Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Може ли да се прави секс по време на бременност?  
АвторБъдeщ тaтko (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 08:13



Да, не, и да и не, зависи, има ли преобладаващо мнение, споделете.



Тема Re: Може ли да се прави секс по време на бременност?нови [re: Бъдeщ тaтko]  
Авторwild rain (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 10:51



Скъпи бъдещ татко, от опит мога да кажа по-скоро да ,но завилси.Ако няма лекарска забрана секс може да се прави почти до края на бременността.НО ВНИМАТЕЛНО!
Възможно е обаче майката да няма желание(като при мен) или почти да няма такова.Странно е когато правиш секс и бебето изведнъж се рамърда.Винаги съм твърдяла, че това са 2 противоречиви усещания.Пък и има много страх,което е ормално и пречи на жената да се отпуне и наслади на усещането.
Моя съвет е да не насилваш нещата т.е. остави я тя да реши кога и се прави секс и го правете много нежно и внимателно=все пак това трябва да доставя удоволствие преди всичко(и за двамата).Успех!



Тема Re: Може ли да се прави секс по време на бременност?нови [re: wild rain]  
Авторcouncillor (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 14:20



Зависи най-вече от вас двамата, и в каква посока са хормоналните промени, свързани с бременността, при жена ти. Може много да й се иска (и в този случай е много хубаво, усещанията са страшно интензивни психически), може и въобще не.
От физиологична гледна точка, както се казва, важно е не позата, а дълбочината на проникване. За позите ще се поограничите, и то е естествено. Консултирайте се с вашия доктор.

И най-вече, настрой се много да й помагаш, да я подкрепяш, да я гушкаш и да й казваш, че е най-красивата за тебе и колко много искаш това дете, и т.н. Подобни думи вършат чудеса с либидото на жена ти, повярвай ми.

Успех и много щастие!!



Тема Re: Може ли да се прави секс по време на бременност?нови [re: Бъдeщ тaтko]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано04.02.03 21:30



Разбира се, а съображенията ми са като на councillor.
Нежността никога не е излишна. :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.