Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малко тъп въпрос, ама.....нови  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано10.09.02 13:52



на моя приятелка сина ще бъде в 3-ти клас тази година. Случайно стана разговор, от който се изясни, че тя все още обстойно винаги го къпе и му мие дупето!!??

Имам ясен спомен че откак ходя на училище се справях сама с тези дейности, но тя твърди, че той не можел?? На вас как ви се струва, не може ли 10 годишно дете да се оправи с това? Аз смятам да не пипвам дупета след 6 годишна възраст, ако ще турско да стане, особено както имам момченце!!

Ама може аз да не съм нещо в час де....

You don't fool me


Тема Re: Малко тъп въпрос, ама..... [re: Kapли]  
Автор bejb (едно такова...)
Публикувано10.09.02 14:05



незнам, но аз имам спомен относно мойто първо къпане сама:)
Всъщност съм била на около 6 г, когато с едно съседско момиченце (бяхме големи приятелки) решихме да се изкъпем сами:)))
Незнам колко сме се изкъпали, но поне обилно се поляхме със шампоан "Па-Па":))

Животът е това, което става докато правим планове за бъдещето...


Тема Re: Малко тъп въпрос, ама.....нови [re: Kapли]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано10.09.02 16:29



Приятелката ти се престарава. Няма нужда от това някъде след 5-6-тата годинка. Който не се е измил добре - после си пере сам гащите.



Тема Re: Малко тъп въпрос, ама.....нови [re: Kapли]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 18:16



Ti si napwlno v cas, ami mai priyatelkata ti ne e. Sled 5-6 godini swvsem dobre mogat da se spravyat sami, vremeto mezdu cetvwrtata v shestata godina e napwlno dostatwcno da se naucat kak da se miyat.



Тема хех как ме подсетинови [re: Kapли]  
Автор magnet (лято)
Публикувано10.09.02 23:38



за нещо....моите деца имат разлика от три години.и от най-ранна възраст на малкия,може би нямаше навършени три години,ги пусках двамата в банята на воля.понякога откарваха повече от час,голяма забавада не ти разправям за локвичките из апартамента,когато се присещаха на 10 минути да си вземат още някоя играчкаи така си се къпеха те година-две и веднъж дочувам гласа на малкия,с невероятно учудена интонация"какоооо,ама ти нямаш пишка?!:))))))" а каката възмутено:"леле,че си глупав!разбира се,че нямам.ти чак сега ли видя?" а малкият продължава:"ами че как тогава пишкаш?"

имаш ли зелена улица не пресичай на червено


Тема Подхващаш болна тема за мен...нови [re: Kapли]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано11.09.02 09:45



Дъщеря ми е на 8 и сама си мие крака, дупе, лице, ръце и зъби, при това редовно..., но къпането и по-специално миенето на дългата и коса..., още го правя аз, защото тя изпада в някакъв страх като си намокри косата, че ще се удави...
Странно е, като се има предвид, че не излиза от морето, /и от байсейна - зимата/ и че сама се научи да плува, при това е много издържлива и дори влизаме навътре в морето без страх с нея.
Явно някаква фобия има. Засега стоя с нея в банята, като я насърчавам сама да си търка главата с шампоана, но като дойде времето за изплакването - ела ни виж! Писъци се чуват в целия блок...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Подхващаш болна тема за мен...нови [re: Mama Netty]  
Автор dara (osobena)
Публикувано11.09.02 11:02



Аууу, и мойта е така. Обожава водата и може да стои в банята с дни. само не й мокри главата. Пищи сякаш я коля. Спра ли да се занимавам с главата й все едно никога не е ревала. И винаги като пусна водата започват уговорки за миенето на косата. И нашта е дълга и вечно е пълна с пясък, та е едно пощене и миене доста продължително. Аз все си мислех, че е временна история, ама така като те слушам и лошо ми става. И докога ще продължи?! През акъла не ми е минало, че тя би могла да си помисли, че ще се удави, щом главата й е мокра.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Подхващаш болна тема за мен...нови [re: dara]  
Автор Tear (непозната)
Публикувано11.09.02 16:42




Като ви чета се сетих как едно време и аз тормозех майка ми То беше викане, дърпане, опити за бягство от банята, само и само да не ми мие косата /и моята беше дълга/ Аз лично изпитвах ужас от това да не ми влезе от шампоана в очите и да ми "запари". Та тя почти вече се беше побъркала милата, когато и дойде на ум /то как да не и дойде идея....с такова чудо в банята като мен/ да ми дава хавлиена кърпа за да си я слагам на очите. КАто дойде ред на косата, връчваше ми кърпата и аз си я държах на лицето докато процедурата приключи При мен действаше безотказано, така че може и вие да пробвате да го приложите на вашите дъщерички.
Успех

"Единствената разлика между светеца и грешника,е че първият има минало, а вторият-бъдеще"


Тема Re: Подхващаш болна тема за мен...нови [re: Tear]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано11.09.02 22:06



О, и ние за това се сетихме, ама малко помага...Кърпата се мокри, а и така не мога да и измия лицето от сапуна...
Понякога има ефект ако я разсея или я накарам да пее - забравя, че може да се "задуши"...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Подхващаш болна тема за мен...нови [re: dara]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано11.09.02 22:12



Освен страх от удавяне моята има и страх, че ушите и ще се напълнят...

Пък и не само пищи, а понякога инстинктивно размахва ръци и ме удря в страха си.Не мога да разбера как така не я е страх иначе да се гмурка до дъното, като сме в морето...

Qui scribit, bis legit.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.