Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Znae li njakoi kak se unishtojava SVEKURVA???нови  
АвторZakysala!)) (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 15:10



Molja, ako njakoi ima kakvo da mi kaje i posyvetva, moje da e siguren che vednaga shte priloja metoda mu!!!

Blagodarja na spasitelite!!!

AZ!



Тема Re: Znae li njakoi kak se unishtojava SVEKURVA??? [re: Zakysala!))]  
Автор hetera ()
Публикувано28.09.02 15:57



Pulno otbiagvane na prisustvieto i, nula vnimanie, milo otnoshenie kum sina i/ ne e vinoven choveka /. Shte ia unishtoji sus sigurnost



Тема Re: Znae li njakoi kak se unishtojava SVEKURVA???нови [re: hetera]  
АвторNyakoj (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 20:52



Kato: Mnogo Vi blagodarya za informaciyata, na az ne sam saglastna, zatova ste napravya po drug nachin. Naj dobre izselvas se/ya v druga kvartira, grad, darjava ...



Тема Re: Znae li njakoi kak se unishtojava SVEKURVA???нови [re: Nyakoj]  
Автор hetera ()
Публикувано28.09.02 21:14



Tova si vliza v tazi informacia.



Тема Re: Heteraнови [re: hetera]  
АвторZakysala)) (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 00:14



aaaaaa, tochno tazi taktika predprieh!!!...za sega izselvane ne stava...taka che javno sam na prav pyt!!!
Mersiiiii)))



Тема Не може...нови [re: Zakysala!))]  
Авторийн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 09:10



... бягай колкото се може по-надалече!



Тема Re: Znae li njakoi kak se unishtojava SVEKURVA???нови [re: Nyakoj]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 18:59



Ot svekwrvite spasenie nyama, daze i v druga dwrzava da se izselite pak namirat nacin da ti trovyat zivota :(
A pwk da se unishtozi svekwrva - izkljuceno
Edinstvenoto spasenie - da ne se vpryagame ot drwnkanicite im i da se pridwrzame kwm pogovorkata "kuceto si lae, kervanwt si vwrvi"....:)



Тема Re: Heteraнови [re: Zakysala))]  
Автор · ()
Публикувано06.10.02 23:39



moje da se opitvate izobchto da ne mislite neia vuobchte,
a kato vi se poiavi misul za neia, da ia spirate. sachto, taino ot neia moje da i zapalite свещ вкъщи или в църква...

Tir na Nog


Тема Re: Ох, свекървите...нови [re: ийн]  
АвторГлeдaчka (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:12



Няма голямо спасение от тях, но в общи линии много зависи от сина й - ако е готин пич и те обича много, тогава тя горката си знае колко го е закършила..
В този случай - когато тя я наоколо: може да си весела, жизнена, чаровна (дори да ти ври и кипи). Дръж се секси с мъжа си, във възпитани граници разбира се, изобщо слънчице! Колкото по-добре изглеждаш ти - толкова повече ще се сговнява (sorry!) тя... Много е гадно като гледаш как омразната снаха цъфти, а оня балък сина ти я носи на ръце.. Ох, умиргам...

В общи линии - нищо ново като стратегия, сама си я знаеш, но е трудна за изпълнение, защото включва актьотско майсторство дори като ти е гнусно на душата.

И на луната да избягаш - няма отърване, защото си носиш проблема навсякъде в душата си. Смажи я с величие, смени си имиджа, подстрижи се, смени цвета си, свали 5 кг (ако не си съвсем слабичка) и избщо цъфти си...



Тема Специалистите препоръчватСАМОУБИЙСТВО!!!нови [re: Zakysala!))]  
АвторЧoчo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 09:29



Като се самоубиеш, лишаваш бъдещите снахи от свекърва!


Това е най-ефективният начин за борба със свекървите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.