Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Въпрос към модератора?нови  
Автор Учитeлят (по биология :-))
Публикувано04.02.03 12:34



Уважаеми модератор, хаиде сега ми обяснете защо ми изтрихте мнението?
Защото се защитавам от просташките мнения по мой адрес ли?
Или защото ви се иска това да си бъде вашия клуб и да си правите каквото си искате?
Ако от вашите пусне някаква идиотска тема вие ня е триете, но ако съм аз я триете - отговорете ми поне веднъж кратко и ясно защо постъпвате така?
И защо когато някои се заяжда с мен и ме обвинява в несъществуващи неща не си пише истински ник, а се пише с точка и тире например. Това явно ви е много лесно. не ви ли е срам когато аз се опитвам да потуърся мнението на родителите, за да го приложа и да го имам предвид при моите методи на обучение?



Тема Re: Въпрос към модератора?нови [re: Учитeлят]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано04.02.03 14:47



хи хи хи .........чекай си отговор ако си нямаш работа..........

незабележим


Тема Ако става въпроснови [re: Учитeлят]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано04.02.03 21:20



за темата ви за нравственото възпитание

. Днес сървърите пак са работили като машина на времето и затова се намира на последната страница.

Това първо, а второ - всичките ви мнения с имитацията на моя ник, пълни с простотии, анонимните ви такива представляващи обиди към други юзъри са изтрити. Останалите - макар и да не блестят с особена интелигентност са налице.
Не ми казвайте че всички клиенти на вашия доставчик се бутат да пишат в Родители и деца.
Трето, безплатната правна помощ в клуб "Право " не е задължение на юристите от дира. След като е безплатна я даваме на когото си искаме, без да сме задължени да го правим постоянно. Вие не сте ми симпатичен и затова отказах да ви подаря 30 $ във вид на данъчна консултация. Виждам че не съм сбъркала, защото поведението на отмъстителност, злоба и криене зад петнадесет ника, заплахи с магьосничество и други оправдаваха интуитивното ми предложение, че голяма част от вашето нравствено възпитание е фикция.



Тема Вероятно са ти изтрили мнението....нови [re: Учитeлят]  
Автор abettor (мухльо)
Публикувано04.02.03 21:35



....защото си двуличен, прикрит и кофти човек.
Не знам и какво са ти изтрили, но вероятно са поредните ти изцепки.
Давам ти правна консултация с 50% намаление....т.е. за 15 долара.....оплачи се на арменският поп.
Свържи се с мен по имейл, за да ти дам номера на банковата си сметка!


Не ме закачай!


Тема Очевиднонови [re: kakata]  
Автор Учитeлят (по биология :-))
Публикувано04.02.03 22:06



....сте заядлива натура! Благодаря за върната тема, съжалявам явно не съм я видял както трябва. Моля, не ми приписвайте абсолютно несъществуващи имена и мнения, очевидно е, че си избирате кого да харесвате и да не харесвате, но в случая просто не разбирам защо така всички се настройват против мен.
За последен път нека ви обясня поне нещо - един сървър отговаря за 4 или дори повече големи клуба в раиона, това означава че един сървър обслужва някъде към 300-400 компютъра. Но най-важното е тези клубове се намират на по почти километър едни един от друг и са кажи речи в четири различни краища на раиона, това специално съм го питал за да ви отговоря правилно. Аз нито ще отговарям за деиствията на някакви пикльовци, нито ще търпя вашето нахалство.
И моля, не се опитваите да прилагате методите на логическото моделиране с помощта на булевата алгебра защото очевидно не го владеете!
А за адвоката не знам, във всеки случаи наистина да ви кажа честно и откровено никога не бих ползвал услугите на такива самовлюбени арогантни типове като вас.

Редактирано от Учитeлят на 04.02.03 23:17.



Тема Re: Вероятно са ти изтрили мнението....нови [re: abettor]  
Автор Учитeлят (по биология :-))
Публикувано04.02.03 22:11



Без да се обиждаш, но като те гледам, не си много по правните консултации.
Кофти човек си ти. Кой знае кои ги е писал тия щуротии за които ме обвиняват.
Нищо чудно да си ти, нали? Като гледам какъв ужасен стил имаш и как си падаш по заяждане, нищо чудно да пишеш под някои и друг прикрит ник, а?

Ама хайде, ако искаш може да ме закачаш!

Редактирано от Учитeлят на 04.02.03 23:15.



Тема Re: Ако става въпроснови [re: kakata]  
АвторSpark (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 23:11



Mnogo mi e interesno, Kako, zashto si mislish 4e dir.bg e li4na sobstvenost 4e da se razporejdash kakvo da pishe i kakvo ne. Za tova e napraveno - da se davat razli4ni mneniq na razli4ni hora i bqgane ot takiva kato NSRT. A ako iskash da se pravish na takava - zna4i ne ti e tam mqstoto zashto ne mislq 4e si jelana ot nqkoi v dir-a ako gi pravish takiva. Ako iskash da dadesh li4no mnenie da, no ne i da lishish drugite ot takova!



Тема Re: Очевиднонови [re: Учитeлят]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано04.02.03 23:16



Много съм поласкана, направо припадам от възторг, че от вашата локална мрежа десет юзъра пишат тук. Осем псуват и пишат простотии, един се е кандидатирал за модератор във Въпроси и помощ и един - Ваша милост е културен.



Тема Верно е кофти човек...нови [re: Учитeлят]  
Автор Maймyнa™ (Замундиец)
Публикувано07.02.03 19:27



...На мен не ми е направил нито една отстъпка в тарифите.... Без пари ми е бачкал... Гад!
И много обича да си сменя никовете - като носни кърпи ги сменя... няма си друга работа човека... пак гад!
И стила му е ужасен... просто да се чудиш, защо толкова го уважават по клубовете... Отново, пак гад!
А на теб съм ти фен... току що те видях, но вече се влюбих... аз и в училище много си обичах учителите... и те ме обичаха... ама, когато не бях по-умен от тях...

Пиши... продължавай...

Сигнатура (до 100 cимвола)...



Тема Модератор с брадва - ДА! [re: Spark]  
Автор Maймyнa™ (Замундиец)
Публикувано07.02.03 19:30



... Когато се пишат глупости...
Има си клубове за "чесане на езици" и такива, които са сериозни - в сериозните трябва модератор, който не цепи басма!

(Ела в "шантав клуб" и си пиши на воля....)

Сигнатура (до 100 cимвола)...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Maймyнa™ на 07.02.03 19:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Maймyнa™ на 07.02.03 19:31.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.