Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Педерасите - не тук, молянови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано19.02.03 09:41



И без това сте плъзнали навсякъде. Тук е за 99-те процента хора с по-тесен мироглед. Майки, бащи и деца.

Да, нормално е човек да учи децата си да отхвърлят различните от тях. Аре, чупката.



Тема Тотално сбъркан чукнови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано19.02.03 09:43



Тук става дума за възпитание бе,педро, не за хомосексуализма като такъв. Мама му стара, педалите са особено отворени към темата за децата. Просто защото децата няма как да им бият дузпата. Баси. Ще повърна.



Тема Re: Тотално сбъркан чукнови [re: Cтaниoл]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано19.02.03 10:21



Е! Еееее! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! (Това беше надивкване с теб).
По-спокойно с определенията. Не нажежавай обстановката до конфликт хомо vs хетеро. Честно, казвам ти че предпочитам да чета аргументирани становища на гейове, отколкото скандали за и против. Моето лично мнение е близо до твоето, но смятам, че никой не заслужава дискриминация. Трудно ми е да повярвам, че освен много малък процент от хората които се раждат с такава нагласа, всички останали го имат по рождение. И все пак пред нас стоят пъноценни и живи хора със своето достойнство. Нека момчето се чувства така комфортно в клуба, както всички.



Тема Re: Тотално сбъркан чукнови [re: Pyмянa]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано19.02.03 10:34



Ми да си отвори тема за целта, да разберем от какво е комплексиран, онеправдан, дискриминиран и объркан. Там бих могъл да му покажа явната си хомофилия, в която 1% е хомофобия и е свързан с децата. Там бих му показал защо въобще трябва да забрави за децата (както вече сме обсъждали, впрочем). Но да измества тазитема към всичко, свързано с хомосексуализма - защо аз да се чувствам некомфортно? Нека сподели моята некомфортност.



Тема Re: Педерасите - не тук, молянови [re: Cтaниoл]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано19.02.03 12:41



Нямам намерение да си губя времето със дребно заяждане с някой който има наистина "космополитни" и разумни разбирания за живота...

Само бих искал да те поправя, че така наречените "нормални" сте всичко на всичко малко повече от 90% (не казвам че е малко но не е 99)

Силно се надявм все пак, че в крайна сметка дъщеря ти ще има по разумен подход към света от теб!

Успех

And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Темата си енови [re: Cтaниoл]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано20.02.03 02:51



баш за хомосексуализЪма. И ти намеси историческите факти.

"Май е време да се огледаме реципрочно и с периферното си зрение."
Andrea


Тема Всъщностнови [re: Cтaниoл]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано20.02.03 02:53



искам да ти кажа, че ти звучиш много по-комплексиран. Научно доказано е, колкото по-мачо, толкова по вероятно е да си гей. Статистика само.

"Май е време да се огледаме реципрочно и с периферното си зрение."
Andrea


Тема Не съм го уточнявал, но съм гейнови [re: me]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано20.02.03 09:33



Никой не ме е питал - гей съм бе И ся кво - до си споделя тук преживяванията и терзанията ли?

Я и бако верваме, кой не верва - мамка му.



Тема Re: Тотално сбъркан чукнови [re: Cтaниoл]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано20.02.03 09:33



> ".... да разберем от какво е комплексиран, онеправдан, дискриминиран и объркан"
Мисля че се изразих достатъчно ясно, че ТУК не съм видял никаква дискриминация от никого , освен това с Родителите ми и Приятелите ми в БГ също нямам никакъв проблем, така че не се чувствам ни най малко "комплексиран, онеправдан дискриминиран и объркан"!
Всъщност съдейки, по реакцията ти (или пък по отговорите ти със заглавия от типа "Педерасите - не тук моля" и "Тотално сбъркан чук"... ) май ти имаш някакъв проблем

А между другото:
>"...в която 1% е хомофобия и е свързан с децата. Там бих му показал защо въобще трябва да забрави за децата"
Какво ще кажеш за идеята, нещата да бъдат наричани с правилните им имена?... Знам че в последно време в България нещо малко термините Хомосексуалност и Педофилия се объркват от медиите, но все пак между двете неща има Огромна разлика! Според статистиката под 0.3% от случаите на блудства или изнасилвания на деца са извършени от хора с хомосексуална ориентация! (това само за информация) Така, че наистина не схващам желанието на медиите в България (както и твоето) да преиначават(е) фактите...

От друга страна, според психолозите в доста държави, децата отгледани в семейства с родители от един и същи пол (без значение Мъже или Жени) не се различават по нищо от децата отгледани в Хетеро семейства! Съжалявам, но мнението на болшинството психолози ми звучи доста по-меродавно от твоето лично (и доста емоционално) мнение. Факт е, че в някои Европейски държави на Хомо двойките вече им е разрешено да имат деца и това се дължи именно на изследванията направени от психолозите, а не на някакви политически приумици! ОК?

А иначе съм съгласен че това е една доста сложна тема, (която е и мого дълга и на моменти дори досадна), и нямам нищо против тя да бъде изнесена като отделна тема. Но не мога да се съглася с аргументи от типа "защо аз да се чувствам некомфортно? Нека сподели моята некомфортност" Малко ми напомнят на стария лаф "не ме интересува аз как съм, искам на Вуте да му е зле"... това не е цивилизован начин за водене на разговори!

Успех!

And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Както и очаквахнови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано20.02.03 09:38



всеки педераст желае да се говори максимално по темата. По всеки възможен повод. На всяко възможно място. С всякакви форми.

Нима не разбираш, че ми писна в 3/4 от клубовете тук да стои една и съща тема? Нима не разбираш, че ми писна в един и същи клуб да се подновява една и съща тема периодично? Как да се чувствам комфортно? Айде, карайте си без мен тук - за светло хомосексуално бъдеще. Няма да стъпя повече тук. С виртуално погалване по топките - твой Станиол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.