Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Решихме да се напушимнови  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано30.08.02 19:01



Бяхме се събрали на дамско парти с моите приятелки. Поразговорихме се за децата, постепенно стигнахме до темата за наркотиците.

Нито една от нас не е опитвала, та решихме да пробваме, обаче като се съберем пак в същия състав. Идеята ни е да видим какъв е ефектът от напушването и да сме малко по-наясно.

Да, обаче възникна един проблем. Няма откъде да си намерим трева.
И без това си продължихме в 1 дискотека след това, та се обърнахме към разни познати, за които подозирахме, че може да имат. Ядец!

Със сигурност ни помислиха, че им правим клопка и никой не ни даде.

И така сега, не знам до колко идеята е добра (е, не е отнай-добрите, макар да беше моя), но не може да се осъществи.

Ако изобщо някога си намерим трева, ще ви разкажа какво е станало.

О, и друго. Колко ли цигари трябват за 4 момичета (момичета на моя възраст).

Пфу, като си помисля, че дори тютюн не пуша!



Тема Re: Решихме да се напушимнови [re: Scarlet]  
АвторГинka oт Гинци (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 22:16



Много са започнали като теб и сега са зивисими. Не е ли по-добре да се учим от грешките на другите, отколкото да падаме в капаните на собствените си? Не мислиш ли, че е по-добре ти да контролираш себе си, отколкото някаква субстанция да ти отнеме това исконно право?



Тема Re: Решихме да се напушимнови [re: Гинka oт Гинци]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано30.08.02 23:13



Без да звучи като агитация за тревата, бих казала, че е почти невъзможно да се пристрастиш към нея. Поне аз не се чувствам такава, след като съм пушила поне 5-6 пъти преди няколко години и през акъла ми не минава мисъл, че имам нужда да го правя.
Scarlet, усещането е наистина непостижимо примерно с алкохол, но пък в никакъв случай не е и чак толкова уникално, че да съжаляваш, че не си опитал. Е, аз не съжалявам, че съм и опитала де , поне един ден няма да изпадна в зверска паника, когато разбера, че и синът ми е пробвал за пръв път какво чудо е това тревата (няма да се размине никому, почти съм убедена)



Тема Re: Решихме да се напушимнови [re: ellion]  
Автор nadinm75 (:))
Публикувано31.08.02 00:52



Въобще не е толкова фатално да опиташ и аз съм пробвала преди 5 години няколко пъти но не изпитвам нужда да пуша сега, но на някои хора им деиства много зле- имат чувството че се задушават, а други повръщат,абе с други думи не е върхът, аз самата не съм във възторг,защото имах чувството че не мога да общувам нормално и да се контролирам а и получих звукови халюцинации!!!!

Редактирано от nadinm75 на 31.08.02 00:52.



Тема Re: Решихме да се напушимнови [re: hetera]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано31.08.02 08:11



Май има една такава работа...
Опиташ ли на по-късна възраст - почти нулев ефект.
А ако настъпи пристрастяване към марихуаната, то е по-скоро психическо (подобно на това към Интернета). Но и това е рядкост.



Тема Re: Споко, споконови [re: Гинka oт Гинци]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.08.02 10:47



Аз май пропуснах да напиша, че съм категорично против всякакви опиати.
Много по-вероятно е да се пристрастя към хубаво вино, пържолка, някое хубаво заведение и разни подобни неща, отколкото към цигари или трева.

Виж сега, струва ми се по-лесно да разпозная напушен или надрусан, ако знам какво изпитва човек в такова състояние. това е целта на експеримента. А и нарочно ще бъдем 4 жени, ако искат и други наши приятелки, също ще ги извикаме, за да има нещо като "контрол". Ще наблюдаваме (ако изобщо е възможно) на коя как ще и подейства. Съзнаваме, че не е най-добрата идея, но не е зле да се пробва. УВЕРЯВАМ ТЕ, не е поради желание за пушене!



Тема Re: И аз така си мисля, че трябванови [re: hetera]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.08.02 10:50



да се обърнем към някое циганче, дано не ни изиграе, като ни вземе парите и духне нанякъде, без да ни извърши услугата.

Явно имаме много делови физиономии, не ни вярва никой, че е за нас.

За възрастта - всички сме над 30, това сигурно значи че ще ни трябват повече цигари на глава от компанията. Още по-трудна задача:)))


О, чакай да попитам нещо глупаво, но гълтате ли като пушите?



Тема Re: Много ви благодарянови [re: Scarlet]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.08.02 11:01



за това, което ми казахте. Всичко ми беше ценно, защото съм пълен задръстеняк по наркотичните въпроси.

Благодаря ви и че не ме съдихте прекалено строго. Обещавам ви, че ще опитам(е) само 1 път. И без това не ми понася да дишам дим.



Тема Re: Решихме да се напушимнови [re: Scarlet]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано31.08.02 12:23



ia kaji ot koi grad si.Az sum ot varna.Ako si ottuk za jointa niamash problemi pod put i and put.To i bez tova s edna ili dve cigari nikoi nemoje da ti kaje neshto.A kolkoto do teia maiki deto misliat za pristrastiavaneto.Az sum na 20godini.Pushil sum treva blizo godina.Nito se biah pristrastil nito nishto.Prosto ei taka m/u drugoto pushih.Stava ti ili mnogo tupo ili mnogo smeshno.Zavsii kakuv e materiala.Ustata ti presuhva i zapochvash da govorish nesvurzani izrechenija i da se smeesh.Ot nova godina nasam ne pusha i ne smaitam i da pusha,prosto zashtoto razbrah che se zatupiavalo.Ta da vi kaja che ne e pristrastiavashto.Ami da kaja na roditelite che pochti siako dete e pushilo joint,prosto tineidjurite sa glupavi mnogo i se muchat da podrajavat na vrustnicite si i da praviat tova kato tiah.To zatui i ot 13-14 godishni trugvat da spat momcihetata.Ima mnogo deca deto sa veche kurvichki.Pazate si dushterite hora!!!!Ima mngoo kavali deto en im puka che e dete oshte i gi prekarvat!

FALL IN LOVE


Тема Re: И аз така си мисля, че трябванови [re: Scarlet]  
Автор Jimson_Weed (новак)
Публикувано31.08.02 17:20



Ще ви изиграе като едното нищо, по-добре се доверете на някое познато младо същество. Един джойнт за четирима души е достатъчен, стига да не е голям боклук, в който случай и четири може да не ви стигнат. Възрастта не променя кой знае как нещата, по-същественото е, че ще ти е за пръв път, както и на останалите - може и нищо да не усетите. ДЪрпаш и задържаш, или, по-вероятно, дърпаш и моментално започваш да кашляш. Няма как, нужен е тренинг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.