. Radvam se 4e ideiata mi se vyzpriema. Ami principno neshtata sme gi obmislili taka 4e decata hem sa v bezopasnost hem sa svobodni da se zanimavat bez da pre4at na nikoi. Koordinati shte vi dam, no zasega sme v proces na tyrsene na apartament, no se nadiavam 4e do mesec shte e uredeno vsi4ko i shte moga oficialno da gi dam tuk.



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
Авторlala (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:03



nishto novo pod slantzeto.....
otvorete edin site i shte se ubedite.Samo che apartament????kakto i da e,poglednete www.free.top.bg/pumpalite
.......rabotili li ste detza????TOva ne e shega rabota



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: lala]  
Авторfeichkata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:12



Знам за Пумпалите, но нашата идея не е да правим такова нещо или поне не на този етап. А ина4е аз съм се занимавала с деца доста дълго време и смея да твърдя 4е се оправям с тях:)



Тема Re: Kajete mnenieto siнови [re: feichkata]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:27



Pomislili ste za apartament, a pomislili ste za razlichnite vazrastovi grupi, kakvo shte ogranichenieto, ako ima detsa na 3 mesetsa i na 6 godini, kak shte gi zanimavate, ako ima dve bebeta , i vie s priatelata Vi se zanimavate s tiah, s ostanalite deca koi shte se zanimava, izobshto kakto kazah hubava ideia , no triabva da se obmisli dobre. S tova ne se opitvam da vi razkolebavam, no tova si e vid bussines i kato vseki takav si iska dobyr plan i analiz




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.