Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Децата и домашните любимцинови  
Авторжeни (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 09:47



Здравейте,имам детебце на 2г. и 5 м.С таткото искаме да вземем някакво малко същество, за да не се чувства смотно детето(защото то определено скучае в къщи без други деца).Не можем да си позволим куче или котка, защото в къщи по цял ден има включена аларма и не може да се разхожда свободно.Спряхме се на мини зайче. В зоомагазина казаха, че свиква със стопаните си,научава си името и т.н т.е. опитомява се лесно,пък и можем да го затворим и ограничим когато ни няма. Някой гледал ли е такова зайче?Имате ли мнение как може да се отрази това на детето.Благодаря предварително за отговорите ви.



Тема Re: Децата и домашните любимцинови [re: жeни]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано10.02.03 21:29



Само да не е костенурка. Ужасно хапят.



Тема Re: Децата и домашните любимцинови [re: kakata]  
Автор Mиa (Дразнител)
Публикувано10.02.03 23:08



Ами мини-зайчето се отглежда лесно, много са сладки и наистина се опитомяват лесно, кротички са. Препоръчвам ти да си вземете зайче, няма да съжалявате, големи сладурчета са:))))



Тема А крокодильче или камильче????нови [re: жeни]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 09:50



Що не му родиш братче или сестриче, ами говориш глупости!????? - куче!!

Писна ми от извратени типове Кучета могат да гледат, деца не могат...!!!!



Тема ПП: А крокодильче или камильче????нови [re: Myнчo]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 09:53



То затова съвременниците ни са с кучешки нрав, защото растат с кучета, а не с хора......!!!!!!!



Тема Re: Децата и домашните любимцинови [re: жeни]  
Автор Пaлмиpa (разсеяна)
Публикувано11.02.03 13:13



аз имам такова зайче в комплект с 3 болонки /коя от коя по-луда/ , костенурка и 2 деца. И щом още съм жива съм доказателство, че може и така да оцелее човек.
Вярно е това за зайчето, само дето нашето е май глупавичко, щото още не си е научило името. Иначе е невероятно кротко, на фона да дивите пантери в къщи, ми се вижда направо все едно го няма. Не прави поразии, седи си мирно и тихо, все трябва да има нещо за хрупкане, и водичка задължително. Трябва да му сменяте талаша често.
Незнам как ще се отрази на детето. Аз лично не давам на моя син да мачка зайчето, защото е страхливо, и като го гушка, то дере. Но вие може да си намерите по добричко, де да знам.
И накрая , на децата меракът им минава за нула време, и после мама и татко трябва да поемат грижите, така, че си помислете добре, преди да го вземето. Каквото и да е животно, не е редно да го гоните после от дома си, само защото вие писнало да се грижите за него.
Успех в отглеждането.

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Абе Мунчо,нови [re: Myнчo]  
Авторwild rain (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 13:56



това твоя работа ли е?Колко деца ще имам.В крайна сметка не ти решаваш това!Нали?
ДА, не искам 2-ро дете,а зайче за единственото ми дете.Като не знаеш нищо по въпроса защо не вземеш да млъкнеш?И НЕ СМЕЙ да предполагаш дори какъв човек ще стане от детето ми, само защото ще си остане без брат или сестра! НЕ СМЕЙ!!!



Тема Ще смея!нови [re: wild rain]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 14:34



Ще смея и ще го казвам!!!
Защото така се сдуха този народ между чалгата, тъмните стъкла на колите, кучетата и тарикатлъка на дребно.

Ако ти си мислиш, че това си е твой проблем, то той си е на цялото общество. Аз не искам утре моите деца да са заобиколени от задниците, отгледани от теб. Искам да живеят сред нормални хора. Така че никой не може да прави каквото си иска, защото живее сред хора /в общество/ без които е загубен.



Тема mahni se togawaнови [re: Myнчo]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:22



Виж ккво Мунчо,напомпан си с много отрицателна енергия.Като не ти харесва да живеш сред хора като мен-изнеси се от тая държава.Проблема си е твой.Аз нямам такъв.Няма дародя друго дете НИКОГА!Поне не в този живот.Не ми пука какво мислиш ти.Решението е изцяло мое и никой не може да ми повлияе.За какъв се мислиш ти? ГХоди да се изтичаш някъде за да се освободиш от негативизма си.СПРИ СЕ ВЕЧЕ.



Тема Абе модерарора спи ли?нови [re: Myнчo]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:32



Мислех, че тук не се толерират нападки м/у юзерите и тезните деца и че мненияа,които не се по темата се изтриват.Вижте го тоя Мунчо какви ги говори за мен и детето ми.Само защото няма да имам повече деца(без значение какви са причините за това).Да, смятам да купя на детето си животинче (мини зайче),защото смятам , че ще му се радва.Какъв му е проблема на него тогава???????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.