Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Подаръци за Коледанови  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано11.11.02 16:29



Време е да се ориентирам, че да ориентирам каката (моята, не тук пишещата) за подаръците. Дайте ми някакви идеи, защото рожденния й ден е 15 дена преди Коледа, а и бабите и лелите ме тормозят да казвам какво има нужда.
Ами като няма?!
Става въпрос за 4год. философка.



Тема Re: как така няма нужда?нови [re: Smile.]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано11.11.02 20:13



Кога 1 Барби е било излишно? Или пък цялата съвкупност от Барби аксесоари?
Има едни много хубави къщички на 2 етажа, обзаведени. Това при условие, че има татко, който да я сглоби, че аз се затрудних доста, като не съм архитект...

Има едни големи кухни, големи долу-горе колкото бюро, също обзаведени, момичетата много харесват и тях.

Ами общо взето, мисля си че на такива неща се радват момичетата.

Успех в избора!



Тема Новата мода при куклите са Bratzнови [re: Smile.]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано11.11.02 20:40



Това са последните модели. Не са само от бялата раса, и може би поради това Барби изостава в продажбите, съответно губи популярност.
Това са им последните модели.










Различни модели



Тема Тоя сайтнови [re: Debora]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано11.11.02 22:23



направо ме разби :)))))))) Разглеждам с увиснало чене :))))))))))))

Поздрави!


Тема Re: Подаръци за Коледанови [re: Smile.]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано11.11.02 23:25



Може и да не е много скъпо нещо, но да е точно това, което й харесва.
Например, един хубав лъскав комплект за рисуване.

               



Тема имаш предвиднови [re: Scarlet]  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано12.11.02 11:08



кукленски къщички на 2 етажа и отпред нямат стена? Аз съм виждала само сглобени.



Тема Това определенонови [re: kakata]  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано12.11.02 11:10



ще се посрещне с радост.
Мдааа, трябва да се поогледам.



Тема Re: Това определенонови [re: Smile.]  
Автор dara (osobena)
Публикувано12.11.02 12:11



Моята също е на 4 години и аз като теб се подготвям. Ама мойта госпожица вече има няколко поръчки. Това, което съм решила като вариант 1 е детския комплект на "Малиция". Представлява раничка, от тези с диагоналната дръжка и дезодорант, парфюм и още някакъв такъм козметичен.
С едната баба съм се уговорила за една много хубава книга. Вече съм я харесала. На Ангел Каралийчев приказки. Книгата е разкошна, защото е с много големи букви (един ден може да послужи като се учим да четем), илюстрациите са много хубави, твърди корици (по-добрия вариант, с оглед посегателство от по-малките). Другата книга, която бих ти препоръчала е "Приказки за лека нощ". Пак много подходящо издание за тяхната възраст. Имаме я и е голям хит у нас. Това обаче става само, ако твойта се радва на книги. При нас се получава.
Друго, за което се сещам е видеокасета. Сега вървят големи намаления и има добри заглавия. Това, в случай че им даваш да гледат видео. У нас от 1 седмица се въртят нон-стоп "Книга за джунглата" (хубава е като за тях) и "Красавицата и звяра".
Кубчета с буквите - скоро купихме, защото мойта се мъчи да ги учи. Много са хубави, защото са с картинки, въртят се в едно кубче различни букви и може да започне и да подрежда думички.
Ако си нямате "чичо доктор". Аз за р. ден й купих един огромен - количка, на нея инсталирани кантар за бебета, разни лекарски пособия, рафт с докторска чанта, пълна с разни екстри, торбичка за "изхвърлените" марли и тампони... Много е интересен. Той е на една детска фирма, която прави разкошни детски кътове.
И други идеи имам, но да не отегча аудиторията.
За кукли, детска количка, гардероб или кукленски принадлежности не писах, защото това всеки го знае.
Само да кажа, че аз Барби посмъртно на детето си няма да купя.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Красавицатанови [re: dara]  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано12.11.02 12:39



и звяра вече ми звучи в главата нон-стоп!
навярно и аз съм била същата с плочите, ама няма кой да ми го припомни.
"книга за джунглата" със субтитри ли е?
А тази детска фирма икак я намери? От магазин или ходи на адрес? Щото тя се заиграва с куклите и ми идва на акъл да й намеря легло за кукли с всичките му анджаклами - чаршафи, възглавници... Гледах едни като за Барби, ама нашите кукли са по-големи
За Барбитата съм съгласна с теб. Много сладникави бееее



Тема Re: Красавицатанови [re: Smile.]  
Автор dara (osobena)
Публикувано12.11.02 13:35



Ние имаме легло за кукли точно каквото ви трябва. За доста големи кукли е - около 50-60 см. Дървена люлка, вътре с олекотен комплект - дюшече, възглавничка и завивка в тон със самата люлка. Към нея имаше и двукрил гардероб (1.00/1.20 м. горе-долу) и двуетажно легло (1.00м/60см). Можеш да ги купуваш поотделно обаче, може и примерно гардероба и люлката. Тук ги има по детските магазини. А за френската фирма - тук ги има в Бонжур-а само техните неща. Много са интересни и хубави. Аз често купувам от тях. Само място да имаш къде да ги слагаш, защото са доста обемисти.
Филмите са дублирани. "Книга за джунглата" е дублирана, много добре е озвучена, има много музика и песни и анимацията е много добра. Това обаче, ако е оригиналната версия на Дисни. А за "Красавицата и звяра" да не ти говоря. Направо като мюзикъл са го направили. Има и разни бонуси към нея. Аз досега колкото касети съм купила не съм попаднала на касета със субтитри. Всичките са с дублаж, и то много добре направен. Сигурно и малката ще се заглежда по тях.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.