Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Писна ми от тоя сеир !нови [re: Smile.]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано21.08.02 15:14



Като вземем да излизаме си скъсвам нервите, заболяваме устата да казвам "хайде по-бързо" Като бавна народна песен се влачи..........

Дано да е от възрастта ! Защото иначе рано-рано ще полудея



Тема Помага ама за кратко.нови [re: Smile.]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано21.08.02 15:25



Преди доста пътувах и като остъствах по цяла седмица бързо влизаше в час, но само 2-3 седмици по-късно пак нещата си идваха "на мястото".
Аз за принципна промяна говоря. Не напразно твърдя, че хората мнооого трудно се променят след определена възраст.



Тема и каквонови [re: danii]  
Автор klodin (новак)
Публикувано21.08.02 15:50



като са педантични! Може би тук става дума за съвместимост между зодиите, а не за друго. Знам от опит, че са нежни, сантиментални и умеят да омайват нежния пол. Дани, ти не беше ли дева?



Тема Дева съм и за това така комптентно се изказвамнови [re: klodin]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано21.08.02 17:22



Че омайват нежния пол - да. Ама че са сантиментални ? Девите сме твърде пресметливи - не искам да кажа че всичките ни реакции са поза, но има голяма част актьорско майсторство



Тема Чакай, чакайнови [re: danii]  
Автор klodin (новак)
Публикувано21.08.02 22:09



има голяма разлика между мъжа "Дева" и жената "дева" - не мислиш ли? колежката ми е дева и с мъжа си са родени на една и съща дата - 28.08. - та тя казва колко добре си пасват и разбират - той сякаш й четял мислите. Дори нещо преди да е изрекла, а си е помислила, той вече бил направил и т.н. - с една дума - малка семейна идилйка. Така че, май няма смисъл да обобщаваме, а ?



Тема Re: За везничкитенови [re: Scarlet]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано22.08.02 11:37



Хе-хе, какво съвпадение: и аз съм лъв със мъж теле, а сега очакваме да ни се роди момиченце под знака на везните - термина ми е 1.10.
Нашия татко е голям чревоугодник(ама пък аз обичам да готвя), обаче много помага, стига да не се почувства нещо командван - тогава се заинатява.
Незнам как ще е като се роди бебчо, не мога да си го представя в тая роля



Тема Хайде да сменим клуба - къде може да се пише занови [re: klodin]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано22.08.02 11:54



зодии?
Пуснах ти бележка



Тема Re: Везничките и храненетонови [re: danii]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано22.08.02 20:48



Ооооооо, а пък надявам се си разбрала, че не трябва на везничка да се сервират 2 ястия едновременно, защото не могат да решат с кое да започнат и могат да ти скосят нервите от всякъде:)))

Това го четох в Л. Гудман и се оказа много вярно.
Сега, когато е по-голяма, дъщеря ми си признава, че не може да избере, аз да съм и кажела кое да изяде по-напред, защото и 2те неща много ги обичала. :))))


Везнишки им работи:)))



Тема Re: Чорапите:)))нови [re: Smile.]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано22.08.02 20:50



Пак цитат от Л. Гудман и от моята практика: не давайте на везната да си обува 2та чорапа едновременно, защото не може да реши с кой да започне.

И аз ги знам тези 15 мин. за обуване на къси чорапи.
Има и едни 15 мин. за събуване на гащите, за да измием дупето. През това време какво правя, не ме питай, че само докато пиша се изнервям



Тема Re: Те това го правят само за пред хоратанови [re: klodin]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано22.08.02 20:51



иначе не вярвам да си четат толкова много мислите.
А пък и кой ли може да предугади 1 мъж дева за какво ще започне да мърмори следващия път.

И аз ги харесвам на хубост, но прословутата им критичност не гарантира добър съюз с 1 лъв.

О, а пък как обичат да се фукат!!! То не че лъвът не обича, обратното, ама те направо се изхвърлят и лъжат. И то хора с възможности. Абе не ми ги хвали девичките-мъже, че рано или късно все ме ядосват.

Виж, жените деви са по-друго. Особено да обучаваш жена дева - супер.
Да не говорим как все си мечтая да си имам една секретарка-дева, но нищо, ще обуча дъщеря си - везничката, живот и здраве:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.